Jump to content

The Grand Tour - Clarkson, May and Hammond


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Je li ima kakvih info o tom Patrolu? :D Ovak na brzinu ga ne nalazim na netu...

 

 

 

edit: aaa, našao post nekog lokalca

 

"The car in the film actually belongs to one of the ruling family members of Dubai. It has GTR engine and drive train that was fitted by Nissan in Japan and brought here. Then it was modified further to produce 1900 hp."

Edited by BM0021
Link to comment
Share on other sites

Jedina stvar koja mi je zapravo cudna je "obicna" registracija. Jer svi iz royal family imaju tablice sa jednoznamenkastim ili max. dvoznamenkastim brojevima. Mozda je ovo neki incognito projekt, tko ce ga znat. :D

 

Zivo me zanima ova epizoda iz Dubaija jer su se cak i tenkom zabijali u zid Dubai Mall-a (najveci mall na svijetu). Isto mislim da sam negdje vidjela snimku kruzanja po gradu sa jedno 50-ak Lamba pa brijem da ce i to bit u epizodi. :D

 

Uglavnom da, para imaju da si prisute bas sve sto pozele. Trebas im vidjet "imanje" di im je glavna palaca. Vozis se po cesti uz jedno 5km ograde, a to je sve njihovo. :D O ostalim palacama, jahtama i cudima da ne pricam. Sirotinja. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jedina stvar koja mi je zapravo cudna je "obicna" registracija. Jer svi iz royal family imaju tablice sa jednoznamenkastim ili max. dvoznamenkastim brojevima. Mozda je ovo neki incognito projekt, tko ce ga znat. :D

 

Zivo me zanima ova epizoda iz Dubaija jer su se cak i tenkom zabijali u zid Dubai Mall-a (najveci mall na svijetu). Isto mislim da sam negdje vidjela snimku kruzanja po gradu sa jedno 50-ak Lamba pa brijem da ce i to bit u epizodi. :D

 

Uglavnom da, para imaju da si prisute bas sve sto pozele. Trebas im vidjet "imanje" di im je glavna palaca. Vozis se po cesti uz jedno 5km ograde, a to je sve njihovo. :D O ostalim palacama, jahtama i cudima da ne pricam. Sirotinja. :lol:

 

Nije fazza...

 

Patrol po priči ima 2000+ ks...

Link to comment
Share on other sites

Salu na stranu, ali Sheikh Mohammed je jedan od najvecih vizionara na svijetu i ja mu osobno skidam kapu na svemu. :thumbsup: Proguglaj malo o njemu pa ces vidjeti o cemu pricam. Osobno bi masu stvari primjenila u nasoj maloj drzavici. :thumbsup:

 

No da ne idem u offtopic, cekam epizodu!

 

@Dinnek - On mi je prvi pao na pamet, ali moguce da nije on vec netko iz AD royal family. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Salu na stranu, ali Sheikh Mohammed je jedan od najvecih vizionara na svijetu i ja mu osobno skidam kapu na svemu. :thumbsup: Proguglaj malo o njemu pa ces vidjeti o cemu pricam. Osobno bi masu stvari primjenila u nasoj maloj drzavici. :thumbsup:

 

No da ne idem u offtopic, cekam epizodu!

 

@Dinnek - On mi je prvi pao na pamet, ali moguce da nije on vec netko iz AD royal family. :thumbsup:

 

Vlasnik se zove Essa, ujedno je i vlasnik od F Performance garage u Dubaiu.

 

https://www.facebook.com/FPerformanceGarage/

 

https://www.instagram.com/f_performance/

Edited by Dinnek
Link to comment
Share on other sites

Salu na stranu, ali Sheikh Mohammed je jedan od najvecih vizionara na svijetu i ja mu osobno skidam kapu na svemu. :thumbsup: Proguglaj malo o njemu pa ces vidjeti o cemu pricam. Osobno bi masu stvari primjenila u nasoj maloj drzavici. :thumbsup:

 

No da ne idem u offtopic, cekam epizodu!

 

@Dinnek - On mi je prvi pao na pamet, ali moguce da nije on vec netko iz AD royal family. :thumbsup:

 

 

jel to ovaj arapski Trump? http://www.biography.com/people/sheikh-mohammed-bin-rashid-al-maktoum-201199#synopsis jeben CV :D rodjen u parama, postavljen s parama na polozaj, odnosno, rodjen u njega

 

pokusavam otkriti po cemu je vizionar?

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast ovom "svetom trojstvu" na proslim sezonama TG (gdje je bilo svega i svacega) ali ovaj GT je tako nesto na silu da je to strava. Na stranu sto se moze vidjeti od egzotike i slicno te su im i putopisi slicni kao u TG (neki solidni a neki kriminalno dosadni)...ali taj GT sam pogledao reda radi...hvala Kodi,ne bi dao lovu za to ionako.

Nadam se da ce u novoj sezoni TG nakon sto su izbacili onaj iritantni zblajhani albino trabant, da ce npr Harris/Reed doci do izrazaja te da samo ne pokusavaju tako jako biti kao stara trojka i biti ce sasvim solidna serija.

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast ovom "svetom trojstvu" na proslim sezonama TG (gdje je bilo svega i svacega) ali ovaj GT je tako nesto na silu da je to strava. Na stranu sto se moze vidjeti od egzotike i slicno te su im i putopisi slicni kao u TG (neki solidni a neki kriminalno dosadni)...ali taj GT sam pogledao reda radi...hvala Kodi,ne bi dao lovu za to ionako.

Nadam se da ce u novoj sezoni TG nakon sto su izbacili onaj iritantni zblajhani albino trabant, da ce npr Harris/Reed doci do izrazaja te da samo ne pokusavaju tako jako biti kao stara trojka i biti ce sasvim solidna serija.

 

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam prije početka GT rekao da će im biti jako teško jer su očekivanja od njih ogromna a sigurno hrpu stvari ne smiju zbog autorskih prava BBC i da je puno lakše ovima koji nastavljaju Top Gear jer se od njih očekuje da budu sranje i sve iznad toga će biti ugodno iznenađenje. Osobno manje od pola GT epizoda u 1. sezoni mi je bilo stvarno dobro ali i dalje bolji nego Top Gear s novom postavom, sada ćemo vidjeti kako će biti bez žuće makar meni je i ta Harrisova njuška antipatična, Joey mi se pak fenomenalno snašao i njemu skidam kapu!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...