Jump to content

Zimske gume


Recommended Posts

Imao ih na polu gti i opet cu.
205/40 17.
Uzeo da ne vozim 16 celicne, ocekivao nista sa obzirom na cijenu , ispale odlicne.

Inace stalno se vozim na contisport 5 ili 6 pa mogu dobro usporedit



Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk


Nije baš najjeftinija, košta gotovo kao 2 Save.

Mogao bi ih probati sljedeću sezonu kad istrošim ovaj set.

Poslano sa mog M2003J15SC koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dilema izmedju Pirelli Sotto Zero 3 i Vredestein Wintrac extreme (dimenzije 255/35-19 i 275/35-19), ima kakvih savjeta ?

Prosli set je bio Alpine 4 koji je bio dobar 2 sezone (15ak k km) 3cu sezonu su bile nikakve po kisi... sklizanje zesce, makar su imale jos dosta profila na sebi, tako da ne bi Michelin opet. 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, BM0021 said:

Taj Pirelli sam imao na 5ici i bile su fantastične, ali samo jednu zimu tak da ne znam kakve su kad ostare i potroše se

 

11 hours ago, Vlado206 said:

Vozim ja Pirelli Scorpion Winter a po šari je jako slična Sottozero 3, i nemam zamjerke. Trenutno 3ća sezona na njima, nešto preko 20000km i dot iz 2017 godine. Nema klizanja i slično. 

 

8 hours ago, marin2405 said:

Ja sam uzeo pirelli sz3, budemo vidjeli kako ce se ponasati kad padne snijeg i krenemo na sljeme

Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk
 

 

Probam i ja s tim pirellijem.

Link to comment
Share on other sites

Tko je sad njbolji sa cijenama gumica? Nisam nikad puno gledao okolo ugl sam od Furlana naručivao, no sad na 6 vozila svako ljetne/zimske pa i 50kn pravi razliku.

 

Ima netko odavdje da ih dila? Rađe njemu napravim posao...

 

225/40/18 trebam zimkulje.

 

Tnx

 

https://www.vulkanizerstvo-furlan.si/srb/auto-gume&skupina=005&width=225&height=40&inch=18&zaloga=#list

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Žile said:

Tko je sad njbolji sa cijenama gumica? Nisam nikad puno gledao okolo ugl sam od Furlana naručivao, no sad na 6 vozila svako ljetne/zimske pa i 50kn pravi razliku.

 

Ima netko odavdje da ih dila? Rađe njemu napravim posao...

 

225/40/18 trebam zimkulje.

 

Tnx

 

https://www.vulkanizerstvo-furlan.si/srb/auto-gume&skupina=005&width=225&height=40&inch=18&zaloga=#list

Po mojem iskustvu, Roman (odnosno Kruno), Bestovje

 

Roman, +385 91 7925 386

 

Reci da si od mene dobio broj

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Žile said:

Tko je sad njbolji sa cijenama gumica? Nisam nikad puno gledao okolo ugl sam od Furlana naručivao, no sad na 6 vozila svako ljetne/zimske pa i 50kn pravi razliku.

 

Ima netko odavdje da ih dila? Rađe njemu napravim posao...

 

225/40/18 trebam zimkulje.

 

Tnx

 

https://www.vulkanizerstvo-furlan.si/srb/auto-gume&skupina=005&width=225&height=40&inch=18&zaloga=#list

 

@Branx

Link to comment
Share on other sites

Furlanu se nitko od nasih ne moze približiti, pogotovo za vece dimenzije. Samo je pitanje da li ti se ide tamo i da izgubis par sati na to. Ako imas 6 vozila na kojima mjenjas gume, tu nema neke dileme.
Moj primjer na Conti TS860S 245/35/19
Furlan 1705
Rene 1850
Sitar 1800
Na manjim dimenzijama su manje razlike ali 6 autiju.. Skupi se.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Žile said:

Tko je sad njbolji sa cijenama gumica? Nisam nikad puno gledao okolo ugl sam od Furlana naručivao, no sad na 6 vozila svako ljetne/zimske pa i 50kn pravi razliku.

 

Ima netko odavdje da ih dila? Rađe njemu napravim posao...

 

225/40/18 trebam zimkulje.

 

Tnx

 

https://www.vulkanizerstvo-furlan.si/srb/auto-gume&skupina=005&width=225&height=40&inch=18&zaloga=#list

Ja uzeo kod Ice u Famisport Bridgestone Blizzak LM005 bas u toj dimenziji i bio je daleko najpovoljniji od svih, pa predlazem da mu se javis

 

https://instagram.com/famisport?igshid=1q8czxju2psm8

Edited by KA2001MR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Xman said:

Furlanu se nitko od nasih ne moze približiti, pogotovo za vece dimenzije. Samo je pitanje da li ti se ide tamo i da izgubis par sati na to. Ako imas 6 vozila na kojima mjenjas gume, tu nema neke dileme.
Moj primjer na Conti TS860S 245/35/19
Furlan 1705
Rene 1850
Sitar 1800
Na manjim dimenzijama su manje razlike ali 6 autiju.. Skupi se.


Roman ima cijene ko Furlan + montaza

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Xman said:

Furlanu se nitko od nasih ne moze približiti, pogotovo za vece dimenzije. Samo je pitanje da li ti se ide tamo i da izgubis par sati na to. Ako imas 6 vozila na kojima mjenjas gume, tu nema neke dileme.
Moj primjer na Conti TS860S 245/35/19
Furlan 1705
Rene 1850
Sitar 1800
Na manjim dimenzijama su manje razlike ali 6 autiju.. Skupi se.

Yep, još su 2 kombija, jedan Vito i 3 osobna...imamo više kotača na skladištu nego robe koju prodajemo ?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...