Jump to content

Pranje / poliranje / čišćenje auta - DIY


Recommended Posts

Offtopic dio

Ontopic - vosak ti neće pomoći kod kemija koje se nalaze u kakici, za to ti treba keramički premaz. Šajo je dobar detailer i ako se može izvući bude ti on to napravio.

Na Partes FB stranici imaš galeriju slika sa raznim vrstama oštećenja laka te kako se saniraju.

 

 

Link to comment
Share on other sites

A vidim sad da ne pomaze, mislim nije mi prvi put ptica pokeljala auto ali ovo da ovak ostane jos nisam imo. Zvao sam ga jucer bas kaze moralo bi se dat napravit pogotovo jer nije to sad probilo nist samo se vidi pod kutem fleka cak ak pogledas iz blizu onak odozgo ne vidis nis.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neces izvuc sve al ima jako solidan cut i odlican finish , moze se dugo radit sa njom .... uzitak za radit.. kupis si malu od 250ml i imas za svoje potrebe dosta

Nisam jos isprobao novu 05-05 , al navodno valja

 

Kupis sonax 04/06 , sonax zuti pad za DA , sonax pns ili npt i to je sve kaj ti treba za odradit korektan posao

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 4/22/2017 at 11:26 AM, Damba said:

Vrhunski, i ja sam prešao na sonax :)

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 

 

On 4/22/2017 at 5:39 PM, brba said:

Neces izvuc sve al ima jako solidan cut i odlican finish , moze se dugo radit sa njom .... uzitak za radit.. kupis si malu od 250ml i imas za svoje potrebe dosta

Nisam jos isprobao novu 05-05 , al navodno valja

 

Kupis sonax 04/06 , sonax zuti pad za DA , sonax pns ili npt i to je sve kaj ti treba za odradit korektan posao

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

danas totalnom slucajnoscu nadjem ovaj ducan http://prodetailingsupplies.ca/ 

 

htio stat u chemical guys i trazim na google maps di je na karti i medju ostalim tockama interesa primijetim Pro detailing supplies, tako da nisam ni stigao u Cguys :D

imaju sve od Sonax-a, meguiarsa, griots, dr beasleys (nikad cuo iskreno), uglavnom profi opremu, a i gazda je bivsi detailer i bas se kuze.

Imaju i taj sonax 04-06 i preporucava mi za vece ogrebotine Sonax cutmax ili tako nesto se zove.

 

A i nesto novo mi je pokazao, keramiku od sonaxa, navodno traje dugo, i da je dovoljno jednom dvaput godisnje osvjezit samo sa PNS-om od sonaxa.

Link to comment
Share on other sites

za 40$ dobijem 250ml cutmaxa i 250ml 04 06, tj, nekih 200kn. padove imam od Cguysa, narancastu i bijelu i crnu

 

sad sam nabrijan da uzicam od zene jedan dan da odradim sve, malo ce biti teze, curice oce van svaku sekundu kad je lijepo. A obozavaju i samnom raditi bilo sto oko auta :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...