Jump to content

Gume - FAQ


Recommended Posts

Naime, poslje zadnjeg grobnika, moji slickovi izgledaju ovako:

 

26032011527.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Sad mene zanima sljedeće - je li ta guma spremna za smeće ili se još može iskoristiti? Vidim da je šara duboka oko 3mm na najdubljem dijelu, ali je cijela površina hrapava i djeluje mi prilično "neprijanjajuće"...

Link to comment
Share on other sites

Sad mene zanima sljedeće - je li ta guma spremna za smeće ili se još može iskoristiti? Vidim da je šara duboka oko 3mm na najdubljem dijelu, ali je cijela površina hrapava i djeluje mi prilično "neprijanjajuće"...

 

mi bi barem jos dvije trke vozili sa tim :lol:

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Stavljene nove gume

 

Pirelli PZero 225/40 ZR 18 (Hvala -BRZI- !)

 

 

Jel nisi ti meni rekao jednom prilikom da je pzero nero smeće i da su bolje gyf1? :huh:

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Sad mene zanima sljedeće - je li ta guma spremna za smeće ili se još može iskoristiti? Vidim da je šara duboka oko 3mm na najdubljem dijelu, ali je cijela površina hrapava i djeluje mi prilično "neprijanjajuće"...

 

to je za smece odavno li se mozes voziti po stazi kao do sada, nikako

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

nankang je loša za mokro. Kog briga. Bitno da guma jebeno drži na suhom asfaltu..

 

 

A ja neznam zašto ti tako misliš?

 

Po mokrom se uopće nevoziš ili? Jer imao sam slučaj da sam po mokrom pri 20km/h znao klizat niz cestu bez mogućnosti da stanem, na autu je bio michelin pilot primacy star 9 godina...a po suhom sam se brzo vozio :huh:

 

A kad sam stavio yokohamu sdrive stare godinu dana to mi se više ne događa, i po suhom se mogu još brže vozit, a kočenje i zavoji po mokrom super...;)

 

neznam, al ako mi se negdje baš žuri, bila kiša ili suho mora se malo po gasu, a ako nemaš guma, staneš sastrane i čekaš da kiša prestane očito...

 

@tcode: čekamo filmić svi s novim turbom :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...