Jump to content

Kvalitetno ulje za turbo motor - koje?


Recommended Posts

Rencika mi nabavila, tocim u keca tdi-a... za sad zadovoljan, prvo sam stavio Total Classic i to mi je bilo nekih 600 700 km u autu da se motor ispere, sad stavio ovo i ok je...

 

dosta ljudi mi je reklo da je pre rijetko za tdi-a, ali gledam da je motor na novo slozen i da nebi smio gubiti previse ulja, ako bude stavit cemo 10ku gore...

 

Ja godinama sipam shell helix ultra diesel 5w40 u svoj tdi, njega mi najmanje trosi... Gledas koju gradaciju ces trpati po podneblju u kojem zivis i koristis auto, uglavnom ne bi smio imati nikakvih problema sa 5w40...

Link to comment
Share on other sites

Zasto mijenjati ista sk je sad ok?

Mirac, ti mozes i suncokretovo u taj motor lol

 

a vidim da svi ulijevaju u svoje te vece gradacije a auto mi je cipiran ima mozda 20 000 km pa sam mislio da mu je potrebno malo vise ili bolje zastite....Inace ulje mijenjam svako 10000- 12000 km tj upola manje od tvornicki propisanog posto ga stvarno jeftino nabavljam (castrol edge 5w40 LL04 ) ..ispadne me oko 45kn po litri sa popustom

Link to comment
Share on other sites

Ako ti je auto za svaki dan i ne namjeravas ga prodavat odn namjeravas dugo vozit onda neka ti interval izmjene bude 7-8kkm

pa i mogao bih jer nije sad neki udar na budget s obzirom na cijene ulja koje dajem iako ima 9 litara u svakoj izmjeni.... a tu kilometrazu napravim u cca 3 mjeseca...

nego jeli valja ista onaj ceratek...gledao sam po netu neki ga full hvale ..... nasao sam jos nesto zanimljivo ... slicno tome..navodno traje 100 000 km u motoru ..

 

http://www.ebay.com/itm/221252010530?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2649

Link to comment
Share on other sites

Inače imam naviku mijenjati ulje na max 8000km ali mojom greškom sam napravio 18000 km jer sam sjebao brojke u servisnoj :D ulje je honda HFS 0W/20 (ne znam koji proizvođač) ali toliko je žuto da mi ga je žao baciti :D

 

Interval je po manualu na 20 tisuća tako da i nije neki grijeh....a ulje u kantici je rjeđe od vode kad je novo

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
i koji je ganjan po stazi koji ne, nisi niš objasnio :D

 

Cekam da se malo clanovi foruma aktiviraju, ali slabo to ide :)

 

Desni je bio na Motulu V300 i desni je redovito ganjan po stazi :)

 

nesto se puno ti miceki otvaraju s obzirom da se to ne raspada :P:P

 

Mucki provokator :P

 

Za desnog znas da se remen raspao i da je potuklo skoro sve, a lijevog isto znas, on je na upgradeu :)

 

Moj pak nista od toga, evo ga u garazi, javlja da je zedan :lol:

Link to comment
Share on other sites

tu se sektasi ne pale kao na CC-u, na spomen svetog imena Muchubishi :P:P

salu na stranu.

 

Znam o cijim autima se radi, i zanimljiva je usporedba, jer ovaj desni nije bas bio postedjen torture... za lijevog ne znam, ali s obzirom na druge igracke u njegovom voznom parku mislim da nije Micek bas puno bio zlostavljan :)

 

edit. taj tvoj je uvijek zedan :doh:

Edited by Sasaa
Link to comment
Share on other sites

Dva ista motora (4G63 u EVO 9)... Identicne kilometraze... Jedan osjetno jace maltretiran (voznja po stazi itd).... Jedan je vozio na premium ulje velikog proizvodjaca (Shell ili Mobil), a drugi vecinu vremena na Motul 300V...

 

20140917112045.jpg

 

moj nije ali cemo uskoro zavirit ispod :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...