Jump to content

Recommended Posts

3 hours ago, marek1 said:

Kak bi bilo zanimljivo da je Verstappen zavrsio ovako 2 kruga  prije kraja SPA, a ne u uvodna 2 kruga u Nizozemskoj. 

 

ISTO sam pomislio, pocinje mi ovo sa Maxom smrditi na Hamiltona u Mercu, gdje timski kolega kupi DNF-ove, mehanicke kvarove stalno, itd  gdje je Bottas u jednooj sezoni ne svojom krivnjom imao vise odustajanja i peha, nego Hamilton u 5 godina koliko je bio teammate Bottasu. Porazavajuce i demoralizirajuce za svakog vozaca.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bas me zanima sto iz Ferraria imaju za reci kud im je mehanicar otisao po gumu.  Meni sad ovo fakat izgleda kao da tamo rade osobe s posebnim potrebama. Svasta se moze dogoditi, ali na najavljeni planirani stop netko trazi jednu gumu i donese ju za 8sec nakon sto je auto na dizalici je malo zesci fail. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Još jedna odlična Ferrari strategija.
Jedino objašnjenje mi je da nisu htjeli da ih Max pretekne na stazi, pa su onda ovako odradili.

Sezona definitivno riješena, DeVries osramotio Latifija, renfolt se rasuo i prekinuo Alonsov niz od 10 trka u bodovima, maxov bolid nedodirljiv ostatka grida.

Sainz opet odvezao strašan race, i opet odlučuje pametnije od boksa za strategiju.

Russel još jednom deklasirao Hamiltona.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam stekao dojam da su namjerno kompromitirali Sainza (ostavili ga bar 5 krugova predugo na medium gumama) samo da bi izbjegli rizik da Sainz i Leclerc imaju bilo kakav okrsaj na stazi koji bi rezultirao apsolutnom sramotom.

 

Sad kad se sve odigralo kako se odigralo mogli su Sainza imat na podijumu samo sa su ga pozvali u box prerano i racunali na to da su ispred Russella prije Safety Cara.

 

Da se nije odigralo kako se odigralo I da nije bio SC na kraju prateci kojom brzinom je stizao zavrsio bi utrku na getribi Mercedesa i to bi im bio fail. SC im je spasio obraz u gubitku duplog podijuma.

Link to comment
Share on other sites

ti talijani moraju totalno promijeniti pit wall i strategiste, jer ovo sto rade je totalno sprdacina. Ja se ne sjecam kad sam drugi tim cuo da toliko puta pitaju vozaca koju strategiju hoce i koje gume hoce, kao da su vozaci vidoviti i imaju telemetriju drugih timova i guma.

 

povuc Leclerca u boks na pola zivota soft guma, sa 40 krugova do kraja, cime su si automatski napravili double pitstop trku, nikad nije imalo izgleda upaliti. Doslovno nitko drugi nije isao u boks po gume osim leclerca  ?   leclerc danas totalno letargican sa boli me kurac vise stavom, ni na radio ni nakon trke. Izgleda da mu je dosta.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gabre said:

ti talijani moraju totalno promijeniti pit wall i strategiste, jer ovo sto rade je totalno sprdacina. Ja se ne sjecam kad sam drugi tim cuo da toliko puta pitaju vozaca koju strategiju hoce i koje gume hoce, kao da su vozaci vidoviti i imaju telemetriju drugih timova i guma.

 

povuc Leclerca u boks na pola zivota soft guma, sa 40 krugova do kraja, cime su si automatski napravili double pitstop trku, nikad nije imalo izgleda upaliti. Doslovno nitko drugi nije isao u boks po gume osim leclerca  ?   leclerc danas totalno letargican sa boli me kurac vise stavom, ni na radio ni nakon trke. Izgleda da mu je dosta.

 

 

To je bila "damned if you do damned if you don't" situacija. Sazvakao bi ga Max na svjezim gumama ne bi mu pozicija na stazi nista znacila.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Gabre said:

leclerc danas totalno letargican sa boli me kurac vise stavom, ni na radio ni nakon trke. Izgleda da mu je dosta.

 

 

Kad znaš da si izgubio prvenstvo, kaj ćeš skakat od sreće?

 

Ferrari je izgubio na performance od Red Bulla, bolid je ubojica, a bome je i Max trenutno najjači vozač na stazi, i takva kombinacija je gotovo pa nepobjediva. Ferrari danas sa Leclercom ništa nije fulao, da nije išao u boks pojeo bi ga Max ionako pošto ferkan ždere gume jedno 30% brže od Red Bulla, pa Max je preko 25 krugova napravio na softu.  BTW, i sreća ih nije baš pomazila jer je Leclerc izgubio dodantih 4-5 sek u boksu pošto je green flag došao dok je još bio unutra. Nije da bi išta promjenilo al jebga, baš ono kad te neće.

 

Zato me sa Hamiltonom podsjetilo na njegove najbolje lucky bastard dane, kako su sjebali Norrisa a ovaj još tu borbu iskoristio i prošao cijeli vlakić s kojim bi se inače mučio desecima krugova...

Link to comment
Share on other sites

zalosno je sto red bull nije samo na performansama dobio, da je bar tako.

 

baci oko na clanak, ferrari a i charles himself, su prosuli hrpetinu bodova, da bi danas bili izjednaceni ili vodili prvenstvo. Jos mi je vise zao Sainza jer je ovu sezonu rekao bih opet pokazao da je stabilniji vozac od leclerca, ali je imao peh sa kvarovima i fala bogu strategijama.

https://www.planetf1.com/news/charles-leclerc-ferrari-lost-points/

 

Ferrari nije imao ovako dobar bolid i postavu vozaca jako dugo, ali su usrali sve sto se dalo usrat.

 

Imas kakav komentar sto se dogodilo sa Perezom i njegovim bolidom nakon Monaca?  Nakon Josovog placa i dramljenja i prijetnji nakon Perezove pobjede u Monacu,

Perez vise nije imao ni blizu isti pace ni bolid.

 

Link to comment
Share on other sites

Komentirao sam pace u ovoj trci, a ne sezonu.

 

Džaba bi im iskreno bilo i da nisu prosuli bodove jer mi se čini da Red Bull sa novom šasijom i nakon promjene pravila za podove, ima nepobjediv bolid, samo bi bilo napetije do kraja, ali IMHO end result bi bio isti...

Link to comment
Share on other sites

slazem se, ali i dalje mi nije jasno kako mogu toliko 3 momcadi biti ispred ostatka grida, nadao sam se da ce promjene ovih pravila donesti zgusnutiji grid i da ce se ostali moci boriti za podije, a ispalo da je ova sezona jedna od najgorih po tom pitanju. Kao da gledam F1 i F2 na istom gridu.

Sto ce se sada samo dalje reflektirati na iducih x godina do sljedece vece aero promjene na bolidima.

 

U cijeloj sezoni je jedino Norris jednom bocnuo podij. Jebes takvu sezonu kada se 3 ili 4 vozaca izmjenjuju na podiju cijelu sezonu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Koja sprdacina da najljepiše Alonsu 30sek kazne.

A istovremeno Perezu ništa, gdje su za identičnu situaciju Magnusenu 3 puta ove sezone naredili zamjenu krila.

Pa ih je Haas prijavio, sa punim pravom, i opet FIA nekonzistentna i bira kome će kakvu kaznu dati, jer RB ne bi onda jučer osvojio konstruktorski, a umro Matešić, cijela pompa oko toga, pa nisu.


Da ne spominjem da je već ove sezone Leclercu otpao retrovizor, ako se sjećam dobro, i nikakvih kazni.


ma fuj

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Robertino said:

Drago mi je da ce i Audi i Porš početi takoreć od nule, nakon sto su im neslavno propali svi pokusaji da kupe neki top team, pa se kasnije kite tuđim perjem.

 

Misliš, ko Mercedes? ? 

 

Samo kaj njima u početku baš nije prošlo po planu ? 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, msporis said:

 

Misliš, ko Mercedes? ? 

 

Samo kaj njima u početku baš nije prošlo po planu ? 

Bas sam samo cekao da netko to spomene. Uz razliku da je Merc kao proizvođač motora tad već bio (i to vrlo uspješno) u F1, pa i u tom teamu kojeg je kupio. I doticni se team nikako nebi mogao nazvati top teamom, bez obzira na jednu odlicnu sezonu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Preminuo je Mauro Forghieri. Kome je nepoznat - tehnicki direktor Ferrarija od pocetka 1960-ih godina do 1984. To bi znacilo da je zasluzan za prakticki sve Ferrarijeve F1 naslove do ere sa Schumacherom. Ako se ne varam, zadnji od "allroundera", kad je tehnicki direktor brinuo o motoru, sasiji, ovjesu, aerodinamici... Takodjer je poznat po prvom strut mounted krilu u F1, te po T gear mjenjacu...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...