Jump to content

Zimske gume


Recommended Posts

Uglavnom, u Vulkalu su cisto pristojne cijene za D4 koliko vidim.

 

I imaju i 225/40/18 s V indexom, i u 17" par dimenzija s V indexom...

Ima online cijenik ili?

 

Edit: vidio sad da ima... 580kn u 205/55/16..

Edited by Lovrek
Link to comment
Share on other sites

gledam u furlana 235/35/19 cisto informativno kako sam prije imao na opc-u, i ostao sam sokiran cijenema, pa prije sam te gume placeo 1100-1200 kuna kod njih i to sve vrh ponude a sad nemozes ni nankang kupit za te novce, kako su cijene otisle :D

 

 

a sad ima toyo s953 za 225/40/18 za 900 kuna. imao sam nekad s952 i bile su skroz dobre...

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

imaju dobre cijene

 

 

ali ovo me odbilo :lol:

 

 

Kupili smo 16 guma za naša službena vozila u firmi. Uštedili smo u prosjeku 170 kuna po gumi. Gume su dostavljene iz Njemačke i zbog toga nismo platili PDV! Kada sam rekao šefu koliko smo uštedili dao mi je slobodan dan. Preporučujem svim firmama da tako isto uštede s GoGume!

 

Krunoslav K

 

 

to se kod nas nikad nije dogodilo :haha:

Link to comment
Share on other sites

Kada smo guglali više sati da kupimo gume za neke aute u firmi, sve druge webshopove pišu da imaju najpovoljnije cijene. Nije istina. Gogume su definativno najpovoljniji sa cijenama od svi drugi ponuđača i izbor je stvarno velik. Ljubazni su bili kad sam zvao, brza isporuka..za preporučiti.

Jasna N.

jok pa si nisu ovo sami pisali

Link to comment
Share on other sites

gledam u furlana 235/35/19 cisto informativno kako sam prije imao na opc-u, i ostao sam sokiran cijenema, pa prije sam te gume placeo 1100-1200 kuna kod njih i to sve vrh ponude a sad nemozes ni nankang kupit za te novce, kako su cijene otisle :D

 

 

a sad ima toyo s953 za 225/40/18 za 900 kuna. imao sam nekad s952 i bile su skroz dobre...

 

 

.

 

ja sam mislio mozda ici na 19 ali isto me odbile cijene a vele da je astra na 19 cola mrtva po cesti, da ju ubija doslovno ovjes

Link to comment
Share on other sites

ja sam mislio mozda ici na 19 ali isto me odbile cijene a vele da je astra na 19 cola mrtva po cesti, da ju ubija doslovno ovjes

 

Meni se Astra ponasala najnormalnije... Imao sam gore Eibach gewinde nastelane na medium i slapu 235/35/19 i zimske i ljetne u toj dimenziji... Iako svi pricaju sira guma i snijeg ovo ono, nikad nisam primjetio nikakav problem po snijegu a imam i hrpu video klipova kao potvrdu plus Foggy koji se samnom vracao iz Njemacke po najvecem snijegu kroz Austriju isli smo 150-160, moze potvrditi da je drzanje bilo najnormalnije...

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

Koja je razlika između TS850 i TS830P? Cijenom su mi nekih 150 kn razlike za cijeli komplet. Al nigdje ne mogu nać test TS830P , a skuplji je i dosta drugačije šare od TS850.

 

Problem je da nema TS850 u dimenziji 205/60/16. Pretpostavljam da nije neka drama ak stavim 205/55/16, samo da mi ne bi policija srala ili kasko ak se nedajbože razbijem?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...