Jump to content

The Grand Tour - Clarkson, May and Hammond


Recommended Posts

Navodno je Clarkson kupio prvu u UK, a u epizodi kaze da ipak nije, sad ga jebi, vjerojatno nije.

Vidi se da je sprdacina, pogotovo kad je Hamonnd kao najvise protiv Alfe, a u Top Gearu je bio kao najveci zagovaratelj.

Nista novog, ali jedino sto mi bas jako ide na zivce od prve epizode Grand Toura je ovaj iritantni vozac.

Stig je bio jedan od najprepoznatljivijih i najboljih djelova Top Geara, dok je ova "Amerikanac" daleko najgori

Link to comment
Share on other sites

10ka je vani....Giulia QV. :naughty: ...ali vrijeme na stazi... :D

 

vrijeme nema nikakvog smisla jer je odrađeno na kiši

uostalo po toj kiši je sporija od novog NSX-a 0.9 mjerenog isto na kiši

 

 

kaj se tiče Amerikanca naravno da je iritantan, al pošto se iz emisije u emisiju preko njega sprdaju iz "svjetskih kauboja" meni više ni ne smeta

Link to comment
Share on other sites

vrijeme nema nikakvog smisla jer je odrađeno na kiši

uostalo po toj kiši je sporija od novog NSX-a 0.9 mjerenog isto na kiši

 

 

kaj se tiče Amerikanca naravno da je iritantan, al pošto se iz emisije u emisiju preko njega sprdaju iz "svjetskih kauboja" meni više ni ne smeta

 

 

Ma znam, nego malo prcam.. :)

 

Giulia QV mi je fantazija...

Link to comment
Share on other sites

Jbga, ukusi :)

 

Ne znam,meni su zakon i rijetko kada bi pozalio sto sam proveo sat vremena pred telkom radi njih..Zajebavaju se,drukciji su,a opet im oprostim ako se u 15+ god kolko su skupa, koji puta ponove..

 

Realno,koji novinar/tester bi tjerao zajebanciju na temu Giulie kao Clarkson (zatvaranje vrata-tresnja motora,"krivo" postavljena prednja vrata iz kojih on jedva izadje)

 

Da ne spominjem specijale/road tripove :D

 

Ako hocu ozbiljniji pristup,upalim Chris Harrisa ili sl...

Link to comment
Share on other sites

Meni je sve i dalje odlicno osim tog vozaca, melje bzvz, nije smjesan, debeli panj koji je tu jel je to Amazon trazio.

Zesca fora bi bila da su stavili neznam STI(n)GA hahaahah u nekoj drugoj boji koji bi tu i tamo sprdao STIGA ili BBC.

Ovak je ovaj lik bas bzvz, mogli su i njega staviti samo mu nabiti kacigu da se ne vidi i ne prica jel je iritantan

Link to comment
Share on other sites

Meni je sve i dalje odlicno osim tog vozaca, melje bzvz, nije smjesan, debeli panj koji je tu jel je to Amazon trazio.

Zesca fora bi bila da su stavili neznam STI(n)GA hahaahah u nekoj drugoj boji koji bi tu i tamo sprdao STIGA ili BBC.

Ovak je ovaj lik bas bzvz, mogli su i njega staviti samo mu nabiti kacigu da se ne vidi i ne prica jel je iritantan

 

bas to.....

Link to comment
Share on other sites

Meni je sve i dalje odlicno osim tog vozaca, melje bzvz, nije smjesan, debeli panj koji je tu jel je to Amazon trazio.

Zesca fora bi bila da su stavili neznam STI(n)GA hahaahah u nekoj drugoj boji koji bi tu i tamo sprdao STIGA ili BBC.

Ovak je ovaj lik bas bzvz, mogli su i njega staviti samo mu nabiti kacigu da se ne vidi i ne prica jel je iritantan

 

Drito ovo sam i ja pomislio Kazo, treba mu stavit kacigu i da šuti i bilo bi ok, ovak je obicni hillbilly

Link to comment
Share on other sites

Onda jednostavno nisi shvatio poantu tih emisija i nema smisla ti objasnjavati.

To kao da ocekujes od Mrak filma da bude ozbiljan horor i nakon pogledanog filma kazes, to je shit od horora.

 

Shvatio jesam, ali me koncepcija ne zanima, to nije ono što tražim, pa zato odustajem od GT-a.

Iz zadnje epizode su mi bili najbolji Clarcksonovi komentari na Giuliu po pitanju ulazaka / izlaska iz nje. Iz testova u novinama to nikad nebi skužio...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...