Jump to content

Kvalitetno ulje za turbo motor - koje?


Recommended Posts

Da li bi se sa nekim "boljim" uljem mogao pomaknuti red line na motoru sa hidropodizačima?

Pitam zato što sam svoj probao razvrtiti preko 7500 okretaja i nakon toga su mi podizači ostali bez ulja, pa su lupali narednih par minuta dok se nisu ponovo napunili uljem.

 

ne i ne radi to...

netreba ti, budi miran, 480ks je... respektabilno je preslaba rjec :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

20w60...10 je prerijetko.

Znači pomoglo bi :). Sada sam na 5W40 pa bi i 10W50 već bio korak naprijed.

 

2 fire: može

 

2 El Josey: ne bih daleko vrtio, sada mi je blokada na 7200, a ja bi ga pustio na 7500 kada bi mi podizači dozvoljavali i ne očekujem prirast snage zbog toga nego da se malo i vozim sa tom snagom koju postigne dosta visoko.

Edited by tcode
Link to comment
Share on other sites

Iako sam do sada bio zadovoljan Seleniom Racing 10w60, sad ste me sa ovim Motul 15w50 / 20w60 spikama zainteresirali.

 

Koje su recimo prednosti tog ulja nad Seleniom Racing? Pod uvjetom da ću ga mijenjati na nekih 5 do 6.000 km kao što i sada mijenjam Seleniu?

 

Meni su se hidropodizači ranije znali čut (kad se motor ugrijao) sa Mobil Foruma Rally 5w50, ali sa Seleniom je to prestalo, tako da pretpostavljam da je ona ipak bolja od tog Mobila.

 

Pretpostavljam da će mi ovo 15w50 na visokim temperaturama biti "slabije", odnosno manje viskozno od Selenie koju sada imam, ali bi ovo 20w60 vjerojatno bilo tu negdje ili bolje. Moje pitanje je da li je ovo 20w60 ulje ipam malo pregusto u uvjetima dok je motor hladan da bi ga kvalitetno podmazivalo?

Iako, ja Astru u biti vozim samo proljeće / ljeto / jesen. Preko zime ju upalim svakih par dana i ako nema snijega napravim krug od 2-3 km.

 

Da li se uopće isplati eksperimentirati sa Motulom umjesto Selenie Racing?

Edited by 2fast
Link to comment
Share on other sites

Znači pomoglo bi :). Sada sam na 5W40 pa bi i 10W50 već bio korak naprijed.

 

2 fire: može

 

2 El Josey: ne bih daleko vrtio, sada mi je blokada na 7200, a ja bi ga pustio na 7500 kada bi mi podizači dozvoljavali i ne očekujem prirast snage zbog toga nego da se malo i vozim sa tom snagom koju postigne dosta visoko.

 

Meni je granica 8000, mislim reci..... blokada, i sa Silkolenom 10W-50 nikada problema sa hidropodizacima.

Link to comment
Share on other sites

Meni je granica 8000, mislim reci..... blokada, i sa Silkolenom 10W-50 nikada problema sa hidropodizacima.

Super :). Probat ću na slijedećoj izmjeni ulja, a koja će biti preuranjena kako sada stvari stoje :D, pa javim rezultat!

Link to comment
Share on other sites

Citajuci sve ovo, ispada da sam ja panj sta vec 6500km se vozim na 0w20 mobil i mijenjam ga svakih 15 000km u svom Accordu Type-s, moje iskustvo sa tim uljem je za sada odlicno, to je original gradacija u tom autu od prvog dana, i preporucana od Honde za taj motor, mislim ulje je kao razredjivac, cak i smrdi tako :D

Ma da ga moj auto uopce ne trosi, ja ako nalijem 1 dec ili dva u 15.000. to je plafon...

Meni je i potrosnja goriva isto dosta mala za razliku od drugih koji se voze na vise gradacije...ma da pise na tom ulju kao da pridonosi ustedi potrosnje, ajde svi znamo za oni pisalo na zidu pizda pa mujo slomio kitu...ali stvarno u mom slucaju samo pozitivna iskustva...

U starom autu 2,0 Turbo Fiat sam se vozio samo na selenii racing, jednu izmjenu sam stavio seleniu gold i onda je bilo veselje, provrtio leteci, u motoru je smrdilo kao po rostilju kad smo ga otvorili, uzas...i nakon toga auto se vozio samo na Racingu, dobro to je bilo pred 5 godina ali auto jos dan danas se vozi po Rijeci...

Link to comment
Share on other sites

Citajuci sve ovo, ispada da sam ja panj sta vec 6500km se vozim na 0w20 mobil i mijenjam ga svakih 15 000km u svom Accordu Type-s, moje iskustvo sa tim uljem je za sada odlicno, to je original gradacija u tom autu od prvog dana, i preporucana od Honde za taj motor, mislim ulje je kao razredjivac, cak i smrdi tako :D

Ma da ga moj auto uopce ne trosi, ja ako nalijem 1 dec ili dva u 15.000. to je plafon...

Meni je i potrosnja goriva isto dosta mala za razliku od drugih koji se voze na vise gradacije...ma da pise na tom ulju kao da pridonosi ustedi potrosnje, ajde svi znamo za oni pisalo na zidu pizda pa mujo slomio kitu...ali stvarno u mom slucaju samo pozitivna iskustva...

 

 

i jel ti ode nesto cudno u ovom postu?

1. na toj hondi nema t od turba a prica se o turbo TUNIRANIM motorima.

2. ti vozis stock japanskog atmosverca... nisi jedini koji se vozis na 0w 20

daj malo promisli :doh:

Link to comment
Share on other sites

i jel ti ode nesto cudno u ovom postu?

1. na toj hondi nema t od turba a prica se o turbo TUNIRANIM motorima.

2. ti vozis stock japanskog atmosverca... nisi jedini koji se vozis na 0w 20

daj malo promisli :doh:

 

Sve je to meni jasno...Samo sam komentirao posto mene masu njih uvjerava da je to glupost u mom autu...

 

A ako nisi vidio napisao sam i moje iskustvo sa Seleniom na Tubraku...

Link to comment
Share on other sites

Pardon 65000km...missfire...

 

Iskreno ne mislim da bi promijenilo nesto, ja sam takav da se drzim onoga sta je tvornica propisala, nisu kosooki sigurno izmisljali toplu vodu, a jednom me igra sa uljima kostala, ma da onaj i ovaj motor su neusporedivi.

 

Puno ljudi je mijenjalo na ATS gradacije islo na gusce i sta ja znam, jel su im razno razni mehanicari napunili glavu.

Meni se cini da od toga nisu imali nikakve koristi...samo mi je to fascinantno da kad god me netko pita koje ulje stavljas kad kazem 0w20 to kao da stavljam neznam sta...i onda pocne, nisi normalan, bacas novac...bla bla bla...

Link to comment
Share on other sites

Iako sam do sada bio zadovoljan Seleniom Racing 10w60, sad ste me sa ovim Motul 15w50 / 20w60 spikama zainteresirali.

 

Koje su recimo prednosti tog ulja nad Seleniom Racing? Pod uvjetom da ću ga mijenjati na nekih 5 do 6.000 km kao što i sada mijenjam Seleniu?

 

Meni su se hidropodizači ranije znali čut (kad se motor ugrijao) sa Mobil Foruma Rally 5w50, ali sa Seleniom je to prestalo, tako da pretpostavljam da je ona ipak bolja od tog Mobila.

 

Pretpostavljam da će mi ovo 15w50 na visokim temperaturama biti "slabije", odnosno manje viskozno od Selenie koju sada imam, ali bi ovo 20w60 vjerojatno bilo tu negdje ili bolje. Moje pitanje je da li je ovo 20w60 ulje ipam malo pregusto u uvjetima dok je motor hladan da bi ga kvalitetno podmazivalo?

Iako, ja Astru u biti vozim samo proljeće / ljeto / jesen. Preko zime ju upalim svakih par dana i ako nema snijega napravim krug od 2-3 km.

 

Da li se uopće isplati eksperimentirati sa Motulom umjesto Selenie Racing?

 

mi normalno vrtimo na 8200, a u VG ove godine kad smo koristili samo prvu i drugu brzinu 9000. I tek onda je auto zafrfljao nakon 8500.

 

Znaci....nefto ne ftima :D:D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...