Jump to content

RevLimit Croatia


Recommended Posts

Bok ekipa!

 

Ovom prilikom želio bih vas upoznati s novitetom na našem tržištu (novi dealer, nova politika).
Kao službeni zastupnik Revlimit ECU tuning-a za Hrvatsku, nudim vam custom ECU i TCU tuning za sve marke vozila.

Za više informacija i upita posjetite našu službenu facebookinstagram stranicu ili se obratite u PM.

Sve nama zanimljivije projekte ćemo objavljivati na forumu ako vlasnici vozila to dozvole.

Hvala i vidimo se ?

spacer.png

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

VW Golf 5 GTI DSG
 

Ubačen BYD TFSI (ED30 K04), Ramair oversized usis, FMIC Intercooler, APR HPFP + 145bar FPR, Lastovčić auspuh, R8 bobine + BKR7EIX

ECU - Revlimit custom Stage 2+ (lowboost, 1.5bar) ~350Hp/480Nm

DSG - Revlimit Stage 2

 

Pošto je mašina stajala 2 godine, stavljena je lowboost mapa dok se sve razradi i potvrdi da je sve ok, pa kasnije lovimo vremena ?


There is no limit with RevLimit ?

spacer.png

spacer.png

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, KIMI_1.8T said:

Std K04 ..... 350KS  i "low boost mapa"?

Koliko je to "low boost" i koja je vani bila temperatura?


Stock K04, 1.5bar na 4 stupnja.
 

4 hours ago, Dario said:

pa 1.5 nije bas low boost 

ja sam 1.57 imao 364 izmjereno na MAHA valjcima i kod francetica koji su vec bili (da nebi bilo razlike ) a to je vec bilo nafrkan tlak jako. sve iznad je egt isao u nebesa 


1.5bar peak, 1.2bar const, 1.05bar na 7150 na K04 Stage 2+ je low boost. 
2.0bar peak, 1.8bar const, 1.25bar na 7150 je finalna Stage 2+ mapa. (370-380hp/520-550Nm)
 

Link to comment
Share on other sites

Neznam kako vam to uspjeva obzirom na aktuator koji nemoze drzati taj back pressure osim ako se ne nategne toliko da vise nema hoda pa je WG stalno zatvoren / vrlo malo otvoren na rasterecenju.

Sljedece pitanje koje se postavlja je,.......... vijek trajanja takve turbine.

To jednostavno nemoze dugo trajati cak ni sa osovinom na kojoj je napravljen "end cut" i upgrade-anim aksijalnim lezajem koje ja stavljam u svoje hybride..........dokazano!!

Sve sto je preko 1,65 bara je kratkog vijeka

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, KIMI_1.8T said:

Neznam kako vam to uspjeva obzirom na aktuator koji nemoze drzati taj back pressure osim ako se ne nategne toliko da vise nema hoda pa je WG stalno zatvoren / vrlo malo otvoren na rasterecenju.

Sljedece pitanje koje se postavlja je,.......... vijek trajanja takve turbine.

To jednostavno nemoze dugo trajati cak ni sa osovinom na kojoj je napravljen "end cut" i upgrade-anim aksijalnim lezajem koje ja stavljam u svoje hybride..........dokazano!!

Sve sto je preko 1,65 bara je kratkog vijeka


Forge wastegate actuator se stavi i s razlogom se slaze multimap na takvim setupovima.

Link to comment
Share on other sites

Stvar je dali se ista korisnog dobiva dizanje tlaka iznad neke granice.

 

Znaci 2.0bara na stock k04 na stock motoru je smrt za sve. Iako to stock k04 ne moze dati bez promjene aktuatora i jakog natezanja to isporuciti.

 

I kakva korist od 2bara boost u srednjim okretajima? Samo bez veze provrtis i ostecujes sve.

 

Isto tako u okretajima. Postoji boost gdje se dobiva najvise snage. Daljnjim dizanjem boosta snaga cak i pada, a vjerovatno kvara drasticno raste. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Radman_ED35 said:


Stock K04, 1.5bar na 4 stupnja.
 


1.5bar peak, 1.2bar const, 1.05bar na 7150 na K04 Stage 2+ je low boost. 
2.0bar peak, 1.8bar const, 1.25bar na 7150 je finalna Stage 2+ mapa. (370-380hp/520-550Nm)
 

370-380ks na stock k04 to moze samo Revlimit u nekom od svemira.

Link to comment
Share on other sites

Neznam kako vam to uspjeva obzirom na aktuator koji nemoze drzati taj back pressure osim ako se ne nategne toliko da vise nema hoda pa je WG stalno zatvoren / vrlo malo otvoren na rasterecenju.
Sljedece pitanje koje se postavlja je,.......... vijek trajanja takve turbine.
To jednostavno nemoze dugo trajati cak ni sa osovinom na kojoj je napravljen "end cut" i upgrade-anim aksijalnim lezajem koje ja stavljam u svoje hybride..........dokazano!!
Sve sto je preko 1,65 bara je kratkog vijeka

Hail Mary
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 25. 11. 2020. at 8:46, Radman_ED35 said:


Stock K04, 1.5bar na 4 stupnja.
 


1.5bar peak, 1.2bar const, 1.05bar na 7150 na K04 Stage 2+ je low boost. 
2.0bar peak, 1.8bar const, 1.25bar na 7150 je finalna Stage 2+ mapa. (370-380hp/520-550Nm)
 

Ja imam ovu mapu, prije par godina slozeno i vozim se vec dosta s njom. Nije diran wg i da, dostize 1,9-2 bara kratko u overboostu, gore oko 6500 ima oko 1,3bara. 

A ne vrtim ga preko 6500 jer do tada ima snage, poslje malo opada.

Preagresivan je midrange po mom ukusu, to bi se trebalo ublazit, inace radi dobro. 360ks i 560nm Po dynojetu korigirano Po EWG, s tim da ima 350+ od 4500-65000.

Kazem, sve ok, samo sto bi htio manji overboost jer ne koristi nicemu.

Prvi turbo je jos gore?

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, fire said:

560Nm na serijski 2.0 tfsi s serijskim k04?

Da, i da. ako pod serijski mislis na blok/glava motora (predpostavljam).

Mjereno kod Ivana na dynojetu. 

Stara niskotlacna dv65 padala na 3.3 bara (tu je mjereno 540nm 350ks) stavio novu pumpu i ispalo toliko koliko sam gore rekao.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ED30DSG said:

Ja imam ovu mapu, prije par godina slozeno i vozim se vec dosta s njom. Nije diran wg i da, dostize 1,9-2 bara kratko u overboostu, gore oko 6500 ima oko 1,3bara. 

A ne vrtim ga preko 6500 jer do tada ima snage, poslje malo opada.

Preagresivan je midrange po mom ukusu, to bi se trebalo ublazit, inace radi dobro. 360ks i 560nm Po dynojetu korigirano Po EWG, s tim da ima 350+ od 4500-65000.

Kazem, sve ok, samo sto bi htio manji overboost jer ne koristi nicemu.

Prvi turbo je jos gore?

Da li je americanski dynojet koji izbacuje whp ili je ovaj drugi u europi koji izbaci broj onako iz rukava?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...