Jump to content

The Grand Tour - Clarkson, May and Hammond


Recommended Posts

Svaka cast ovom "svetom trojstvu" na proslim sezonama TG (gdje je bilo svega i svacega) ali ovaj GT je tako nesto na silu da je to strava. Na stranu sto se moze vidjeti od egzotike i slicno te su im i putopisi slicni kao u TG (neki solidni a neki kriminalno dosadni)...ali taj GT sam pogledao reda radi...hvala Kodi,ne bi dao lovu za to ionako.

Nadam se da ce u novoj sezoni TG nakon sto su izbacili onaj iritantni zblajhani albino trabant, da ce npr Harris/Reed doci do izrazaja te da samo ne pokusavaju tako jako biti kao stara trojka i biti ce sasvim solidna serija.

 

Neke scenarije za TG pise ekipa koja pise i za engleski EVO casopis... Dosta najboljih dijelova/epizoda TG-a bili su njihovo djelo... Tko sad pise za GT, to ne znam, ali vjerujem da je i u tome dio problema, jer scenarij je SVE u tom poslu...

 

CH je zakon, neka ga ne sputavaju i neka odradjuje sve kao sto je to radio na youtube kanalu - Chris Harris on Cars i to ce biti vrhunski...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Je li ima kakvih info o tom Patrolu? :D Ovak na brzinu ga ne nalazim na netu...

 

 

 

edit: aaa, našao post nekog lokalca

 

"The car in the film actually belongs to one of the ruling family members of Dubai. It has GTR engine and drive train that was fitted by Nissan in Japan and brought here. Then it was modified further to produce 1900 hp."

 

Evo izašlo friško:

 

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast ovom "svetom trojstvu" na proslim sezonama TG (gdje je bilo svega i svacega) ali ovaj GT je tako nesto na silu da je to strava. Na stranu sto se moze vidjeti od egzotike i slicno te su im i putopisi slicni kao u TG (neki solidni a neki kriminalno dosadni)...ali taj GT sam pogledao reda radi...hvala Kodi,ne bi dao lovu za to ionako.

Nadam se da ce u novoj sezoni TG nakon sto su izbacili onaj iritantni zblajhani albino trabant, da ce npr Harris/Reed doci do izrazaja te da samo ne pokusavaju tako jako biti kao stara trojka i biti ce sasvim solidna serija.

Skroz.

 

Iskreno, meni je TG bio bolji. Ne puno, ali bolji.

 

Ovdje jako manjka spontanost ili barem dobra gluma iste.

Link to comment
Share on other sites

Ja bih rekao da oni puno toga ne smiju zbog Amazona, a ne zbog BBC. Jer kod Amera sve mora biti politički korektno, Britanci su ipak dosta opušteniji po tom pitanju. Zato je puno toga Clarksonu prolazilo u ranijim epizodama, u smislu da ono zbog čega su naknadno ispale "kontroverze", kod Amerikanaca nikad ne bi ni bilo ubačeno u emisiju.

Link to comment
Share on other sites

ali zato sada smiju psovati u grandtouru.

 

ne vidim u cemu njih bbc sprecava, jednostavno grandtour je previse skriptiran, cijeli sator je doslovno dosadan, trekalju i trkeljaju, pa ubace neke forsirane skeceve, lose je to.

 

oni najbolje funkcioniraju kad su vani u zajebanciji sa autima i toga se trebaju drzati.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ma nis mu nije

"It's true, I did fall off a motorbike whilst filming recently for The Grand Tour in Mozambique. I banged my head, yes, along with pretty much everything else apart from my left thumb, which remains un-bruised. Can't tell you more yet about the how and why of it; that's all for later in the year on the show. As for injuries; well put it this way, I don't think I can get a book out of it."

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...