Jump to content

Recommended Posts

6 minutes ago, Kegalj said:

Ako itko samara i vozi iznad mogucnosti sepeta koji vozi to je opet Alonso.

A i karakterom se popravio dosta. Nadam se da ce nac mjesto barem u trecem najbrzem bolidu jos jednom prije mirovine.

 

ma lik je legenda, sa 40 u guzici samara i to opasno, dokazao je da godine nista nemaju sa brzinom.

 

Iako je zalosno da jedan Renault sa budzetom i stafom koji imaju se bore sa haasom. Predvidjam da ce opet prdnut bolid. Ovo im je prva sezona sa novim motorom i razdvojenim turbom, hondi je trebalo 4 sezone da usavrse taj motor, a ovdje pricamo o renfaultu, koji bi to trebao odraditi u jednoj. Mos mislit.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gabre said:

ma lik je legenda, sa 40 u guzici samara i to opasno, dokazao je da godine nista nemaju sa brzinom.

 

Iako je zalosno da jedan Renault sa budzetom i stafom koji imaju se bore sa haasom. Predvidjam da ce opet prdnut bolid. Ovo im je prva sezona sa novim motorom i razdvojenim turbom, hondi je trebalo 4 sezone da usavrse taj motor, a ovdje pricamo o renfaultu, koji bi to trebao odraditi u jednoj. Mos mislit.

 

 

Imaju velikih problema u managementu. Narocito u vrhu sa Laurentom Rossiem kojem je ego do krova.

Kazu da je zbog toga otisao Marcin Budkowski.

Uglavnom kad imas takav kaos u upravi mos se jebat.

Isto kad je Stroll preuzeo RP pa su otisli prema dole

Link to comment
Share on other sites

 

20 minutes ago, Kegalj said:

 

 

Imaju velikih problema u managementu. Narocito u vrhu sa Laurentom Rossiem kojem je ego do krova.

Kazu da je zbog toga otisao Marcin Budkowski.

Uglavnom kad imas takav kaos u upravi mos se jebat.

Isto kad je Stroll preuzeo RP pa su otisli prema dole

 

definitivno. To su ego triperi koji zele rezultat odmah sada slusaj mene nema druge. Vidi se kako je to upalilo u Astonu. Dobro je neko komentirao, nije ovo prodaja majica pa da za 3 mjeseca vidis uspjeh.
Iskreno mislim da Alonso i Szafnauer mogu narpaviti dobar rezultat. Otmar je jaaako iskusan i smiren lik, i ako nadje zajednicki jezik sa Alonsom, imaju dobru buducnost.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Schumacher bi mogao zavrsiti kao Ralf samo ako ovako nastavi. 

 

Hamilton se prebacuje na investiranje jer ocito Mercedes nema konja za utrke, a i njemu bioloski sat otkucava i vjerojatno u glavi vise nije kako je bio prije 5 i vise godina. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, msporis said:

Nije da on u glavi nije kao prije 5 godina nego bolid pod guzicom nije kao zadnjih 8 godina. 

 

Lako bilo mahat zastavama i zahvaljivat najboljim fanovima tada.... 

 

apsolutno. samo pravi F1 fanovi to kuze. Ako nije bolid ispod guzice u danasnje doba savrsen, zaboravi na rezultat. POgotovo uz sve treninge, simulatore, simulacije, itd.

 

prije 20 ili 30 godina su bila druga vremena gdje je talent vozaca definitivno vise dolazio do izrazaja jer nije bilo tih pomagala razno raznih kao danas.

 

 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, msporis said:

Nije da on u glavi nije kao prije 5 godina nego bolid pod guzicom nije kao zadnjih 8 godina. 

 

Lako bilo mahat zastavama i zahvaljivat najboljim fanovima tada.... 

 

 

Bar ga ne moram slusat poslije svake utrke vise.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Očito su imali info sa treninga da im Soft prebrzo odlazi... Kao što je Charlesu otišao. 

 

Bez DRSa imali bi Sprint sa možda jednim ili dva pretjecanja, ne 20+. 

 

Uglavnom odličan sprint, odlična borba između title contendera, Max ovaj puta još klasu iznad dignuo vožnju da uzme prvo mjesto, pretjecanje super, baš lijepo za gledat. 

 

Ja i dalje u dilemi za koga navijat pošto sam do ove sezone za oba... Ako ćemo na čisti talent za vožnju, rekao bih da je Max mrvu brži, a sad kad ima prvi naslov i korektnog protivnika više ni ta borba za prvo mjesto nije borba na ispadanje nego stvarno super fer i super lijepa borba, užitak za gledati

Link to comment
Share on other sites

Baš to.. uzbudiljivo je i vidi se da se poštuju međusobno. 

 

Nikad nisam vidio da je Hamilton ostao s vozacima i pricao. Kao npr. jučer kad su završili utrku, Perez, Max I Leclerc su stajali jedan do drugog, komentirali zavoje, kako ih je bacalo, pokazivali na bolide.. vidi se da se super slažu.

 

Dobra utrka će biti danas

Link to comment
Share on other sites

Jebeš mi sve ako nisu 30 krugova pokazivali Hamiltona kako gusli iza gaslya.

Ali Ferrari je danas popušio debeloga, i to jako. Red bull je na pravcu toliko brzi da mu ni sa drsom ne mogu doć blizu. Strašno nešto.

Link to comment
Share on other sites

 
Htio si utrke bez DRS-a, dobio si (pola) utrke bez DRS-a.
Dok su vozili bez drsa, još je bilo i pretjecanja i to baš dobre ganjacine.

A drugo je što zaboravljaš da je bila samo jedna suha trkaca linija i izlazak na mokru liniju na slickovima je smrt.

I onda kad se staza generalno osušila su dali DRS gdje se samo stvorio DRS vlakić

Mene zabrinjava koliko je RB brz na pravcu, oni imaju takav stright line speed da im ovi iza sa DRS om ne mogu ništa. Pokazano i na primjeru Gaslya i Hamiltona.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
2 hours ago, Gabre said:

Ja ovaj talijanski slamperaj više ne mogu gledati

 

Ja cu morat uzet f1tv jer pve Hamiltonofile sa sky F1 vise ne mogu slusat.

 

Btw: u Miamiu je Alonso isao s unutarnje strane Gasli-u I ovaj mu je zatvorio vrata. Za to je Alonso dobio 5 sekundi.

U ovoj je utrci na identican nacin Ocon zatvorio vrata Hamiltonu i za to je Ocon dobio 5 sekundi. Di su pravila?

 

 

 

Znaci u prvom videu ovaj koji napada dobije penalty a u drugom ovaj koji se brani..

 

Edited by Kegalj
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...