Jump to content

Eibach opruge


Recommended Posts

1 minute ago, BaGy said:

a dobro Xman...kao moderator mislim da se trebas drugacije nositi s ovakvim situacijama...

 

 

ovo ti je bilo skroz nepotrebno jer kao clan imam pravo napisat misljenje valjda, koje ni na koji nacin nije vrijedjanje? 

 

Uostalom, i ti i ja znamo zasto si to napisao i da to ima veze s nasim stavovima o drugim stvarima.

Edited by Xman
Link to comment
Share on other sites

 

meni se cini da ces se opet nafuriti i demonstrativno otici, "zauvijek", kao i prosli put  al nemoj molim te, evo ajmo i dalje raspravljat o 0,5 cm na oprugama, to je definitivno zanimljivije od bilo kakve vesmasine :cheer:

 

 

Ma necu otic, ali vidim da je zbilja glupo ulazit u bilo kakve rasprave oko auta. Meni je cilj dobit malo nize, a da ne placam dvaput. To kaj se razvilo na 3 strane, jbg. Ak je to problem onda nek ide u kurac bilo sta vezano uz aute. Barem sa mog stajalista. Tu je ok kad sve slozis da malo poslikas, stavis u Recent pickups da si potrosio nekaj love i da eventualno netko napise "Super" ili "Trebao si to drugacije, ovo ne valja". Sve dalje je ovdje uzaludno.

 

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Xman said:

 

ovo ti je bilo skroz nepotrebno jer kao clan imam pravo napisat misljenje valjda, koje ni na koji nacin nije vrijedjanje? 

 

Uostalom, i ti i ja znamo zasto si to napisao i da to ima veze s nasim stavovima o drugim stvarima.

Ne brani, da...i kuzim ja sta ti zelis reci, donekle se s time slazem.

 

No treba pustiti raspravu i ne srezati ju sa onim komentarom "pa nije to porsche"...

i sam znas koliko je zanimljivih rasprava krenulo na temelju topica slicnima ovome...netko krene pitati za rezanje opruga, na kraju se topic razvije u totalno drugi smjer i na kraju bude zanimljivo :)

 

Taj Yaris se nece voziti po stazi, niti ce ici po Style natjecanjima...zato mislim da treba probati s bilo kakvim oprugama ili et, tim ovjesom...i ne treba ocekivati cuda...

Link to comment
Share on other sites

Jesi pokušao naći kakav Yaris forum pa da tamo vidiš koliko sto spušta za razliku od ovdje gdje imaš jedini Yaris na forumu nekako ne vidim da ti neko može dati ikakvu suvislu informaciju koliko neka gewinda ili opruga spusta

 

Sent from my SM-G850F using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, _DEX_ said:

I kaj je tolki problem kaj je i 3 strane rasprave o bilokakvim oprugama ili bilo kojem drugom dijelu auta?
I onda se cudite kad vam ekipa kaze kak se vise raspravlja o ves masinama nego o autima?
Kaj je najbolje da je ista kolicina rasprave o usisivacu nebi na kraju ispao ovakav problem. Jebali vas auti na ovakvom forumu.
Sad tek vidim da ovdje definitivno nista necu pitat oko turba ili slicnih stvari koji bi volio stavit na Yarisa i mozda cak i budem, ali ovdje sigurno nije mjesto za takve rasprave i pitanja.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 

 

proletio sam kroz topic, uscrvao si se ko da moras kenjat i selektivno citas, kao da ti je fire buraz.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio siguran da ću kupit H&R, al vidim da je Eibach u 95% komenatra ovdje bolja opcija.

Imam GT line koji je u startu nekaj niži pa me bilo frka da se ne bi spustilo stanje na računu, a auto ne :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, rimA said:

Ja sam bio siguran da ću kupit H&R, al vidim da je Eibach u 95% komenatra ovdje bolja opcija.

Imam GT line koji je u startu nekaj niži pa me bilo frka da se ne bi spustilo stanje na računu, a auto ne :D

Ako imas model koji je u startu niži od serijale onda tu razliku oduzmes od deklarirane "visine" spuštanja.

Npr. Golf V Sportline je 1.5cm nizi od socijale, Eibach Sportline spušta socijalu 50mm, dakle Sportlinea spušta 35mm.

Link to comment
Share on other sites

Jel možeš igdje naći od TS modela?

 

Moj sa SOL opremom je iste visine kao i TS.

Kolega u firmi ima 1,0 socijalni model i kad sam pokraj njega odokativno sam nizi 1-1,5 cm.

Odlicio sam sta cu uzet. Sto se Yarisa tice, rasprava je gotova. ;)

 

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, _DEX_ said:

 


Moj sa SOL opremom je iste visine kao i TS.
Kolega u firmi ima 1,0 socijalni model i kad sam pokraj njega odokativno sam nizi 1-1,5 cm.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 

 

E jebat ga onda. Pogledaj malo po stranim forumima, valjda ti Kegalj može preporučiti koji.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, rimA said:

Ja sam bio siguran da ću kupit H&R, al vidim da je Eibach u 95% komenatra ovdje bolja opcija.

Imam GT line koji je u startu nekaj niži pa me bilo frka da se ne bi spustilo stanje na računu, a auto ne :D

 

Lako moguće. Npr. kod R26/F1 Eibach napravi Megane da glisira dok ga H&R spusti kak spada, na 225 to nije slučaj. Na 197/200 možeš uzeti Eibach i/ili H&R ovisno o tome koliko želiš spustiti auto.

 

Sličnu situaciju sam imao na Meganeu II GT (ne, nije Grand Tour).

Link to comment
Share on other sites

E jebat ga onda. Pogledaj malo po stranim forumima, valjda ti Kegalj može preporučiti koji.

 

Od TS-a bi jedino volio siceve nabavit, ali kod nas nemoguca misija i to je za neki drugi topic.

 

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

TA tehniks nemoj, to je govno! Vidim da si spominjao set od njih (amort.+opr.), nezz za to ali opruge sam imao (na Seatu), to je mekano govno koje deklarirano spusta samo pimpek, pazi: -rezao sam "sporcke" opruge, katastrofa :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...