Jump to content

Impreza - procjena Grobnik vremena


vandal2407

Recommended Posts

2 minutes ago, epicuser said:

cekaj di si ti zivio do sada??? mislim u kojem paralelnom svijetu zivis opcenito. pa tuning je luksuz, nikad ne dobis ulozeno nazad.

pa naravno da ne dobis. al zato ako radis takav projekt, radis ga na duze staze. i ne prodajes ga za godinu, dvije

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, epicuser said:

pa promjene se prioriteti ili nesto

 

tko tebi ne garantira da neces morat imprezu prodat za 6 mjeseci ? 

nitko ne garantira. al ja ga slazem na duze staze. bar na 10 godina. pa i ako ga se zavolim. necu ga  prodavat bas zbog toga jer nemogu ni pola ulozenog dobit. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Bubi said:

šta nitko od vas nije gledao američke serije s limarima? kupe za 30k, ulože 25 i prodaju pokušavajući dobiti  "six figures", ali pristanu i na 90, ne baš sretni... :D

 

 

Ogromna je razlika ić slagat auto koji si kupio kao uredan pa te ponese u tuning, i onda baš gineš gineš

a sasvim je nekaj drugo kad kupiš auto sa nekim nedostatkom u kojem ima u startu lufta pa opet kreneš u tuning al te izvuče povoljna startnina pa kad ti auto dopizdi postoji mogućnost i zarade...

 

Bio sam u obje situacije i u prvu varijantu se više nikada ne mislim upuštati

 

Edited by 13DM
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, DiscoVolante said:
6 hours ago, Sasaa said:

Upravo to.... zgadilo mi se vise sve skupa i prodas eto da ne gledas.

Imao si Alfu?

 

jedno je sigurno, nije bio saab, jer bi ga imao do smrti :D

 

Link to comment
Share on other sites

On 7/23/2020 at 6:05 PM, ND4SPD said:

 

Svima koji su nesto takvo radili sam preporucio Mille-ta jer znam kako radi... Da ja idem raditi tako nesto isao bi kod njega, ali to nije bila poanta...

 

 

OK, ja imam samo jedno pitanje, zasto tvornica stavlja nosac? A zna se da tvornica gleda da ustedi svaki cent...

 

Pored toga, JMF kaze da se grane ne smiju motati termo trakom, te su poznati slucajevi pucanja grana koje su bile omotane trakom, ali to mi je malo nategnuta teorija, posebno zato sto auto nema puno km...

 

 

Hvala.

 

 

 

Zato jer oem grana nije od inoxa nego od gusa , pa se ne siri toliko .?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...