Jump to content

Grobnik voznja thread


TomiTraktor

Recommended Posts

3 hours ago, Hic said:

Neki 4g stari Avon za brdo, nismo stavljali nove gume, a lrijenos je najduzi moguci za eva. Ide 280 na ciljnoj bez frke i lupne u blokadu na kraju

Ok, mislio sam da vas jebe kratka getriba za stazu 

Te gume nisu za stazu, ali po napisanome taj auto sa slickovima za stazu mora ici ispod 1:30, iako nebitno. 
 

Vidimo se u Buzetu ?

Link to comment
Share on other sites

Test se sastojao kd
Laganog kruzenja i onda puna 4-5 iz zagrebackog pa ohladi pa boks. Tako je i vozio, a da izrunda u komadu 5/6 krugova, mislim da bi lako slozio ispod 30, cak i na ovim gumama. Sa pravima bi to islo jos dolje.
Auto na 1.6b runda bez frke, nema pregrijavanja, voda je 101c, ulje 105c. 680ks easy.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Grdi said:

Ok, mislio sam da vas jebe kratka getriba za stazu 

Te gume nisu za stazu, ali po napisanome taj auto sa slickovima za stazu mora ici ispod 1:30, iako nebitno. 
 

Vidimo se u Buzetu ?

nebi trebale te gume slick soft sa kojima je vozio. bit najbolje za 1 time attack krug? ili ja grijesim?

Link to comment
Share on other sites

Evo je monstrum stvarno, na oko izlazi iz rupe kao da pada nizbrdo.. gume su stvarno bile neki srot da vire zice nakon 3 kruga i nije ni jedan krug kolko sam vidio zatvorio. Mislim da je evo svakako spreman uz neki setup i odgovarajuce gume za 1:25


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Zato se,nažalost,sve rjeÄ'e viÄ'aju "normalni",svakodnevi hot hatchevi i sportske limuzine.sad prevladavaju samo razno razni amg-ovi,rs-ovi i sl.dakle klijentela kojoj tih 300 eur ne predstavlja puno.a i ove piz nadoplate za suvozača i sl....WTF.

Poslano sa mog PGT-N19 koristeći Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Danko said:

Zato se,nažalost,sve rjeÄ'e viÄ'aju "normalni",svakodnevi hot hatchevi i sportske limuzine.sad prevladavaju samo razno razni amg-ovi,rs-ovi i sl.dakle klijentela kojoj tih 300 eur ne predstavlja puno.a i ove piz nadoplate za suvozaÄa i sl....WTF.

Poslano sa mog PGT-N19 koristeÄi Tapatalk
 

Nema više kao u lunaparku 2 u autiću za cijenu "jednog"... sad su 2 rupe za žetone 🤣

Link to comment
Share on other sites

To je smijeh kako se staza iznajmljuje .

Iznajmis za 100 pa onda dignes cijenu za 100%, 200%,..........koliko ti treba da nahranis svoju glad za novcem.

Ali, tako je to kad nesto nema vlasnika. 

A ovo, .....dodatnih 80 Eura za drugog vozaca, ......kad ti je dosta btj??

  • Like 4
  • Samo ljubav 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, KIMI_1.8T said:

To je smijeh kako se staza iznajmljuje .

Iznajmis za 100 pa onda dignes cijenu za 100%, 200%,..........koliko ti treba da nahranis svoju glad za novcem.

Ali, tako je to kad nesto nema vlasnika. 

A ovo, .....dodatnih 80 Eura za drugog vozaca, ......kad ti je dosta btj??

E moj Miki nažalost došlo neko novo vrijeme.

  • Samo ljubav 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 09. 11. 2023. at 2:55, KIMI_1.8T said:

To je smijeh kako se staza iznajmljuje .

Iznajmis za 100 pa onda dignes cijenu za 100%, 200%,..........koliko ti treba da nahranis svoju glad za novcem.

Ali, tako je to kad nesto nema vlasnika. 

A ovo, .....dodatnih 80 Eura za drugog vozaca, ......kad ti je dosta btj??

 

Bolesno... 

Link to comment
Share on other sites

Pa meni nije bilo jasno kako se ljeti Švabama i to sa sjevera isplati rentati stazu i dovući cijelu karavanu kamiona, pokretnih moto vulkanizera i sva čuda. 

Onda sam čuo da oni plate tipa 2 soma najam sad ne znam jel po danu ili sve skupa a prodaju pakete po 200,300,500eur po motoru. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, BM0021 said:

Pa meni nije bilo jasno kako se ljeti Švabama i to sa sjevera isplati rentati stazu i dovući cijelu karavanu kamiona, pokretnih moto vulkanizera i sva čuda. 

Onda sam čuo da oni plate tipa 2 soma najam sad ne znam jel po danu ili sve skupa a prodaju pakete po 200,300,500eur po motoru. 

Mora puno više od 2000,00.
Sjećam se prije dosta godina ja sam znao voziti bez ikakvog kalendara dođeš staza fraj platiš na ulazu neku normalnu cijenu i deri.Danas je sve nešto premium imaš normalno pranje i premium pranje auta.Sve nešto premium.
Tako imaš i valjda premium track day.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...