Jump to content

Dyno mjerenje demistifikacija - pojasnjenje rada i mjerenja


Recommended Posts

3 minutes ago, tcode said:

A koliko bi trebali po tebi ići bolje, 2x, 3x ili više? Proizvođači automobila su glupi, pa ne znaju napraviti kalibraciju auta?

 

Koliko po tebi bolje treba ići dizel kompakt od 218ks u orig, mapiran na 260?

Je li 1s bolje 100-200 dovoljna razlika?

(21s je išao "mapiran").

 

Šta ako ti kažem da nakon odlaska kod drugog tunera koji nema valjke, taj isti auto ide 14,2s 100-200?

 

Neću nikoga prozivat, prepoznat će se sam.

 

 

Auto nije moj btw

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pitanje: zasto ne ode kod covjeka kod kojeg je tunirao, i trazi:

1. Provjeru rezultata uzivo, ne rekla-kazala

2. Ako nema rezultata, novac natrag

U cemu je problem? Ja sam radio 125d 218ks na 260 decku koji se zove Petar, mjerio sam auto prije/poslije.
I vozio ga osobno, nakon tuninga.
Imam i dragy, ako sam ja u pitanju, pa covjek dodje i lijepo kaze, bez ikakve ljutnje ili sranja. Ubaci se serijska mapa, izmjeri dragyem, ubaci se tunirana , izmjeri dragyem, ako je razlika 1s, onda auto nije dobio 20ks. Barem za to nije potrebno vise od pola sata.

Jednostavno i brzo, zar ne? A ne bapske price.

Edit: ujutro cu zalijepiti dyno sheet pa se sve lako provjeri, moze i forumska komisija uzivo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Deki said:

 

Koliko po tebi bolje treba ići dizel kompakt od 218ks u orig, mapiran na 260?

Je li 1s bolje 100-200 dovoljna razlika?

(21s je išao "mapiran").

 

Šta ako ti kažem da nakon odlaska kod drugog tunera koji nema valjke, taj isti auto ide 14,2s 100-200?

 

Neću nikoga prozivat, prepoznat će se sam.

 

 

Auto nije moj btw

 

 

 

 

 

 

za 14 sec. auto od 1300kg il kolko vec treba imat 350hp barem

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, vandal2407 said:

za 14 sec. auto od 1300kg il kolko vec treba imat 350hp barem

Lose si to izracunao....

 

npr megane rs 280 chipan ima 1420 kg -vagano ide 12,5

330d f30 chipan 352 ks mjereno,15xx kg ide 11,4

golf 7r stock.....ne znam koliko kg ima,ali ima bitno vise od 1300 kg.....stock je 300 ks ide 13

 

640d chipan stage1 -356 ks ide 13,xx.....a ima 1800 kg

 


isto tako ovih gore 14,2 sa 260 ks je malo nategnuto....al ne fali 100 konja ziher

 

Edited by Uros
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Hic said:

Pitanje: zasto ne ode kod covjeka kod kojeg je tunirao, i trazi:

1. Provjeru rezultata uzivo, ne rekla-kazala

2. Ako nema rezultata, novac natrag

U cemu je problem? Ja sam radio 125d 218ks na 260 decku koji se zove Petar, mjerio sam auto prije/poslije.
I vozio ga osobno, nakon tuninga.
Imam i dragy, ako sam ja u pitanju, pa covjek dodje i lijepo kaze, bez ikakve ljutnje ili sranja. Ubaci se serijska mapa, izmjeri dragyem, ubaci se tunirana , izmjeri dragyem, ako je razlika 1s, onda auto nije dobio 20ks. Barem za to nije potrebno vise od pola sata.

Jednostavno i brzo, zar ne? A ne bapske price.

Edit: ujutro cu zalijepiti dyno sheet pa se sve lako provjeri, moze i forumska komisija uzivoemoji23.png

Nisi ti u pitanju, ne moraš komisije sazivat...

 

Sve je to riješeno(donekle), ali stvar je u 260 ks na valjcima i tuneru bez valjaka. Dan i noć koliko auto bolje ide. 

 

Pa se pitaš ko je tu lud...

 

 

 

Edited by Deki
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Uros said:

isto tako ovih gore 14,2 sa 260 ks je malo nategnuto....al ne fali 100 konja ziher

 

Ne znam koliko ks ima nakon ovog tuninga, samo znam da je rađen cijeli dan dok nije dobiven pravi rezultat.

Mjereno je s dragyem prije i poslije, postoje dokazi, nije rekla kazala.

 

Po satovima cca 12s

 

spacer.png

 

Auto se stvarno transformirao, stoji bok uz bok s mojim, a prije sam ga toliko ubijao da se nije imalo smisla ni ganjati.

 

Vjerujem da je taj 125d biturbo teško mapirat kako treba, ali ponavljam valjci i poznati naš tuner su totalno zakazali u ovoj priči.

I onda druga ekipa ubije cijeli dan na cesti i napravi posao. 

 

Samo kažem, custom tuning nije samo na valjcima, valjci nisu sveta krava.

Kao ni naši tuneri, dok to Grk ili Englez ne mapira, ništa od toga ?

 

 

 

Edited by Deki
Link to comment
Share on other sites

Taj se auto mapira u 3-4 sata bez beda. Ja sam ga radio 2-3 sata u bez prese u 3-4 mjerenja. Sutra cu postati dyno sheet. 125d 224ks, mjeren 218.8 i nakon tuninga 260.

Onda ne trpaj sve u isti kos ;)

A kad tako pises, onda napisi tko je, makar bio ja, jer sigurno postoje dvije strane orice, AKO nije orevara u igri. Sad cu pogledati koliko mi je trebalo tocno vremena do finalnog fajla, auto je stock bio.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Hic said:

Taj se auto mapira u 3-4 sata bez beda. Ja sam ga radio 2-3 sata u bez prese u 3-4 mjerenja. Sutra cu postati dyno sheet. 125d 224ks, mjeren 218.8 i nakon tuninga 260.

Onda ne trpaj sve u isti kos ?

A kad tako pises, onda napisi tko je, makar bio ja, jer sigurno postoje dvije strane orice, AKO nije orevara u igri. Sad cu pogledati koliko mi je trebalo tocno vremena do finalnog fajla, auto je stock bio.

 

 

Kažem ti da nisi ti, vlasnik auta ne želi o imenima, tuner će se prepoznati pa nek iznese svoju stranu priče slobodno. 

Dokazi su tu, snimke prije i poslije na istoj cesti, dragy prije i poslije 

Edited by Deki
Link to comment
Share on other sites

Evo da ne mislis da te jebem: sat i pol!!! Nikakva filozofija...ako nije prevara naravno.


Pazi, ima nas 100 na forumu koji imaju dyno :D:D:D:D:D
 
 
U supku :D:D:D:D:D
 
Taj ti NIKAD nece nista priznat niti se oglasiti....to smo odavno naucili. Samo ce nestati....pricati o koroni i voila....evo njega natrag.
 
 
P.S.
 
Svaka slucajnost sa STVARNIM osobama je slucajna...

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Hic said:

Evo da ne mislis da te jebem: sat i pol!!! Nikakva filozofija...ako nije prevara naravno.


 

 

Ok Hic, kužim da koristiš priliku sad da ocrniš drugog, a pohvališ sebe, ali vrijeme mapiranja nam ništa ne govori o tome šta si izvukao iz tog auta, kako ide....

 

Daj neki dragy ili nešto da vidimo kako to ide

 

Uostalom to su dva različita modela, 218 i 225 ks

 

Ovaj drugi ima puno više potencijala

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ma mislim da je bio 224, ali sam izmjerio 218.8, pa sam mu tak dao ime, ubij me sad.

Ne moram ja nikog ocrnjivati stari, pa sve si sami naprave kao sto vidis. Zabiju si autogol sa Triglava jebote....

A za uporedbu SNAGE, tu je dyno. Za isporedbu od 100-200 itd, tu je dragy.

 

Jer razliciti auti sa istim konjima ce  razlicito ici. Ja imam i racelogic i dragy i dyno. I ne moze jedno reci jedno, a drugo nesto drugacije. UVIJEK je razlika.

 

A da cu jurit sa tudjim autima po cesti, radije bi crncu na javnoj tv popusio kurac nego si priustio probleme koji iz toga mogu nastati. Imam VRHUNSKI i DALEKO NAJBOLJI dyno, a tko hoce mjerit i igrati se budaletine na cesti, be my guest. NIKAD nece biti isto kao na dynu, niti ce se auto moci tako opteretiti. SLobodno navrati sutra, radim 530xd bez DPF-a na MAX i Audi S5 2017 3.0T na 400+ stock auto.

 

KURAC ce to netko na cesti napraviti kako treba, jureci po selima. Bit ce mozda ok, ali NECE biti vrhunski.

Link to comment
Share on other sites

Koliko je bilo na kotacu? Kako si izmjerio 218ks? Sinoc sam vidia oni pic sa fajlovima od 125d mozda jedini i skuzia na forumu za usi cu te izvući! Daj graf ima san jednog poluispravnog bas me zanima razlika.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Sto nisi ti rekao da samnom nemas posla?

I ti si prvi dragi pocea sa vrijedanjem. I zbog tog tvog vrijedanja i omalovazavanja ne zelim imat s tebom posla.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk




Eto. Kad si manje musko od
Moje havanezerice, od 7kg.

Ili budi musko ili budi pickica. Samo ne seri vise.

I sve ce biti u reduuuu, opusti se, i nemoj bit u beduuuu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites



 
 
Kažem ti da nisi ti, vlasnik auta ne želi o imenima, tuner će se prepoznati pa nek iznese svoju stranu priče slobodno. 
Dokazi su tu, snimke prije i poslije na istoj cesti, dragy prije i poslije 


"Vlasnik auta ne bi" al zato se ti istovarujes i prcas. Il reci o kome se radi il odskakuci s takvim spikama
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Ustvari zajebo sam. 270ks


fc09e5cdd76e02dfca17ff4a9912277a.jpg

60825d2ec206eddfbdb6fe47708af3dd.jpgfc09e5cdd76e02dfca17ff4a9912277a.jpg2907123fa30f6948bec45caa68c245d0.jpg
Aj okaci screenshot od sinoc. Da vidimo fajl name od fajla kojeg si ti uredia za 1h30min BRZO SI GA MAKA
Koji to sw exporta fajl
Car model_hp_ecu_sw version_stage1

Mogu bit pizda, debil, pijanac, narkoman sta ti god pozelis. ALI NISAN KRATAK

I kako izmjeris snagu na radilici ako samo whp mjeris? To nemogu svatit nikako



Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ili kad radis frendu 500ks dizela, godinama :)

Zato ne da si kratak, nego uopce nemas duzinu.

8042b0ea7dd1448ff36f7b35882dbd1d.jpgc265d3be1bf746b049314c8f7ab88e53.jpg

Npr. Za mog amera kad radim, BMR:

Nemoj se uspredjivat samnom. NIKAD neces biti tako dobar. Drz se svog posla i umisljaj sto zelis.
Vec sam ti rekao, musko, a ne
Pickica.

1a04b25265f644bc1a78d3a6aa3f6306.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ili kad radis frendu 500ks dizela, godinama :)

Zato ne da si kratak, nego uopce nemas duzinu.

8042b0ea7dd1448ff36f7b35882dbd1d.jpgc265d3be1bf746b049314c8f7ab88e53.jpg
Npr. Za mog amera kad radim, BMR:

Nemoj se uspredjivat samnom. NIKAD neces biti tako dobar. Drz se svog posla i umisljaj sto zelis.
Vec sam ti rekao, musko, a ne
Pickica.

1a04b25265f644bc1a78d3a6aa3f6306.jpg
Daj Hic ne pišaj ljudima u oči 5a442a52690323e1ff0e792d45135cbd.jpg

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Naravno, pa
Tako
Su mi svi fajlovi. A trebali bi se zvati oetar i
Marko?

Ti svoje zovi kako zelis, rumunj nadir ili causescu, a ja cu svoje po standardu koji sam biram, da mogu prodati svoje mape drugim tunerima poput tebe, da ne zicas po ecuconnectionu ko muha, za 3 eura super mape

Link to comment
Share on other sites

Naravno, pa
Tako
Su mi svi fajlovi. A trebali bi se zvati oetar i
Marko?

Ti svoje zovi kako zelis, rumunj nadir ili causescu, a ja cu svoje po standardu koji sam biram, da mogu prodati svoje mape drugim tunerima poput tebe, da ne zicas po ecuconnectionu ko muha, za 3 eura super mape
Da kupim fajl od lika koji nema licenciran winols a ja iman??? Pa nemogu tvoj fajl niti importat

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Da kupim fajl od lika koji nema licenciran winols a ja iman??? Pa nemogu tvoj fajl niti importat

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk




Kupi od
Mene. Ja provjereno radim dobro, vidis, btw, ovo su samo slaveovi. Ima i originala :)
24d9224b4bfc0b22c77e3e092f00d583.jpg
Meni i dalje fascinantno kako iz niza brojeva u programu uspijete ubrzati auto, a nitko screenshot/printscreen sa ekrana ne zna okinuti, nego slikate mobitelom ekran ko moja mama. 

Ovo ces mi morat prevest na hrvatski, jer ne vidim poveznicu niceg s nicim?
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 19. 10. 2020. at 11:04, ruscic said:

Zato su dosli kod mene emoji2960.png
Gtd se minja senzor i vadi dpf a bmw cemo provjerit logove sa dyna i popravit auto ako je moguce...........

 

pitam jer ne znam:

šta ne bi mapa trebala ići na kraju? ako mapiraš auto, onda ga pustiš kakav je, a ako kasnije skidaš dpf ide novo mapiranje?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...