Jump to content

WRC u Hrvatskoj!


ND4SPD

Recommended Posts

1 hour ago, gandi said:

Kruze te snimke fejsom.
Please neka ih netko uploada negdje...

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk
 

 

 

 

 

IMHO BMW drajver kriv a ja sad vadim kokice ?

 

@Xman Bio sam na Pili na "S"u slična situacija. Mislim da ljudima nedostaje kulture gledanja takvog tipa utrka i opčenite kulture jasno. Dobro je da nije bilo ozbiljnijeg incidenta. Kad smo se vračali sa Pile dole di smo bili parkirani dok su se vračali auti dole moglo se po glavnoj cesti pješke. Naravno da u tih 10ak mi je na moje oči skoro bilo 2x gaženje biciklista od strane natjcatelja jer il su klinci il su kreteni koji ne gledaju/ ne razumiju kaj se tu dešava 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Fredy said:

 

 

 

 

IMHO BMW drajver kriv a ja sad vadim kokice ?

 

@Xman Bio sam na Pili na "S"u slična situacija. Mislim da ljudima nedostaje kulture gledanja takvog tipa utrka i opčenite kulture jasno. Dobro je da nije bilo ozbiljnijeg incidenta. Kad smo se vračali sa Pile dole di smo bili parkirani dok su se vračali auti dole moglo se po glavnoj cesti pješke. Naravno da u tih 10ak mi je na moje oči skoro bilo 2x gaženje biciklista od strane natjcatelja jer il su klinci il su kreteni koji ne gledaju/ ne razumiju kaj se tu dešava 

Bas htio reci iz snimke nije bas situacija cista. 

rally auto je koliko mi se cini vec na pocetku snimke usao vec cca pola metra u desnu traku, a bmw koliko vidim ili nije to skuzio ili nesto drugo

Sad mozda me oci varaju. 

 

Ovaj u Bmwu uopce nije reagirao u smislu da proba prikociti. Cudna situacija. 

Edited by marek1
Link to comment
Share on other sites

Ma reko bi da ga bmw nije vidio uopce, trenutak nepaznje a ovaj je dost ostro usporio i smotao prema busnoj. Vjv su panduri naumili zadrzat auto tamo a ovi im nisu znali objasnit da ce rijesit sve kad rally bude gotov :D

 

Pa je pao odjebaus i gas u uaru borbe :D

 

A kaj ga boli kuki, rijesit ce osiguranje sve...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ali jbt ovaj je krenuo autom na policajca, to se nije smjelo dogoditi.
Ima snimka na autoklub FB gdje se vidi lika kako ide na cisto crveno, na Vlaskoj. Kurcevit je ocigledno a bas me zanima jel bi tak bilo gdje u Europi se ponasao i jel bi ga murja pustila sam tak.
Link to comment
Share on other sites

 
 
 
 
IMHO BMW drajver kriv a ja sad vadim kokice
 
[mention=574]Xman[/mention] Bio sam na Pili na "S"u slična situacija. Mislim da ljudima nedostaje kulture gledanja takvog tipa utrka i opčenite kulture jasno. Dobro je da nije bilo ozbiljnijeg incidenta. Kad smo se vračali sa Pile dole di smo bili parkirani dok su se vračali auti dole moglo se po glavnoj cesti pješke. Naravno da u tih 10ak mi je na moje oči skoro bilo 2x gaženje biciklista od strane natjcatelja jer il su klinci il su kreteni koji ne gledaju/ ne razumiju kaj se tu dešava 
Imho podjeljena odgovornost
Prebrza voznja (bmw) oduzimanje prednosti (Ogier).

Mene zanima rasplet price sa policajcem. Jer tu ima elemenata i nekih kaznenih djela.

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Tehnički, Ogier je kriv ko kuća, al mora se priznat da ovaj u BMWu ima reflekse mrtvog konja. Već u prvoj sekundi videa svi u krugu 200 metra od događaja vide da Ogier kreće skrenut, samo on ne ? 

 

A ovo s policajcima, nama je lik iz organizacije rekao da je Ogier navodno dogovorio sa dvojicom policajaca da ide dalje, pošto se dogovorio sa vlasnikom BMWa da će kasnije riješiti, i došla je ekipa iz Toyote. Tehnički pošto nema ozlijeđenih, su ga i mogli pustiti da sam riješi s drugim vozačem, i tak je i dogovoreno sa dva policajca, ali je onda naišao ovaj treći policajac koji nije čuo šta su dogovorili i pokušao ga zaustavit. Kako bi rekao Balašević, ako su lagali mene, i ja lažem vas... 

 

Back on topic, stavim kasnije slike i videa. Bili u Kumrovcu na skoku na oba brzinca, na prvom su vozili slabije nego ekipa na Kumrovec Rallyu, barem što se skakanja tiče (brži su naravno bili). Ali onda Power Stage, očito na sve ili ništa. Em je razmak između prve trojice bio 8 sek prije zadnjeg stejđa, em pobjednik Power Stagea dobiva dodatne bodove, i onda taj brzinac.... TI MATER KAK TO IDE !!! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kegalj said:

Nakon udarca se vidi i da je na toyoti zmigavac upaljen.

Kurčenje gone wrong. 

 

Ma jasno od prve sekunde da je htio reć u birtiji kak je sa 116d naprao sedmerostrukog prvaka, pa se malo sjebal zbog nepostojećih refleksa, al na kraju bu dobil popravak auta i otišel na cugu sa sedmerostrukim prvakom WRCa, tak da mi zapravo i malo žal da je moj bmw na servisu ? 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DarioCarArt said:

Eto ga na, struka je rekla svoje a mi kad kukamo u temi o gumam da necemo stari DOT i dajemo kucu pod hipoteku za malo gripa, onda jedemo govna i ne znamo voziti ??

 

Ma kakva losa cesta, to mi ne znamo "prilagoditi brzinu voznje uvjetima na cesti".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, msporis said:

 

Ma jasno od prve sekunde da je htio reć u birtiji kak je sa 116d naprao sedmerostrukog prvaka, pa se malo sjebal zbog nepostojećih refleksa...

 

Ja sam nekako uvjeren da je frajer imao u ruci cijelo vrijeme mob upaljen na snimanje, adrenalin na najjače i eto u sekindi se desilo.

 

Btw juče ja prešao jednoga na autoputu ZG-KA, onako na sec-dve usporedno s njime jer očekivao da će stisnuti kad ono frajer 130kmh i niti milimetra da bi preko.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...