Jump to content

THP Solutions


Hic

Recommended Posts

Dakle,ispada da je decko kriv jer prije nego sto je nesto narucio/platio nije provjerio kako to stvarno izgleda,bla..pa eto,onda je u redu sto ga je tjuner zavaljao...aj ne budite smijesni,to nema veze s vezom...to je PRIJEVARA!svjesno ucinjena...a i ove piz sa resetom mape nakon skidanja kleme...wtf?!

 

Upravo tako.

 

Znaci dodjes kod doktora, ali usput moras zavrsiti medicinu da te ne zajebe slucajno taj isti doktor...

 

 

Kakva debilana.

Link to comment
Share on other sites

Ok znači da zaključimo, čovjek je platio 800€ (ili koliko mu je već rečeno) za Wagner stock location IC koji se uopće ne vidi i dobio kineski FMIC koji se vidi sa 400m jer upada u oči naprijed. Jebo me pas di mi živimo. Al meni je to parodija. Ako uspoređujemo s doktorom, ovo bi bilo kao da žena dođe napumpati sise, a vrati se sa napumpanom guzicom, a da to ne skuži kad se probudi.

Edited by Mario_S3
Link to comment
Share on other sites

Moj je došao iz njemacke (willtec) i ja sam zadovoljan sa njim. Isti takav sam imao i na 2 prijasnja auta. To sto to nije neki wagner ili forge....meni svejedno,htio sam ovo da se vidi u braniku.

Odrađuje posao isto kao i wagner,ako ne i bolje jer je prvi.

Link to comment
Share on other sites

Moj je došao iz njemacke (willtec) i ja sam zadovoljan sa njim. Isti takav sam imao i na 2 prijasnja auta. To sto to nije neki wagner ili forge....meni svejedno,htio sam ovo da se vidi u braniku.

Odrađuje posao isto kao i wagner,ako ne i bolje jer je prvi.

Willtec je kinesko smeće, zato ti i je temperatura ulja na 116c ;). Imao sam ga, za auto od 300ks je ok, preko toga je dobar ako si želiš ubit motor. Usporedbe radi meni je ulje na 98-100c na 2 bara (i turbo tu pomaže naravno).

Link to comment
Share on other sites

Mariola......kakve veze ima intercooler sa grijanjem motora? Logovi temperature su bolji nego prije i to za 20℃......a ulje mi se grije vise nego klosaru jer jos nisam seriski intercooler izvadio a on ga nema. To je jedini razlog zasto mi ulje ide do 120℃. Cim sam stavio ovaj ic naprijed u normalnoj gradskoj voznji mi je temp ulja odma bila 8-10℃ veca nego dan prije (vani je bilo oko 30℃).

Kinez ili wagner....meni svejedno bitno da radi!

Kad izvadim kroz koji dan seriski ic biti ce sve bomba.

Link to comment
Share on other sites

Willtec je kinesko smeće, zato ti i je temperatura ulja na 116c ;). Imao sam ga, za auto od 300ks je ok, preko toga je dobar ako si želiš ubit motor. Usporedbe radi meni je ulje na 98-100c na 2 bara (i turbo tu pomaže naravno).

 

Ti fakat znas drobit da je to cudo.

Btw, smijesan si sa tim Wagnerom. Meni je Mozart puno bolji.

Link to comment
Share on other sites

Ti fakat znas drobit da je to cudo.

Btw, smijesan si sa tim Wagnerom. Meni je Mozart puno bolji.

 

Bas i ja citam i pitam se ciji core koristi wagner. Cisto sumljam da proizvodi svoj, a ne bi puno cudilo da koristi kineski...dobar marketing cini cuda...

Edited by tonci
Link to comment
Share on other sites

Mariola......kakve veze ima intercooler sa grijanjem motora? Logovi temperature su bolji nego prije i to za 20℃......a ulje mi se grije vise nego klosaru jer jos nisam seriski intercooler izvadio a on ga nema. To je jedini razlog zasto mi ulje ide do 120℃. Cim sam stavio ovaj ic naprijed u normalnoj gradskoj voznji mi je temp ulja odma bila 8-10℃ veca nego dan prije (vani je bilo oko 30℃).

Kinez ili wagner....meni svejedno bitno da radi!

Kad izvadim kroz koji dan seriski ic biti ce sve bomba.

Ma bit ce bomba - not

 

Kroz turbo ide ulje, u turbo ide zrak iz motora, EGT je visi ako je usisni zrak visi, ulje se dakle vise grije. Koliko su nasvirane te male K04 kod vas, trebao bi vam IC u najmanju ruku kao Wagner a ne taj mali naprijed. Na 1,6 bara ta mala turbina je na izdahu i grije zrak enormno.

 

 

Bas i ja citam i pitam se ciji core koristi wagner. Cisto sumljam da proizvodi svoj, a ne bi puno cudilo da koristi kineski...dobar marketing cini cuda...

Heat soak ne moze prikriti dobar marketing, ne ide sve na taj nacin, i praksa je potrebna, npr kvalitetni IC kao Wagner ili APR. Ili pak WMI da prikrije sve nedostatke loseg IC-a.

Link to comment
Share on other sites

Sto to danas ne dolazi iz Chine

 

Sent from my SM-G850F using Tapatalk

 

Bitno je tko je razvio proizvod, sad tko ga je napravio po zahtjevu nije bitno, i iPhone je kineski ako tako gledas ali iza njega stoji veliki brand koji kupcima jamci kvalitetu.

Link to comment
Share on other sites

Bas i ja citam i pitam se ciji core koristi wagner. Cisto sumljam da proizvodi svoj, a ne bi puno cudilo da koristi kineski...dobar marketing cini cuda...

 

Sac Sami razvijaju...imaš na YouTube-u sve...samo je na njemačkom....

Link to comment
Share on other sites

Tuning nije za prosjecne korisnike... a bome ni za skrte. Ni za one koji ne skuze da im je auto 50ks slabiji prije nego su skinuli kleme. Nisam ni ja znao za to dok nisam skinuo prvi put - al srecom nisam bio skrt pa sam kupio SPS i ubacio postavke za 3 sekunde. Po meni jebena stvar sa 100 prednosti a ne mana.

 

ovo stvarno istina da ti se brise mapa nakon skidanja akumulatora?

Link to comment
Share on other sites

  • Pekx locked this topic
  • Pekx unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...