Jump to content

Dyno mjerenje demistifikacija - pojasnjenje rada i mjerenja


Recommended Posts

7 hours ago, ruscic said:

A toooooo. Alduk me dosa pitat jel mogu kako zaobic sifru i mapirat to emoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.png
BAS SAM JADAN emoji1787.pngemoji8.pngemoji8.pngemoji8.pngemoji8.pngemoji3059.png
Tako te volim HIConja


Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 

 

sinko aj ti prvo smanji travulju i posjeti skolu i tecaj engleskog 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da se malo ohladite od ovih pravih valjaka,sto kazete na ovu vrstu mjerenja snage na autu? 
 
https://www.insoric-sales.com/en/product/insoric-realpower-dyno-system-premium/
 
Neki od tunera tako mjere i vele da je to tocno



Ovo nije tocno, ali je za usporedbu (u kojem smjeru ides) nelose. Cisti dragy ili onaj prije tamagochi sistem. Ubrzanje/kile/brzina.

Li opet imas
Tezinu aura kao zamasnjak koji upija
Male promjene (moment tromosti). I osim punog gasa i krivulje, nema bas puno vajde od toga. Cista usporedba, ali opet, na istom dijelu ceste u istin uvjetima, svaki put. Brojke su nevazne, samo usporedba.
121997614-3545075298883146-4520231292162494083-n.jpg



Upravo to. Gdje je whp? Svaki mainline ima WHP/torque ili derived torque graf. Ostalo je PROCJENA, kao sto ti pise na grafu. Estimated.

Gdje je mjereni broj? To te pitam. Nikad nikom ne smijesndati takav graf. Pogledaj sto se dogodi i kakve probleme izaziva. Moras dati WHP! I estimated AKO zelis. Ali MJERENU vrijednist obavezno!

Ova imprezaa bi po
Mojoj procjeni trebala imati 300-315whp mjerenih, za ovih 390 est.

Da li ima ili nema?

Link to comment
Share on other sites

 
sinko aj ti prvo smanji travulju i posjeti skolu i tecaj engleskog 
I to si ti svatia iz ovog posta. Bravo
Niti neznan ko si ti a i nije me briga
Evo ti jutarnje slaganje bmw, malo njemackog malo engleskog....
Napusen , pijan, drogiran slazen mapu u licenciranom winols u, a ti???


8c15a9477a55b3064018e7c35c653a44.jpg

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites




Upravo to. Gdje je whp? Svaki mainline ima WHP/torque ili derived torque graf. Ostalo je PROCJENA, kao sto ti pise na grafu. Estimated.

Gdje je mjereni broj? To te pitam. Nikad nikom ne smijesndati takav graf. Pogledaj sto se dogodi i kakve probleme izaziva. Moras dati WHP! I estimated AKO zelis. Ali MJERENU vrijednist obavezno!Ova imprezaa bi po
Mojoj procjeni trebala imati 300-315whp mjerenih, za ovih 390 est.

Da li ima ili nema?
Hic je u pravu. Daj whp sheet jer taj dyno samo to mjeri. Radia ih je miljon moze usporedit sa svojin mjerenjima jel to to.

Hic oni MTM tuneri 99% neizbace iz brzine nakon runa tj. prije pocetka mjerenja gubitaka.
Pa motor koci dyno.
Jedino tako mogu bit onoliki gubici

Sad mjerin dsg i iman 12 kw gubitaka na 200ks

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Znalo je biti grafova i mjerenja sa skoro 200kW gubitaka

...da je taj koji je to stavio u dyno sheet isao u školu bar do osmog razreda znao bi da tada ne bi bilo ni guma ni getribe ni diferencijala, samo lokva rastaljenog aluminija ispod auta.

Poslano sa mog Mi Note 10 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Znalo je biti grafova i mjerenja sa skoro 200kW gubitaka

...da je taj koji je to stavio u dyno sheet isao u školu bar do osmog razreda znao bi da tada ne bi bilo ni guma ni getribe ni diferencijala, samo lokva rastaljenog aluminija ispod auta.

Poslano sa mog Mi Note 10 koristeći Tapatalk


Ako kocis ili nisi izbacia iz brzine prilkom cast down imas vece gubitke. Netriba bas ic u skolu za to svatit.
Ako mjere tako prije posli nije frka al iskazivanje snage je krivo.

Danas okacin koji graf sa mahe iman tu 3 auta za remap
Dva sigurno, gtd me jebe temp senzor na ispuhu


Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

Ako kocis ili nisi izbacia iz brzine prilkom cast down imas vece gubitke. Netriba bas ic u skolu za to svatit.
Ako mjere tako prije posli nije frka al iskazivanje snage je krivo.

Danas okacin koji graf sa mahe iman tu 3 auta za remap
Dva sigurno, gtd me jebe temp senzor na ispuhu


Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk


Tija san rec da to rade da bi izračunata flywheel snaga bila lipša vlasniku...pa pretjeraju, ne malo nego do jaja. Volija bi vidit pogon koji je sposoban disipirati 200kW energije u nekom normalnom vremenskom intervalu.

Druga stvar koja mi nije jasna je - kakav gušt ima vlasnik kad mu auto ima 500 konja jer je toliko platija i takav hardver ima, ide ko da ima 500 konja ali svima govori i pokazuje papir di ima 650 ili 700?

Poslano sa mog Mi Note 10 koristeći Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

Stock n47d20a sa 208000 km
130kw bi treba bit stock
A maha dodaje jeli?
I sta sad momci?
09eb8b1ba79e7fbb64edf525552e99be.jpgd9ddb71dc7823a30b9c5fa888af3492d.jpg30a2f10a99f517aa9f0dcb6fc85a6eec.jpg6e0dcd23c29ab79374a6255665b49264.jpg

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Golf gtd stock 170hp mjeren 168hp
Izad 4000rpm zbog zacepljenig dpf a (visok egt) skida gorivo
Manual mjenjac94e008b407e90cfd02e95bd1a38485f4.jpg7f8cef1b43758e01d0c40e9cacb08f9d.jpg

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Bilo bi bolje da su obojica popravili aute s tim novcima umisto utočili mapu da dođu na stock snagu

Poslano sa mog Mi Note 10 koristeći Tapatalk


Zato su dosli kod mene
Gtd se minja senzor i vadi dpf a bmw cemo provjerit logove sa dyna i popravit auto ako je moguce.
Da se razumimo ja ne zelim nikome sa ovog foruma radit auto niti cu mu radit !!!!!

Da zivim od vas ubia bi se
Sigurno ne bi da otkaz na tehnickom

P.s. bila je rjec o mahi kako sere gubitke


Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Zato su dosli kod mene
Gtd se minja senzor i vadi dpf a bmw cemo provjerit logove sa dyna i popravit auto ako je moguce.
Da se razumimo ja ne zelim nikome sa ovog foruma radit auto niti cu mu radit !!!!!

Da zivim od vas ubia bi se
Sigurno ne bi da otkaz na tehnickom

P.s. bila je rjec o mahi kako sere gubitke


Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Ne brini, nisan ti ja Hicov ili nečiji advokat, samo san prokomentira. Koliko ko zna il ne zna ja ne mogu sudit kad ja ne znam, odakle mi kredibilitet da pricam o tuningu.

Sritno, drago mi je da neko u nas ode radi posal, moga si ic i laksim putem pa samo točit mape ko drugi. Pozz

Poslano sa mog Mi Note 10 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam skužio gore u YT videu od Kica da se štelat Maha..
Garant si ju naštelo za forum, lopino.. hahah

Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk


Lopov misli da je svak lopov
Dobar misli da je svak dobar
Neznam stelat zao mi je
Slobodno dodji pa ces vidit



Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Pekx locked this topic

Dali je taj "mjerni uređaj" umjeren od strane ovlaštenog tijela koje nakon umjeravanja izdaje certifikat o istome, dali na "mjernom uređaju" postoji vidljiva naljepnica poput ove:

0aeeb00d44d5cccd1de9f8632b33d4db.jpg

Ili valjci za mjerenje snage ne podliježu tim zakonskim propisima?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jasno da ne postoji.... Zato ga i tražim naljepnicu jer veli potvrdno na pitanje o službenom ovjeravanju/umjeravanju.


Svi bi šteli nešto mjerit i kurce se kako mjere ali nemaju mjerni uređaj... Ako mjerite onda mjerite, do tad se igrajte sa tim alatom i zaboravite na mjerenje.

I smanjite ribu sa prodanim konjima jer kad se jedan dan netko zainati da prodajete konje bez mjernog uređaja najebat će te svi kolko vas god ima. Dobronamjeran savjet.



Link to comment
Share on other sites

Proizvodac je jasno propisao kako se kalibrira(proizvodac nije iz europe) i to preporucuje se to raditi svake godine. Ja zadnje to radio ove godine kada selio dyno, jer kod svakog selenja se to mora raditi.

Posto dobio sve potrebno za kalibraciju(kalibracijski uteg ...), to sve obavio sam. I kako sto se vidi, dobro pokazuje snagu. Da su krivo kalibrirani, nebi bas tako tocno pokazivali.

 

Ako stvarno postoji potreba otici cu par soba dalje po druge utege, ekipu da bude tamo i naljepnicu. Ipak radim u sklopu institucije koja je zaduzena za takva mjerenja.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Jopa said:

Jasno da ne postoji.... Zato ga i tražim naljepnicu jer veli potvrdno na pitanje o službenom ovjeravanju/umjeravanju.



Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk
 

a i da postoji. opet on ne prikazuje nikad whp. i moze muljat uvijek sa crank hp

Link to comment
Share on other sites

  • Pekx changed the title to Dyno mjerenje demistifikacija - pojasnjenje rada i mjerenja

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...