Jump to content

Grobnik voznja thread


TomiTraktor

Recommended Posts

36 minutes ago, Coupe VD said:

Šta kažete na promjenu ARB-ova nekim aftermarket tipa Whiteline itd...uz zadrzavanje street gewindi (v3...b16 itd) ili amortizera/opruga koje su vec na autu, ovisno sta tko ima?

Poslano sa mog Mi Note 10 koristeći Tapatalk
 

Na oba RSa imam drugi ARB i strut u kombi sa KW Clubsport

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, GoranE46 said:


99%

Dovoljno ti govori da je danas na takvim autima jako tesko dobit poboljsanje izmjenom ovjesa osim ako ne pricamo o 3way i slicno trkacim ovjesima..

Kilaza opruge na serijskim meg cup, fk8 i slicno su na razini clubsport ovjesa nekada


Sent from my iPhone using Tapatalk

 Ovo je 100% istina...  Današni hot hatchevi su toliko već posloženi iz tvornice, da bilo šta osim TOP of the line ovjesa je korak unatrag...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Poanta je da sa tim top ovjesom možeš naštelati auto kako tebi paše, odnosno, može biti beskompromisniji.

 

Ja sam prvo kupio KW Clubsport za M3RS, a onda tek auto. Znao sam kakav auto želim i kako se CS pokazao na Cliu i da ga setapiram za cestu, da malom bude straga udobnije se vozit, a auto se i tako namješten nešto bolje ponaša od stock Cup ovjesa - manje rolla ima.

A onda, kada ideš na stazu možeš si namjestiti opet kako ti odgovara.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DiscoVolante said:

Ti znaš, a dosta ljudi ne zna već su uvjereni da im to treba jer su pročitali na forumu/fejzbuk grupi pa u dosta slučajeva vidiš prenizak auto na top komponentama kao npr. KW Var. 3 koji skakuće kao teniska loptica.

 

 

 

 

 

to je do podesenja i samo do podesenja 

 

ja imam v3 zabijen i auto niti skakuta niti nabija, a drzi naspram serijale ili opruga i ostalim cheapo gewidni nemormalno 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
to je do podesenja i samo do podesenja 
 
ja imam v3 zabijen i auto niti skakuta niti nabija, a drzi naspram serijale ili opruga i ostalim cheapo gewidni nemormalno 
 
 
I digni ga na 3 cm nize od tvornicke visine pa probaj.
Zabijeni auto sa serijskim rukavcima je vise sminka nego drzanje.
Bolje od serijale je , ali ne radi visine nego radi bolji amortitmzera

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk

Ti znaš, a dosta ljudi ne zna već su uvjereni da im to treba jer su pročitali na forumu/fejzbuk grupi pa u dosta slučajeva vidiš prenizak auto na top komponentama kao npr. KW Var. 3 koji skakuće kao teniska loptica.
 
 
 
 
Kw3 je jako tvrd sam po sebi

Imam ga na golfu slovima jedan i prednja hauba mi toliko trza da nabija po sarafima od blatobrana koliko je to tvrdo...

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kw3 je jako tvrd sam po sebi

Imam ga na golfu slovima jedan i prednja hauba mi toliko trza da nabija po sarafima od blatobrana koliko je to tvrdo...

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk

Prelagan auto za njih?
KVV3 sam vozio na B8 Audi S4 i to je bilo fantazija kako se vozio auto
Link to comment
Share on other sites

Jebeš mi sve, jesam hondaš u srcu i fauve je mrski neprijatelj, ali ovog bi ja negdje pod staklo u kontroliranu atmosferu i samo pasao oči, a ne na stazu ga ganjati. 
Da probas djir , 900kg , 2.0Tfsi sa DSG , cca 350 KS tipke na OMP volanu , vjeruj mi da ti ne bi stajao u garazi .
26bceb2e445116d908ad6578a6ac2046.jpga4bd76785b586ea3a915ef405962b0ed.jpg

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk

  • Like 6
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

SLK istisnuo compact-a iz prvotne ideje o autu za track day,

tak da ide u dijelove i daje se za bolje sutra u vidu pizdarija za "frizerkin auto"

Edited by 13DM
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Rallye VR6 said:

Da probas djir , 900kg , 2.0Tfsi sa DSG , cca 350 KS tipke na OMP volanu , vjeruj mi da ti ne bi stajao u garazi 
 

Vjerujem... Samo hvalim izgled da je ko bombica... Niš loše nisam mislio 

Link to comment
Share on other sites

več je 4. ili 5. track day ove godine na Grobniku bio i svaki put bez službenog mjerenja vremena. kaj nije to bezveze?? 

ja prvi nebi išao vozit ako nema mjerenja. sad za mjesec, dva namjeravam ič, al ak ne budu mjerili ne idem :D

Edited by vandal2407
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...