Jump to content

DSG moment


Recommended Posts

20 hours ago, KIMI_1.8T said:

To je std K04-0064 i................... 380 ks i 575 Nm?

 

6 hours ago, Hic said:

Samo turbo ne moze dat.

 

Uz WMi može i više (420Ks/600Nm).

 

7 hours ago, fire said:

dsg i 575Nm moze samo jednom.

 

6 hours ago, Dario said:

 

tvs st3 mapa moze 600 NM prenosit bez problema 

 

Revlimit Stage 3 Extreme  DQ250 drzi 650Nm bez problema.

Link to comment
Share on other sites

 
Revlimit Stage 3 Extreme  DQ250 drzi 650Nm bez problema.



Da ne pisem neke duge postove: ne baljezgaj. Ono….to prodaj nekom tko je uvjeren da u bocu od litre mos’ natocit 1.5L

Dobronamjerno ti kazem, ispadas u najmanju ruku glup i lazov.

A ti se ljuti, ili ne, tvoj izbor. Samo ne lazi, to ti je lose.
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Dario said:

 

tvs st3 mapa moze 600 NM prenosit bez problema 

Da vidis groblje dsg-ove, zupcanici 3/4/5 brzine bi drugacije tvrdio. Lamele mogu prenjeti, ali zupcanici to ne trpe. Probano barem na 20 menjaca u zg-u.

 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, fire said:

Da vidis groblje dsg-ove, zupcanici 3/4/5 brzine bi drugacije tvrdio. Lamele mogu prenjeti, ali zupcanici to ne trpe. Probano barem na 20 menjaca u zg-u.

 

 

a sve ovisi i odrzavanju dsg-a, rijetko ko opce pazi na interval zamjene ulja i kolko puta se pregrije ulje pa ne promjene i voze tako. kad nekome kazes da prepolovi interval zamjene ulja na dsgu kad je cipan, drame nastanu kao da servis kosta milijune. do sada sto kod nas sto vani, onaj koji se drzi odrzavanja i pazi na ulje i to nije imao nekih problema 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Dario said:

 

a sve ovisi i odrzavanju dsg-a, rijetko ko opce pazi na interval zamjene ulja i kolko puta se pregrije ulje pa ne promjene i voze tako. kad nekome kazes da prepolovi interval zamjene ulja na dsgu kad je cipan, drame nastanu kao da servis kosta milijune. do sada sto kod nas sto vani, onaj koji se drzi odrzavanja i pazi na ulje i to nije imao nekih problema 

Ako je moment do 500Nm onda nema problema. Ako je 575Nm onda u prvom runu je gotov menjac.

 

Link to comment
Share on other sites

Blago nama hrvatima uz Bogove tuninga koji hodaju među nama.

Dzaba nam svi tuneri, Revo, APR, Rtech, RTMG, Revlimit, Mabotech, TVS, mora da nam svi prodaju maglu sa svojim ECU/TCU file service-ima.

Al drugo nisam ni ocekivao u topicu poput ovoga, ipak je na forumu Rvacki puk.



Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, fire said:

Ako je moment do 500Nm onda nema problema. Ako je 575Nm onda u prvom runu je gotov menjac.

 

 

frend ima r32 hgo biturbo dsg, samo su jace lamele gore i st4 tvs mapa znaci 600+ NM, auto ima 140tkm i auto vozi i dalje tako da mi te fore prvi run i to ne igraju bas. po tvojoj teriji trebalo se raspat na 80tkm kad je slozen hgp i onda opet bi se raspo na 115 kad su slozene tvs lamele gore 

Link to comment
Share on other sites

Blago nama hrvatima uz Bogove tuninga koji hodaju među nama.

Dzaba nam svi tuneri, Revo, APR, Rtech, RTMG, Revlimit, Mabotech, TVS, mora da nam svi prodaju maglu sa svojim ECU/TCU file service-ima.

Al drugo nisam ni ocekivao u topicu poput ovoga, ipak je na forumu Rvacki puk.





Kako si se usudio ne napisat etuners motorsport
Link to comment
Share on other sites

On 04. 06. 2021. at 12:09, Pekx said:

Koje je rjesenje za upgrade DSG-a po vama?

Boba je na onom svom Golf 2 16vt vozio kako sam kaze "STOCK" DQ250 DSG. U cemu je fora da u njega drzi tu silnu snagu nezz, vise puta je naglasio da je Stock DSG. Uvijek sam se pitao kako toliku snagu drzi cijeli mjenjac ako je stock

Edited by ED30DSG
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ED30DSG said:

Boba je na onom svom Golf 2 16vt vozio kako sam kaze "STOCK" DQ250 DSG. U cemu je fora da u njega drzi tu silnu snagu nezz, vise puta je naglasio da je Stock DSG. Uvijek sam se pitao kako toliku snagu drzi cijeli mjenjac ako je stock

možda jer lakši bar 300kg od sveg ostalog sa takvim mjenjacem 

Link to comment
Share on other sites

Boba je na onom svom Golf 2 16vt vozio kako sam kaze "STOCK" DQ250 DSG. U cemu je fora da u njega drzi tu silnu snagu nezz, vise puta je naglasio da je Stock DSG. Uvijek sam se pitao kako toliku snagu drzi cijeli mjenjac ako je stock
Pa tamo nema tlaka do 8 iljada :))

Sent from my HD1903 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ED30DSG said:

Boba je na onom svom Golf 2 16vt vozio kako sam kaze "STOCK" DQ250 DSG. U cemu je fora da u njega drzi tu silnu snagu nezz, vise puta je naglasio da je Stock DSG. Uvijek sam se pitao kako toliku snagu drzi cijeli mjenjac ako je stock

Ako bolje pogledas filmove vidi se da ima kuplung i da omjeri brzine ne odgovaraju nijednom dq250 na svijetu.

Ista stvar andrenalin.

na 26s npr. I na filmicima iznutra se isto vidi da se stisce kuplung.

 

Tu se dobro vidi poslije 1min.

 

Edited by fire
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...