Jump to content

Dyno mjerenje demistifikacija - pojasnjenje rada i mjerenja


Recommended Posts

Postoji li iko na ovom forumu da mu je neko od naših tunera radio auto ili su ih samo radili vašim prijateljima koji su sramežljivi pa ne žele pričati?

 

Pitam za frenda kojeg zanima, ali ne želi ulazit u te teme... 

 

 

  • Like 4
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Lovre said:

Postoji li iko na ovom forumu da mu je neko od naših tunera radio auto ili su ih samo radili vašim prijateljima koji su sramežljivi pa ne žele pričati?

 

Pitam za frenda kojeg zanima, ali ne želi ulazit u te teme... 

 

 

pa evo admin je trebao

 

Zavrtit cemo moj auto u travnju na svim zivim valjcima u Zagrebu, svima uredno platim i da jednom zauvijek to rijesimo, jel moze?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Postoji li iko na ovom forumu da mu je neko od naših tunera radio auto ili su ih samo radili vašim prijateljima koji su sramežljivi pa ne žele pričati?
 
Pitam za frenda kojeg zanima, ali ne želi ulazit u te teme... 
 
 
Ja sam kod Hica bio zadovoljan, napravio je sve kak smo dogovorili, javljao mi se na svaki poziv i skakao na svaku moju želju.

Ne znam s koliko je mnozio da mi pokaze broj al znam da je moj auto bio podosta brzi od istog ( Sedox mapa) s dsg-om koji je po dragyu radio jako lijepa vremena za jednog golf dizela (6.11 0-100 i 14.6 na 402).

100-200 niskih 18, a ak se sjecam dobro, stock je oko 27. Tako da, ako vec za svoju lovu mogu birat, idem tamo gdje mi auto skine vise od 1 sec 100-200 nakon remapa.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 05. 11. 2020. at 18:18, Hic said:

Kad imas drek
Od dyna, onda ti auto
Na cesti ne valja.


Kad imas dyno kako treba, cesta ti NE TREBA.

Samo odgovor na ovo tvoje NE TREBA.

 

Da ne bi ispalo da ja pametujem evo link koga zanima, a o kredibilitetu Jeff Evans-a nema smisla diskutirat ?

 

 

Edited by kutija
Link to comment
Share on other sites

Pogledao sam filmic.

With all due respect to JE, kakva gomila sranja, o boze, govana.

Da elaboriram:

1. Samo papci sa sugavim akceleracijskim dynoima ne mogu tunirati nista osim punog gasa, a i to nikako, kao sto vidimo.

2. Kad se auto istunura, onda se istu ira SVUGDJE, a ne samo pun gas. Kakvo je to jebeno sranje?!

3. Kad se auto istunira u svim radnim tockama, nema tog ISUSA, a ne tunera, koji ce napraviti BOLJE na bilo kojem dynu ili bilo kojoj cesti. Kakav jebeni throttle response? Kome ovaj nas JE maze oci?! Definitivno nisam smio pogledati ovaj film, jer sam definitivno izgubio sve postovanje koje sam imao za doticnog. Dapace, ovu pricu moze prodati samo nekom debilnom ameru....i ocigledno, jos ponekom.

4. Moment (snaga) u svakoj radnoj tocki moze biti samo JEDNA SKORO SAVRSENA, a nikako se na cesti nece dogoditi nikakva magija pa ce auto ici bolje (moze samo losije), ma sto napravili.

5. Kad je auto tuniran, nece krepavat kad ga ubacimo u ler, prije semafora, ili ako koturamo u brzini do semafora. Pitat cu sad: jel se najeo ludih gljiva? Ili ne zna tunirati (ili mu se neda, pa moze ovako srati)?

6. Za pocetak, neka si napravi pravi dyno cell sa pravim protokom zraka, i neka nauci da na dynapacku ne moze tunirati downhill drive, jer mu je inercija nula i ne moze doci do svih celija i pravilno ih tunirati. Ja npr, mogu jer imam inerciju valjaka, dovoljnu da odrzavam npr 80kmh na vrhu gasa i u 6toj brzini. Na dynapacku ne mozes.
Kad radis ovako sa otvorenim vratima, smrad se vraca unutra i kontaminira sve oko auta, i afr i sve skupa ide u kurac.
Hence: kupi si opremu i drzi se pravila od 1200 puta promjene volumena zraka dyno cella na sat, pa nebus srao kvake. Ja nor imam 800 puta, 600 je ok, 1200 savrseno.

Nijedan auto koji izadje od mene ne treba road tuning pogotovo za ovo sto on govori. Super ga je provjeriti na cesti i uvjeriti se da npr, ne iskacu crijeva jer se motor mrda previse, ali sto se kalibracije motora tice, NULA potrebe.

Ovaj auto NIKAD nije proban na cesti, niti tuniran, samo iskljucivo kod mene na dynu. Zadar-Zagreb 72min. Jos je ziv i ide na 1000ks. Turbine sam postao u svojem threadu. Jebeno dobar turbosystems.

I gle cuda:




  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Onda po tvom ni Geoff iz Full Race i Andre iz HP-a nemaju pojma...

Covjek valja bureke Amerima,ali zato su hrvati blagoslovljeni tobom koji im nudi suho zlato?

Ma u stvari ti nemas dyno ti imas simulator svemira?

Ja se nadam da ce ovi u NASA-i uvidjet tvoju genijalnost i dat ti da im na svom simulatoru svemira mapiras raketu.

 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Hahhahaha ..... Andre klaun,Jeff Evans valja bureke, Geoff ti je na speed dial.

Hebate sta ti konzumiras?

Pitaj Geoffa ko mu je "bolji" prijatelj ti ili Jeff Evans??

 

Evo ti tvoj stari prijatelj malo u posjeti kod valjaca bureka?

Ako kome nije jasno ovaj u bijeloj full race majici je doticni Geoff....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Koje to veze ima? Da se ne smije s nikim druziti? Koje ti droge tamo dolje rokas u dugopolju

Sve sto je rekao evans o road tuningu je krivo. I amen. A ti mu mozes pusit od zahvalnosti kaj se mene tice, ko i klaunu.

Nikad nisi, niti budes u svom bogatom zivotu vidio nekoga tko zna nesto napraviti, pa onda ovako ogranicen internet forumima, kenjavis svakome ko nesto zna, a iskustvo manje od nule.

To je to. Uvijek ovi bez vozacke najvise seru o voznji, pa tako i ti o tuningu.

A ono, nit luk jeo nit luk mirisao.

Ti si cisto gubljenje vremena.

Mozda nisam na speed dialu, ali smo frendovi koji ne dijele samo turbine:
4f996bbbdf2a64423947aed65b968ceb.jpg

A ti si frende, zatucanko par ekselans. Da ne pisem kako se
Pise, da skuzis.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Gabre said:

Kutija ti stvarno brijes opasno.

Hic znamo da ide u Amerika svake godine, na sajmove, itd, kvragu ja sam ga u Kanadi upoznao lol a ne u hr.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 

 o cemu ti drobis...

znam da se hic i geoff znaju vec dosta dugo...

stvar je u tome da hic drobi o jeff evansu i andre-u ,a oni su za njega svemirski brod.

ako si pogledao drugi video i valjda razumijes engleski iako si u kanadi mogao si skuzit da su geoff i jeff evans dosta dobri i da je doticni geoff dosao malo u goste kod jeffa da bi mu ovaj pomogao "malo" u tuniranju fordovog ECU-a koji je dosta kompleksan.

Pa sad sta ti to govori o jeff evansu kojeg hic naziva valjacem bureka "go figure"...

hebote ko santa brabara.....

Link to comment
Share on other sites

Vazno da si ti “on the top”, forumski tuner i sveznadar

A zalosno je da nakon toliko vremena ne znas kako auto radi, pa mozes vjerovati u ova iskenjavanja iz prvog filma. Jer ne znam kako bi ovo sa “vi vozite auto”
Uopce preveo osim iskenjavanja. Valjda auto zna tko ga vozi

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...