Jump to content

Pranje / poliranje / čišćenje auta - DIY


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
On 12/10/2021 at 1:03 PM, brba said:

 

Kratki amaterski review (nakon dva ispolirana auta) ovog paketa, odnosno prvenstveno ove polirke:

 

Pros:

  • cijena
  • dvije ploce (5" i 3")
  • dugacki strujni kabel
  • popratni sadrzaj u paketu (pasta, spuzva, rucnici, ...)

Cons:

  • regulator brzine nema "zube" / feedback

 

Mozda bi profesionalci uspjeli cijeli auto ispolirati samo s 5" plocom, ali meni kao amateru se 3" ploca pokazala kao super izbor za neke sitnije dijelove.

 

Sto se tice regulatora brzine, ne znam je li isto ovako i na skupljim polirkama, ali meni bi bilo lakse i bolje da ima nekakav "klik" ili nekakav drugi feedback kada "ubacis" u neku brzinu.

Npr., nanosim pastu na podlogu s brzinom 1, i sada zelim dignuti brzinu na 4 kako bih krenuo s poliranjem. Trenutno moram gledati u taj potenciometar dok ga vrtim. Kad bi postojao feedback, ne bih morao gledati u potenciometar nego bih znao da moram vrtiti dok ne cujem "klik" po treci put.

 

Nekakav detaljniji i precizniji review ne mogu dati jer nemam iskustva ni s polirkama ni s poliranjem, pa nemam ni s cime usporediti.

Bih li preporucio ovaj paket nekom amateru za "kucne potrebe"? Da!

Edited by narimiran
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Stigao nam je i TURTLE WAX !
Pa je naravno i na akciji.

Graphene linija proizvoda dolazi u europu tek u 3mj . Ja je trenutno bas testiram malo pa otom potom.

https://ph-detailing.hr/product-brands/turtle-wax/


Ove jeftinije polirke u setovima opet uskoro na stanju, naruceno 20ak komada.

 
Kratki amaterski review (nakon dva ispolirana auta) ovog paketa, odnosno prvenstveno ove polirke:
 
Pros:
  • cijena
  • dvije ploce (5" i 3")
  • dugacki strujni kabel
  • popratni sadrzaj u paketu (pasta, spuzva, rucnici, ...)
Cons:
  • regulator brzine nema "zube" / feedback
 
Mozda bi profesionalci uspjeli cijeli auto ispolirati samo s 5" plocom, ali meni kao amateru se 3" ploca pokazala kao super izbor za neke sitnije dijelove.
 
Sto se tice regulatora brzine, ne znam je li isto ovako i na skupljim polirkama, ali meni bi bilo lakse i bolje da ima nekakav "klik" ili nekakav drugi feedback kada "ubacis" u neku brzinu.
Npr., nanosim pastu na podlogu s brzinom 1, i sada zelim dignuti brzinu na 4 kako bih krenuo s poliranjem. Trenutno moram gledati u taj potenciometar dok ga vrtim. Kad bi postojao feedback, ne bih morao gledati u potenciometar nego bih znao da moram vrtiti dok ne cujem "klik" po treci put.
 
Nekakav detaljniji i precizniji review ne mogu dati jer nemam iskustva ni s polirkama ni s poliranjem, pa nemam ni s cime usporediti.
Bih li preporucio ovaj paket nekom amateru za "kucne potrebe"? Da!
Sve masine imaju takav potenciometar , to ti dođe s vremenom da radiš po zvuku i osjećaju.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Gdje odfurat auto na jedno korektno kemijsko čišćenje - dakle ništa ekstremno detaljno, al opet i ne ona brljavljenja za 250kn sa crnog jajeta?

 

Gospođin 207 ide na prodaju, pa bih uklonio presvlake koje su od prvog dana unutra (dobrih 14 godina), dao kemijski oprat sjedala ispod (koja su stoga pretpostavljam puna prašine) i zamjenio gumene tepihe sa orginal tekstilnima koji još stoje novi u kutiji ? 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, msporis said:

Gdje odfurat auto na jedno korektno kemijsko čišćenje - dakle ništa ekstremno detaljno, al opet i ne ona brljavljenja za 250kn sa crnog jajeta?

 

Gospođin 207 ide na prodaju, pa bih uklonio presvlake koje su od prvog dana unutra (dobrih 14 godina), dao kemijski oprat sjedala ispod (koja su stoga pretpostavljam puna prašine) i zamjenio gumene tepihe sa orginal tekstilnima koji još stoje novi u kutiji ? 

 

@brba i @Kroky s foruma (isprika ako sam zaboravio na nekog drugog tko se bavi s tim).

Link to comment
Share on other sites

@brba Moze li preporuka za glinu i lubrikant? Srednja ili fina glina, ako ce nakon nje ici poliranje? Spuzva (https://ph-detailing.hr/proizvod/adbl-clay-sponge-glina-u-spuzvi/) ili klasicna glina?

Treba li neki posebni lubrikant ili moze i detailer ili nesto slicno?

 

Takodjer, nakon sto operem gumene tepihe, budu sivkasti. Postoji li neko sredstvo koje im vraca crnu boju, a da nije sklizavo? (Sredstvo za gume vraca crnu boju, ali se uzasno sklize)

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, narimiran said:

@brba Moze li preporuka za glinu i lubrikant? Srednja ili fina glina, ako ce nakon nje ici poliranje? Spuzva (https://ph-detailing.hr/proizvod/adbl-clay-sponge-glina-u-spuzvi/) ili klasicna glina?

Treba li neki posebni lubrikant ili moze i detailer ili nesto slicno?

 

U pripremi za poliranje obicno se koristi heavy clay bar... Osobno bez poliranja koristim medium... Pretpostavljam da je kod tebe kao i kod mene, hobby detailing, jednoslojno poliranje, tako da mozes proci i s medium glinom... Postoje clay lubrikanti, misljenja su podijeljena... Osobno koristim obican sampon za auto (bez dodatnih vosaka ili zastita), neki koriste obicnu vodu... Najbitnije je da je povrsina konstantno vlazna... Prilikom rada s glinom nemoj raditi kruzne pokrete, vec vodoravne i okomite i gledaj koliko je glina pokupila, ako je jako prljava, preklopis ju i nastavis s cistim dijelom... Vjerujem da ce se netko s vise iskustva nadovezati na napisano...

Link to comment
Share on other sites

[mention=122]brba[/mention] Moze li preporuka za glinu i lubrikant? Srednja ili fina glina, ako ce nakon nje ici poliranje? Spuzva (https://ph-detailing.hr/proizvod/adbl-clay-sponge-glina-u-spuzvi/) ili klasicna glina?
Treba li neki posebni lubrikant ili moze i detailer ili nesto slicno?
 
Takodjer, nakon sto operem gumene tepihe, budu sivkasti. Postoji li neko sredstvo koje im vraca crnu boju, a da nije sklizavo? (Sredstvo za gume vraca crnu boju, ali se uzasno sklize)
Medium glina nasa PHD radi super, ostavit ce ko i svaka malo tragova ali lako ide poliranjem . Lube ne moras bacat novce , sampon i voda u spricu i samo spricaj da bude dobro podmazano.

Ove clay spuzve, rukavice i to mi nisu najbolja opcija , ne skinu sve ili naprave puno štete.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 2/21/2022 at 12:00 PM, narimiran said:

Takodjer, nakon sto operem gumene tepihe, budu sivkasti. Postoji li neko sredstvo koje im vraca crnu boju, a da nije sklizavo? (Sredstvo za gume vraca crnu boju, ali se uzasno sklize)

 

Da li bi mozda https://ph-detailing.hr/proizvod/fx-protect-interior-dressing-premaz/ bio rjesenje za gorenavedeno?

 

Pise da se moze koristiti i na gumenim povrsinama - bude li klizavo ili je ok?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Na dashboardu (suvozačeva strana) na gornjoj plohi mi je sve nešto ljepljivo. Auto je kod mene zadnjih 10 godina i ništa, ali apsolutno ništa se nije po tome prolilo da bi od toga bilo ljepljivo. Možda je prije 5-6 godina neki mudrac u auto praoni našpricao to sa kokpit sprejem. Probao sam skinuti sa (redom od blažeg prema jačem i tim redoslijedom) običnom vodom, sa onim FX interior cleaner&dressing sredstvom i za kraj sa dimmerom samo prebrisao i odmah sa mokrom krpom obrisao dimmer i ništa. I dalje ljepljivo. Jedino mislim da je dimmer samo malo više raširio tu ljepljivost po većoj površini.

Šta je to uopće? Ko da sunce iz te plastike izvadi neku tvar koja je ljepljiva pa radi ovaj problem? Al zašto onda se ista stvar ne dogodi na vozačevoj strani?

I najbitnije - sa čime to skinuti? Imam neki Lidlov APC pa da s time probam ili šta?

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Oggy said:

I najbitnije - sa čime to skinuti? Imam neki Lidlov APC pa da s time probam ili šta?


Ne znam kak ce kod tebe reagirati, ali kod frenda na Cliu je plastika posvijetlila nakon Lidl maramica....

Link to comment
Share on other sites

nisam profić al morao sam odradit ovaj video
 
 
Ovo kad si poslje pjene prolazio sa krpom je trajalo cijelu vječnost,imas sreće sto je velika praona pa ima mjesta za gro autiju.
Nisam opće ni znao za tu metodu,ona praona u Sv Nedjelji je loša,jedina poznata na zapadu da ima pjenu,tako da kad sam i išao sam poslje pjene ga samo isprao,nemam vremena sa krpom prolazit jer ljudi čekaju nit sam znao da tu shemu.

E da,ko što velis auto ako se ne pere češto teško će se oprat te mrlje sa laka,pogotovo ono na dnu oko praga,nebi ga dragi bog skinuo ako nije redovito pran.
Stara ima problema sa tim na svom autu jer ga nismo dugo prali pa onda kak ga god oprao na praoni uvijek ostanu fleke,velim pogotovo onu na dnu oko praga.
Svi su mi sugerirali pa to sa četkom skineš to sto nemozes ovako,dok mi frend veli četkom samo lak sjebeš.
Probao sam i imao je pravo.
Nit sam išta skinuo.
Možda je bolja četka na drugim praonama.
Svaka čast na hrabrosti,da je bilo puno auta okolo,sigurno bi te gledali,koji se ovo čuđak snima,wtf....









Link to comment
Share on other sites

Opaska - osmoza nije ubacena i osmoza nije nikakva vrsta zastite.

 

Demineralizirana voda dobiva se postupkom reverzne osmoze ili postupkom ionske izmjene (deionizirana voda), destilirana voda se dobiva procesom destilacije, dakle procesi filtriranja vode i odstranjivanja cestica. Vecina autopraonica ima takvu vrstu vode. Na automobilu ne ostaju nikakve fleke od vode nakon ispiranja takvom vodom. Buduci da vecina Hrvatske ima tvrdu ili jako tvrdu vodu punu kamenca, fleke od vode ostaju kod ispiranja normalnom vodom. Jos jedna napomena, susenje nakon ispiranja s normalnom vodom puno brze ide s rucnicima namijenjenima za to, npr.: https://work-stuff.com/products/drying/monster-drying-towel/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites






Opaska - osmoza nije ubacena i osmoza nije nikakva vrsta zastite.
 
Demineralizirana voda dobiva se postupkom reverzne osmoze ili postupkom ionske izmjene (deionizirana voda), destilirana voda se dobiva procesom destilacije, dakle procesi filtriranja vode i odstranjivanja cestica. Vecina autopraonica ima takvu vrstu vode. Na automobilu ne ostaju nikakve fleke od vode nakon ispiranja takvom vodom. Buduci da vecina Hrvatske ima tvrdu ili jako tvrdu vodu punu kamenca, fleke od vode ostaju kod ispiranja normalnom vodom. Jos jedna napomena, susenje nakon ispiranja s normalnom vodom puno brze ide s rucnicima namijenjenima za to, npr.: https://work-stuff.com/products/drying/monster-drying-towel/


Ja ga lako osušim,jer mi je odmah AC pokraj,znaci provozam ga tih par km 160 i kad se skinem sa AC pičim normalno 100 jer je 80 ograničenje.
10 km u jednom smjeru i 10 nazad,bude suhe ko barut.
Da se vozim po aveniji kako inače 70-80,nebi ga do sutra osušio.
Meni su se rugali kad sam govorio da neznam oprat auto.
Nije ni to,samo uzmi cijev i deri,treba točno znati isprati dobro sve sa auta jer inače ostanu fleke.
Naucio sam s vremenom,samo me čudi da ostala ekipa to zna a ne zanimaju ih auti nit najmanje.
Meni koji sam ostao u tome donekle mi je trebalo dosta prakse i vremena ai dalje imam problem s tim da ga neznam baš dobro oprati.




Link to comment
Share on other sites

pranje auta bez mehanickog trenja nekom krpom/spuzvom ti je ko kad ides prati ruke pa ih samo stavis da voda curi po njima, a ne protrljas ih skupa.

 

ne znati oprati auto, pa uzmi spuzvu i sapunice i udri, jedino ako si povrsan pa preskaces.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...