Jump to content

Recommended Posts

Stvarno je danas ispao razmaženo buthurtano derište.

Da mu nije Checa bilo lani kurac bi imao od prvenstva.

Još je buthurtan od Monaca ove sezone gdje mu je ćale prijetio redbullu, da bi nakon te trke Check imao nikakav bolid, sve dok Max nije osigurao prvenstvo i odjednom check opet vozi odlično.
79f27dc96cd530b14cc53bf959907552.jpg

Link to comment
Share on other sites

I moj prvi dojam je bio takav, ali izgleda da ima pozadina iza toga koja je još gora, i koja ukazuje da ni Perez nije baš nevinašce  😄 

 

Verstappen izgleda ima sve ono što su u najboljim danima imali i Senna, Schumacher, Vettel, pa čak i Hamilton. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I moj prvi dojam je bio takav, ali izgleda da ima pozadina iza toga koja je još gora, i koja ukazuje da ni Perez nije baš nevinašce   
 
Verstappen izgleda ima sve ono što su u najboljim danima imali i Senna, Schumacher, Vettel, pa čak i Hamilton. 
ma daj, nešto se širi kao priča da je u Monaco se Perez namjerno stukao, a realno nije ništa promijenilo jer se Alonso odmah iza Pereza stukao u isto krugu.

A koliko je puta checo pomogao Maxu.


1485a9d59feae62eb33044d14a0a58f5.jpg
Link to comment
Share on other sites

Istina, ali očito je prgav i zlopamtilo. Već je rekao da će u AD napraviti sve da ovaj uzme drugo mjesto, ali očito je jednu zadovoljštinu morao uzet  
 
 
koji buthurtan lik, jedan vikend gdje mu nisu složili perfektan auto, maxinjo krene u killing spree :D

3b95415365cc89edaf0397f2f9b4a4df.jpg
Link to comment
Share on other sites

Vrijedi za obojicu, samo je ovaj to naglas rekao. Hamilton je dobro znao da je ovaj uz njega al ga je htio prisiliti na kočenje i uzmak. Dajem ruku u vatru da Russel nije bio ispred, Hamilton bi pustio jer bi bio u fajtu za prvu pobjedu. Ovak, bolio ga je tuki i oba su ko magarci odlučili da neće pustit jedan drugome a dva u jedan ne ide. 

 

S time da mi je nevjerojatno da je Max ovdje dobio kaznu, kontakt je prednje krilo sa prednjim kotačem. Pravilo kaže da se mora ostaviti mjesta ako ovaj iza ima significant portion of the car alongside. Ako ovo nije significant, onda stvarno ne znam. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

"Where was I supposed to go" vs. "he gave me no room..."

A Maxić je dobio i 2 boda na licencu. 1 sezonu prekrasno je počeo dobivati packe po prstima za takvu agresivnu vožnju. Budemo vidjeli kaj ce bit sljedeće sezone ako Merc bude imalo bolji od ove pa se bude morao borit i protiv Russella i Hamiltona a i ex bff-a iz momčadi. Ferrari ne spominjem jer oni ne znaju jel bi "piškili ili kakali" c23837adfeb44eed4f8c10f6217016da.jpg

Link to comment
Share on other sites

ma mene je ova sezona totalno razocarala, sve nesto kiselo i dosadno, ono zera akcije sto je moglo biti po kisi su usrali sa red flagovima i cekanjima suhe staze,

nitko izvan top 3 nije mogao ni prismrditi podijima ove godine, NOrris jedini se skrumpirao jednu utrku,

Ferrari nakon prvih 5 utrka nestao sa planeta zemlje, da nisu radili one sprdacine od taktika, ne bi znali za njih na gridu u drugom dijelu sezone.
Merc ih je ako je suditi po zadnje dvije tri trke - prestigao po performansama i dogodine se Ferrari moze pomiriti sa No.3., gdje ce zavrsiti na kraju i ovu sezonu sve mi se cini.

 

jos da se osvrnem na Pereza i Maxa, Perez se u Zandvortu stukao u kvalama u zadnjem zavoju, i sjebao krig hamiltonu i ruselu, i direktno osigurao Maxu pole position te naravno i pobjedu na home turfu.

Link to comment
Share on other sites

Od tebe nisam ni očekivao da vidiš razlike u ove dvije fotke gore, ali kad si već stavio, mi koji ne gledamo kroz LH44 naočale vidimo da je na donjoj Max ipak dosta više alongside nego Ocon s njim,a to je bit pravila i utrkivanja općenito. ALL THE TIME YOU HAVE TO LEAVE THE SPACE 😄 

 

Stoga realno, ako je u  jednoj od tih situacija Max kriv, onda je to definitivno 2018, a ne ovo jučer.  

 

Kad se čak i britanski komentatori ne slažu s tobom, onda znaš da si duboko zaglibio u LH fanatizam.... 😄 

Link to comment
Share on other sites

18 vozaca na gridu bi tu popustilo gas i ne bi svjesno ali svjesno napravilo sudar.

 

Tu je bitna NAMJERA, gdje MAx otvoreno priznaje, ZNAM da ce biti sudar, i opet ga ide napraviti. Pa ako to nije za jebenu osudu onda ne znam, a ovo dolazi od mene koji ne moze smisliti Hamiltona, a bogami ni Maxa.

 

FIA treba pronaci muda i takve izjave jebeno rigorozno kaznjavati, pa kakav primjer dajes drugima, ono idem na silu pa ko ga jebe, igrat cemo flipera po stazi,  A istovremeno se kaznjavaju debilizmi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Gabre said:

18 vozaca na gridu bi tu popustilo gas i ne bi svjesno ali svjesno napravilo sudar.

 

Tu je bitna NAMJERA, gdje MAx otvoreno priznaje, ZNAM da ce biti sudar, i opet ga ide napraviti. Pa ako to nije za jebenu osudu onda ne znam, a ovo dolazi od mene koji ne moze smisliti Hamiltona, a bogami ni Maxa.

 

FIA treba pronaci muda i takve izjave jebeno rigorozno kaznjavati, pa kakav primjer dajes drugima, ono idem na silu pa ko ga jebe, igrat cemo flipera po stazi,  A istovremeno se kaznjavaju debilizmi.

 

Pa samo je naglas rekao što je stanje stvari. Za sudar je potrebno dvoje, Hamilton ima potpuno isti stav, isto je mogao ostaviti mjesta i sudara ne bi bilo, ali je otišao desno znajući da će biti sudar. Poanta je da imaju pik jedan na drugoga i ko tvrdoglavi jarci nijedan ne želi biti papak koji je popustio, pogotovo u situaciji kada ni jednom ništa ne znači ak se sudare. 

 

Što mi je iskreno skroz OK za prave trkače, i onda se mora gledati tko je po pravilima MORAO pustiti, a većina se slaže da je to Hamilton, jer je pravilo (uspostavljeno baš nakon sudara gdje Hamilton nije htio pustiti) kaže da defending car mora ostaviti racing space ako attacking car ima significant portion of the car alongside. 

 

Ako ovo nije significant portion, onda ne znam što je.  Dobro su komentirali na Skyu, ako ovo nije significant portion onda mjesta treba ostaviti samo ako je attacking car već ispred, što npr onda i Strolla oslobađa odgovornosti od one grozote sa Sebom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jasno da nisi skuzio poantu a to je da se lik okrece kak njemu paše. Ovdje je cak dobar primjer da se suci drže odreÄ'enog kriterija jer je 2018e Ocon ovdje bio kriv pa je Max srao. Sad kad je on u identičnoj situaciji kao Ocon (ti imas dobro oko pa vidis auto 5 cm naprijed/nazad), sad pljuvacina po Hamiltonu.

Ove sezone u superiornom autu, nije mu trebalo srat puno a pogotovo ne bit order prema Perezu. Al jbg kad si Å¡upak, onda si Å¡upak i nema pomoci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, msporis said:

 

Pa samo je naglas rekao što je stanje stvari. Za sudar je potrebno dvoje, Hamilton ima potpuno isti stav, isto je mogao ostaviti mjesta i sudara ne bi bilo, ali je otišao desno znajući da će biti sudar. Poanta je da imaju pik jedan na drugoga i ko tvrdoglavi jarci nijedan ne želi biti papak koji je popustio, pogotovo u situaciji kada ni jednom ništa ne znači ak se sudare. 

 

Što mi je iskreno skroz OK za prave trkače, i onda se mora gledati tko je po pravilima MORAO pustiti, a većina se slaže da je to Hamilton, jer je pravilo (uspostavljeno baš nakon sudara gdje Hamilton nije htio pustiti) kaže da defending car mora ostaviti racing space ako attacking car ima significant portion of the car alongside. 

 

Ako ovo nije significant portion, onda ne znam što je.  Dobro su komentirali na Skyu, ako ovo nije significant portion onda mjesta treba ostaviti samo ako je attacking car već ispred, što npr onda i Strolla oslobađa odgovornosti od one grozote sa Sebom. 

 

ja vidim veci problem sto se takve stvari dopustaju, rijetko kad a pogotovo, MAX - NIKAD nece ostaviti car width, to je njegov modus operandi da izgurava tako van iz zavoja, samo on to radi perfidnije, na vanjskoj strani zavoja a ne ovako da taj kojeg guras van ce zavrsiti u tebi.

Hamilton je samo Maxu pokazao kakav je to osjecaj kada te se izgurava van.
Realno Hamilton je bio naprijed, a onaj koji napada mora popustati, a ne onaj koji se brani.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Xman said:

Jasno da nisi skuzio poantu a to je da se lik okrece kak njemu paše. Ovdje je cak dobar primjer da se suci drže odreÄ'enog kriterija jer je 2018e Ocon ovdje bio kriv pa je Max srao. Sad kad je on u identiÄnoj situaciji kao Ocon (ti imas dobro oko pa vidis auto 5 cm naprijed/nazad), sad pljuvacina po Hamiltonu.

 

I kao što rekoh, prije Ocon nije kriv za ono nego da je Max sada kriv.  A situacije nisu identične; ne znam kak ti mjeriš ali na prvoj slici Ocon udara u Maxa tako da je njegov prednji kotač maltene u kontaktu sa Maxovim stražnjim, dok je kod Maxa njegov prednji kotač u kontaktu sa prednjim kotačem Hamiltona. E sad, nekak si mislim da međuosovinski razmak jedne formule jedan nije samo veličine kotača plus 5 cm. 

 

4 minutes ago, Xman said:

Ove sezone u superiornom autu, nije mu trebalo srat puno a pogotovo ne bit order prema Perezu. Al jbg kad si Å¡upak, onda si Å¡upak i nema pomoci.

 

I tu se slažemo, šupački je, samo sam napomenuo da očito ima neki razlog za koji mi ne znamo pa sudimo bez pune slike.  A prejako mi je kak LH fanovi onda skoče sa 2017 mađarskom, valjda jedinim takvim LH primjerom, a zgodno zaborave 2018u kada Hamilton nije vratio pobjedu Bottasu nakon što mu je ovaj istu morao prepustiti u Rusiji, zapravo je odmah nakon toga lijepo hladno izjavio da ne misli vratiti pobjedu Bottasu. Čak je i Schumacher vratio Barichellu pobjedu za famozni 'let Michael win for the championship'.... 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

meni samo nije jasno kako Max smije onako javno se derati na radio, govoreci, ARE WE UNDERSTOOD?  

pa majku ti bahatu, da ti nije tog RB-a i sto su ti dali i osigurali, i koje novce od njih dobivas, nit bi tko znao za tebe, nit bi imao svoj privatni mlaznjak i kucu u Monacu.     Stvarno cigansko ponasanje.

Link to comment
Share on other sites

Jebga, istina. Al opet, ponekad i treba malo žustrije, pa i Hamilton je znao prek radija napadat tim koji mu je 6 naslova donio. Evo vidiš finog Leclerca, sav pristojan prema onim neodlučnim talijanskim lajbekima, pa vidi kamo ga je to dovelo... Njemu bi actually pomoglo da uzme malo Maxovim (ne)manira i koji put ih pozove na red podignutim glasom. 

Link to comment
Share on other sites

bome bas. Leclerc je bas propao ovu sezonu, toliko mi zvuci pokislo, tako me podsjeca na Vettela u Ferariju.

Kad smo kod Vetela, Vetel vozi bolje nego zadnjih 3 sezone valjda.

 

Ima lik i brzinu i volju jos uvijek.

 

A o Alonsu da ne pricamo, taj lik onog jadnog Renolica ibera u crveno svaku trku 😄    Bas obadvojica voze vrhunskiovu sezonu.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, msporis said:

I moj prvi dojam je bio takav, ali izgleda da ima pozadina iza toga koja je još gora, i koja ukazuje da ni Perez nije baš nevinašce  😄 

 

Verstappen izgleda ima sve ono što su u najboljim danima imali i Senna, Schumacher, Vettel, pa čak i Hamilton. 

 

 

Svi znaju da Perez nije nevinasce, ali na zalost svi iznenada dobiju sinkopu kad nesto ne ide niz dlaku njihovim teorijama.

Tako ljubitelji Hamiltona sad pricaju o Maxu kao sebicnjaku a svi zaboravili Abu Dhabi 2016.

 

Link to comment
Share on other sites

ako je zaista Monaco neki razlog, isao sam pogledati te kvale, i rezultate, i dalje mi nije jasno sto je tamo Max izgubio, nije imao brzinu cijeli vikend, nije ni bio blizu pole positiona, Ferariji su bili nedodirljivi, i Perez koji je u tom trenutku bio valjda 5i je kao namjerno se stukao lol  iako se u istom krugu 3 zavolja dalje Alonso stukao odnosno prije bih rekao, BAS namjerno stao da zadrzi poziciju.

 

 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Gabre said:

ako je zaista Monaco neki razlog, isao sam pogledati te kvale, i rezultate, i dalje mi nije jasno sto je tamo Max izgubio, nije imao brzinu cijeli vikend, nije ni bio blizu pole positiona, Ferariji su bili nedodirljivi, i Perez koji je u tom trenutku bio valjda 5i je kao namjerno se stukao lol  iako se u istom krugu 3 zavolja dalje Alonso stukao odnosno prije bih rekao, BAS namjerno stao da zadrzi poziciju.

 

 

 

 

Ako imas f1tv pogledaj onboard i poslusaj kako se Perez razbio.

Nitko nije na taj nacin i u tom dijelu zavoja tako nabio gas. Bas je ocito.

Navodno je Marku i Horneru priznao kasnije da se razbio namjerno.

 

Max je zavrsio  kvalifikacije 0:00.065 sekundi iza Sainza koji je bio drugi. Buduci da je Perez pobijedio startajuci sa treceg mjesta.

Sa evolucijom staze svasta je moguce.

 

 

Edited by Kegalj
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Gabre said:

ta prica da je checo priznao je jako mutna, dosla od strane nizozemskog novinara.

 

 

nvm. poslusaj onboard. 

 

Cisto da se razumijemo ne branim Maxa i mislim da je ispao supak jer prosle godine ne bi osvojio prvenstvo bez Pereza tako da ekipa koja se trese dok pisu po forumu moze odahnut. 

 

Meni smeta sto se od lika koji je isti takav supak radi andjeo jer je on eto #blessed.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...