Jump to content

RevLimit Croatia


Recommended Posts

3 minutes ago, kutija said:

jel postoji graf ?

 

inace dynojet kad izbaci whp to u biti budu hp,a na ovima sta izbacuju broj su napravili mnozenje za europljane da se vesele.

 

Realno za 2.0tfsi 2 bara i K04 je oko 450 Nm.

 

 

 


Moj ED35 stg1 na 1.4 bara ima 450Nm, mjereno na 3 dyna (440-460Nm).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, kutija said:

jel postoji graf ?

 

inace dynojet kad izbaci whp to u biti budu hp,a na ovima sta izbacuju broj su napravili mnozenje za europljane da se vesele.

 

Realno za 2.0tfsi 2 bara i K04 je oko 450 Nm.

 

 

 

Da, naravno da postoji, ali sta cu ga postavljat kad ne vrijedi?

znaci po mjerodavnom dynu to ne moze izbacit, ok. Budem nekad negdje drugo mjerio.

18 minutes ago, kutija said:

koliki tlak je stock autu i koliko Nm?

 

moze graf sa tih mjerenja?

0,8bari i ~300NM 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, kutija said:

Ako vam je normalno da na tom turbu i tom motoru na 0.8 bara= 300 Nm, na 1.4 =450 Nm,a na 2.0 bara= 560 Nm onda ok.

Jel ima netko kompresorsku mapu od ovog K04?

Ja samo kazem sta sam u konacnici izmjerio. Koliko je tocno ili netocno moze svak za sebe procijenit. 

 

Stara pumpa Dv65w (padala na 3,3bara) i nova u usporedbi, ovo je dyno "izracunao", nisam ja?

 

a4rrcspd.jpg

Edited by BaGy
Popravljen link za sliku
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rallye VR6 said:

Koju pumpu sad imas?


Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
 

Istu, u barteka uzeo, ali je u biti deatschwerks Dv65w (pise cak na njoj iako ima i bartek logo).

Cak bi se gorivo sad tribalo prilagodit, target lambde je 0,80 sto je prije i gadjao, a sad je aktualna vise na 0,78/9...

Link to comment
Share on other sites

Istu, u barteka uzeo, ali je u biti deatschwerks Dv65w (pise cak na njoj iako ima i bartek logo).
Cak bi se gorivo sad tribalo prilagodit, target lambde je 0,80 sto je prije i gadjao, a sad je aktualna vise na 0,78/9...
Serijska nije dosta?


Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Rallye VR6 said:

A bartek kit?
Pitam za keca BWA k04, gore je serijska, a revo ne spominje da treba pumpa za to

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
 

 

dok radi radi, ne treba mjenjat pumpu jer dobiva goriva kolko treba i nema problema. kad rikne, zamjenis sa orginal opet i vozis dalje

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Rallye VR6 said:

A bartek kit?
Pitam za keca BWA k04, gore je serijska, a revo ne spominje da treba pumpa za to

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
 

Dok radi, tj dok se krece pod opterecenjem 4,5-5 bari, da ne pada ispod, sve 5. Ja sam stavio bartek/Dv65w zato sto kazu da ima veci protok (tvornicka oko 170l/h - ova oko 300 navodno). Ali realno, nakon 10plus godina tvornicka pomalo popusta, pa je valja zamjenit ili za tvornicku ili za neku Upgrade verziju

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, ED30DSG said:

Ja samo kazem sta sam u konacnici izmjerio. Koliko je tocno ili netocno moze svak za sebe procijenit. 

 

Stara pumpa Dv65w (padala na 3,3bara) i nova u usporedbi, ovo je dyno "izracunao", nisam ja?

 

a4rrcspd.jpg

dsg ti salta na 6700rpm u manual modu?

Link to comment
Share on other sites



Dok radi, tj dok se krece pod opterecenjem 4,5-5 bari, da ne pada ispod, sve 5. Ja sam stavio bartek/Dv65w zato sto kazu da ima veci protok (tvornicka oko 170l/h - ova oko 300 navodno). Ali realno, nakon 10plus godina tvornicka pomalo popusta, pa je valja zamjenit ili za tvornicku ili za neku Upgrade verziju


 
dok radi radi, ne treba mjenjat pumpu jer dobiva goriva kolko treba i nema problema. kad rikne, zamjenis sa orginal opet i vozis dalje


To me zanimalo l.
Jeste sigurni da nova oem pumpa nece padag ispod 5 bar?

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fire said:

dsg ti salta na 6700rpm u manual modu?

Da, kakvog ga smisla ima drzat ako snaga svakako vec od 6500 lagano pada? Pa tako ga vozim i na cesti ?

50 minutes ago, Rallye VR6 said:


 

 

 

 


To me zanimalo l.
Jeste sigurni da nova oem pumpa nece padag ispod 5 bar?

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
 

 

 

 

Ne, zato sam i uzeo "Upgrade" i nadam se da je bolja solucija??

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Update dosadanjih projekata:


VW Golf 5 GTI Stage 3

- K03 hybrid (K04 internals)

- S3 injectors

- Autotech HPFP + 155 FPR

- Custom FMIC

- Custom 76mm resonated exhaust

- Custom intake

Engine - Revlimit custom Stage 3

DSG - Revlimit Stage 2

365Hp/500Nm

spacer.png

 

Volkswagen Golf 6 GTD DSG

Stage 1 EGR Off

Stock: 170ks 350Nm

Stage 1: 205ks 420Nm

80-150kmh: 9.34sec, slope -0.32%

spacer.pngspacer.png

 

Volkswagen Golf 7R DSG

Stage 1 Vmax off

Stock: 300Hp 380Nm

Stage 1: 370Hp 500Nm

spacer.png

Edited by Radman_ED35
Link to comment
Share on other sites

Šta je na kraju bilo sa tom Peticom,su riješeni svi problemi da auto malo ide malo ne?
Auto kad je dosao kod mene je imao neki(valjda elmin) stage XYZ gore i vozio 19.xx 100-200.

PCV je bio potrgan, intake nije bio stavljen kak treba, vukao je fals zrak poslje MAF-a, runner flapovi su izvadeni nisu bili izmapirani van, sound generator je bio ispucan van a boost pipe nije bio zacepljen.

Sve to slozim stavim Revlimit Stage 3 (ponovo, nakon fuš ex.dealera), auto vozi 10.9-11.1 100-200 al je DSG prdnuo i nemoze drzat snagu auta, mehatronik je zastopan, pumpice su sve pohabane, kad zamjeni/reparia DSG ce auto ic kako treba.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...