Jump to content

Gume - FAQ


Recommended Posts

Jel netko probao Dunlop Blueresponse?

 

Po testovima super guma.....

 

Dosta dobra all-round/touring guma... Nije za nekakvo natjeravanje, ali OK drzi u svim uvjetima (naravno osim po snijegu i ledu). Imas i Fastresponse, Bluresponse je kakti nasljednik... Imam ih na Toledu, OK su...

Link to comment
Share on other sites

Kad ekipa kaže da je ok za tu lovu onda znaš koliko je sati.. ;)

 

..jer evo mali osvrt na Federal SS-595 EVO koji sm kupio prije mj. dana..po suhom guma drzi 7/10 i ne uvija se jako s time da su bocnice tako tako..(vozio sam i skuplje ali mekse).. kada je mokro...GLUPLJU gumu nisam vozio..neki dan pala kiša i imao sam osjecaj da sam na ledu, a ne na asfaltu.. :D

 

Ali za tu lovu..205/40/17 2100kn sa montazom i ostalim je super..

 

Imam istu gumu (215/45/17, index je Y) vec 8000km i potpisujem ovo. Jedino što mi se čini da na suhom drži odlično (s tim da sam imao sranje od guma prije, pa je i to dodatan čimbenik). Na kiši su loše, djeluju plastično. Ali više mislim da je problem temperatura asfalta nego kiša jer na vrućinama drže bolesno, ali čim zahladi osjetiš gubitak prianjanja (kiša ga dodatno rashladi, jel).

 

Uglavnom za te pare iznimno zadovoljan, ne troše se previše, bočnica je super, imaju dobar rim protektor i nisu toliko bučne kako svi prepričavaju.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Evo u prvih 2000 km sam skroz zadovoljan sa dunlop blueresponse u dimenziji 225/45/17 94W. Gume su na renault laguni II.

Po kisi sam se vozio pola ovih km i stvarno sam se osjecao sigurno po kisi s njima. Po meni super touring guma u ovih prvih 2000 km.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...
KUMHO ECSTA KU36 netko vozio?

 

 

kumho_ku36.JPG

 

Imao ja na Editionu. Imaju gume gripa dosta kad se ugriju.

Jedino su malo trome na volanu, ove dvije crte u sredini. Proguglaj malo. U nekim trenucima feedback nije najbolji bas. Inace gume drze super. Bocnica se ne uvija, gume mekane i racunaj 10 000 km i da su pri kraju.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...