Jump to content

THP Solutions


Hic

Recommended Posts

Evo premjestam temu ovdje.

 

Znaci, Clio 197.

 

Mjeren 133whp, otisao sa 145whp.

 

Da odmah rascistimo, auto ima neke probleme koji nisu vezani uz ecu, jer je na serijsku mapu pokazivao isti problem.

 

Hvala bogu da THP nije stedio na nabavci dyna, pa mozemo lijepo prikazati sve probleme.

 

I za sve ove koji su pitali kako dyno mjeri: SAVRSENO!!

 

 

Svakom pismenom biti ce odmah jasno da auto ima problem sa gorivom i da ide izrazito u siromasnu smjesu, te tu gubi snagu.

 

Zasto, tek ostaje da se vidi.

 

12 konja na kotacu se mora na cliu lijepo osjetiti

Link to comment
Share on other sites

mozemo i mi se stat :)

 

A brate sta se mi imamo stat,ima 220+ ks? Ne kuzim uopce poantu i smisao u ovom trenu i mom setupu?

12 konja na kotacu se mora na cliu lijepo osjetiti

 

Da,trebalo bi se osjetit jako,zato me bas i zanima dali je covjek za da se stanemo.

Link to comment
Share on other sites

Dok jedni laju, drugi se ubijaju od posla!

 

Due to the popular demand, Golf5 GTi, sa Wagner IC-om (mi smo prva ruka za Wagner u Hr!!!), otvorenim 70mm auspuhom, otvorenim usisom, S3 injektorima, Autotech pumpom goriva, K04 turbom, nas projektic od 350-360ks. Mjerenih!

Tuning kroz 2-3 sata i rezultati odmah ovdje!

 

Keep reading!

 

df5e18447688ad59180a1dccd795285d.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jaksa mi je rekao da ne skida osmjeh sa lica.

Mozda postane brz ko gti hehehe

Teško da će ikada biti brz ko pravi VW GTi...

Ali ide auto neugodno brzo po mom butt dyno dynamicsu! Čak i graf imam. Ne znam da li bi forum to mogao pročitat i dekodirat pa nisam niti slikao. Uglavnom, vjeruj mi na riječ. Smeđa crta od gača do cipela. Malo je i na sicu ostalo! :D

Link to comment
Share on other sites

Teško da će ikada biti brz ko pravi VW GTi...

Ali ide auto neugodno brzo po mom butt dyno dynamicsu! Čak i graf imam. Ne znam da li bi forum to mogao pročitat i dekodirat pa nisam niti slikao. Uglavnom, vjeruj mi na riječ. Smeđa crta od gača do cipela. Malo je i na sicu ostalo! :D

 

Stari meni pricas ja sam 8 godina vozi narancu i prezivio....auto ima samo jednu manu oce da ta te ubije

Link to comment
Share on other sites

  • Pekx locked this topic
  • Pekx unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...