Jump to content

Gume - FAQ


Recommended Posts

u semislick verziji samo cupice, sve ostalo je nis koristi, bolje normalna guma

 

ove gluposti o "postepenom" zagrijavanju bolje ne komentirati

 

Pa ima jos guma uz Michelin Pilot Sport Cup , Bridgestone Potenza RE-11, Bridgestone Potenza RE070, Dunlop Direzza Sport Z1 Star Spec, Khmo Ecsta V70A, Pirelli P Zero Corsa, Pirelli P Zero Trofeo, Toyo Proxes R888, Yokohama Advan A048... Jedini problem je kaj skoro nijednu ne mozes kupiti u HR...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
Jel netko vozio Nankang NS 2R Street Medium? To bi trebalo biti nešto kao Federal RSR ili? Puno je povoljnija od federala, zato pitam...

 

Citam po vani da su ljudi dosta zadovoljni s njom, ne kao sa AD08 recimo, ali da nije loša, pogotovo za tu cijenu!

 

Znas li mozda tko ih moze nabaviti tu i po kojoj cijeni?

Link to comment
Share on other sites

Citam po vani da su ljudi dosta zadovoljni s njom, ne kao sa AD08 recimo, ali da nije loša, pogotovo za tu cijenu!

 

Znas li mozda tko ih moze nabaviti tu i po kojoj cijeni?

 

U CH je ispod 100€ komad u 225/40/18...

 

Ja sam odlučio za GY naravno, al ovo mi uletilo ovako u oko cini se dobra cijena... za neki TD i slično.

Link to comment
Share on other sites

Koje gume od ovih bi preporučili? Dimenzija je 205/40 R17

 

FEDERAL SS-595 EVO

KUMHO KU39

TOYO PROXES T1-R

FALKEN ZE-914

HANKOOK K110

BARUM BRAVURIS 2

 

prosle god sam uzeo FALKEN ZE-914 i zadovoljan sam, sad ovisno kakav si vozac i kakve afintete imas

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Kaj uzet za ok pare onda?

 

gume po suhom drži super, al je bučna u kurac.. i nije odmah bučna nego dobije zub na šari, znači jedan dio višlji, jedan niži i to stvara buku.. vjerojatno zbog nedostatka kvalitet.. :D

 

ako ti to ne smeta uzmi ih, al ja nebi više :D 595 EVO su već puno bolje, ne čuju se skoro nimalo..

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...