Jump to content

Dampiranje


Xman

Recommended Posts

Dampirao sam dosta autiju, ne mogu reci da sam ikad stetio posto sam poprilicni freak za SQ. Uvijek mi je bilo 3 kvadrata dosta za dvoja vrata. Govorimo o 5vratnim automobilima...


Upravo to. Mora biti dovoljno.
Link to comment
Share on other sites

Ja sam davno negdje u Preckom/Rudesu kupovao role nekakve gradjevinske smole i nije bilo lose.

Jel zna tko jel to jos postoji i koliko je dobro, cisto da se malo umrtve vrata, nista extra, stock muzika sa wooferom?

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Pekx said:

Ja sam davno negdje u Preckom/Rudesu kupovao role nekakve gradjevinske smole i nije bilo lose.

Jel zna tko jel to jos postoji i koliko je dobro, cisto da se malo umrtve vrata, nista extra, stock muzika sa wooferom?

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

 

 

 

 

Kupio si u Šah-Mat željeznariji na Zagrebačkoj. I loša je, ljeti se otapa i cijedi sa vertikalnih površina.

Link to comment
Share on other sites

U Šah-Matu je kupio čuveni Soudaband. Također sam (onda) bio pročitao svašta o njemu ali obzirom na cijenu (uloženo dobiveno) osobno sam prezadovoljan istime. Eto već osma godina komplet prednja vrata maltene trostruko tretirana, gepek kompletan (kao i peta vrata) te sve stoji kao i prvoga dana. Sve to stoji da ima boljih materijala, da ne napominjem skuplja, no moje iskusto vezano za Soudaband je pozitivno.

Link to comment
Share on other sites

 

18 hours ago, tcode said:

Kupio si u Šah-Mat željeznariji na Zagrebačkoj. I loša je, ljeti se otapa i cijedi sa vertikalnih površina.

 

Nisam imao nikakvih problema, samo se nisam mogao sjetiti gdje je tocno, odnosno kako se zove trgovina. Mislim to tako i zaljepiti sad po ljeti i pustiti da se auto provjetrava desetak dana. Hvala za info. :) 

Link to comment
Share on other sites

ja sam 323 dampirao soudabandom još pred valjda 6-7 godina, potrošio dvije role na prednja vrata i gepek, još stoji tamo gdje sam ga zadnje zalijepio, ne smrdi, ne cijedi se niti ikakvih drugih problema..

bitna je dobra priprema, volja i malo zdravog razuma, čistio sam površine vodom i benzinom za čišćenje te sam dodatno sve površine fiksirao 3M duck tapeom..

po meni nije za tamne aute, vidio sam kako izgleda kad se počne cijedit, sve su bili tamni auti, ipak je to građevinski materijal.. s druge strane, dynamat je po meni preskup za to kaj je to ustvari, ne kažem da ne valja, ali danas je sigurno veći izbor tih traka, za razumnu cijenu..

za hardcore ekipu ima i brax exvibration, antivibracijska pasta..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

nije samo uzet damping i zaljepiti ga, treba površinu nitrom oprat, skrojiti damping po mjeri i postaviti ga pomoću tapetarskog valjka i industrijskog fena, inače ništa od cijele priče

 

EDIT: vidim tema stara već neko vrijeme :D

Edited by wildD
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zaboravio već a bio tada vagao rolu (baš slikao rolu na vagi). Ako me pamćenje služi nekih cca5kg rola.

 

Reću ću samo da kada sam bio stavio na gepek vrata gotovo cijeu rolu da mi amortizeri istog više nisu podizali. I kasnije kada stavio još spojler od ST modela ti amortizeri mi služe samo da vrata ne padaju xD

 

S tim da sam ja baš pretjerivao, stavljao više slojeva, zatvarao rupe i sl. Kažu da je jedna rola dostatna za oba vrata.

Edited by acmen
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

@wildD megane mkII karavan je u pitanju. mislio sam malo prednja vrata  i bunker radi suba, jer ću staviti sisteme u samo tamo, a u stražnjim vratima ću ostaviti originalne shit zvučnike spojene samo na radio. krov nemam šta jer je stakleni, samo ću postaviti neke brtve na rubove da ne vibrira

 

i da, dobro si zaključio, još nisam spojio onog tvog mbquarta :lol: imaš šta polovno za 400-500 kn da mogu staviti na to pojačalo umjesto onih rainbowa dl-c5.2 od 1000kn šta si mi preporučio. žena bi skužila da fali u proračunu

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...