Jump to content

Impreza - procjena Grobnik vremena


vandal2407

Recommended Posts

Moje iskustvo na Grobniku sa Imprezom sti
Kovani motor kao stage 1 šimini sinovi mapa 302 ks sa serijskom turbinom i ic, gume michelin supersport 18 zol i sjebani kiler vode i usput tek tolko riknuo dihtung glave (vjerojatno nakon grobnika jer se tad kazaljka penjala u nebo, odtuda Meaculpi da se pregrijavaju)

1:48 nakon 3 mjeseca što je auto bio u mome vlasnistu te prije toga nikada nisam vozio pogon na 4 kotaca
Ja sam se izgusto i nije neko jebacko vrijeme ali ovjes stock, kocnice stock=uzas, nikakav arb samo strut bar preko motora, mlad vozac imao sam 22 god, kurca tad nisam kuzio a i sad imam puno toga za naucit

Nakon grobnika prvo mishimoto novi kiler vode
Pa kod Hica slagan motor i izasao mi je u susret i vise nego sto je trebao 337ks i oko 500nm auto se preporodio, čak je bio brži od N4SPD ovog evo 9, od Darca rs skode sa 290 ks jedno 10 duzina i od Klosara 6 Gti sa 300 i kusur jedno 5 duzina
Par slikica:
a90c260f09bb854eafec8b3b0a5b9064.jpg
34e5847cbce6c648dc3b3e98d72a87b6.jpg
278b7d535c3247fe058c9b672f223fbc.jpg
ec183db613c1cac3f6461763386d2452.jpg

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

@vandal2407 ti slažeš auto za neki "time attack" kolko mi se čini, a taj tvoj model impreze ima aerodinamiku ko Wienerberger puna cigla, nemaš nikakve ukrute na šasiji, vozis bilstein b16 koji je daleko od trkaćeg ovjesa, bacaš novce na slickove, a ekipa iz WTAC-a vozi Yokohamu Advan Neovu ili A050 na autima od 1000+ks. 
Ogroman respect na uložene pare i ogromnu želju i volju za slaganjem nečeg ovakvog, ali falit će ti dosta toga na tom autu kada mašina bude složena da taj auto lovi neka opasna vremena.

Edited by Radman_ED35
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Radman_ED35 said:

@vandal2407 ti slažeš auto za neki "time attack" kolko mi se čini, a taj tvoj model impreze ima aerodinamiku ko Wienerberger puna cigla, nemaš nikakve ukrute na šasiji, vozis bilstein b16 koji je daleko od trkaćeg ovjesa, bacaš novce na slickove, a ekipa iz WTAC-a vozi Yokohamu Advan Neovu ili A050 na autima od 1000+ks. 
Ogroman respect na uložene pare i ogromnu želju i volju za slaganjem nečeg ovakvog, ali falit će ti dosta toga na tom autu kada mašina bude složena da taj auto lovi neka opasna vremena.

nikakav time attack mene ne zanima. taj auto je meni za godisnjo odmor. stoji u garazi i vozi se 4x na godinu. i dok sam na godisnjem ako je bas tad neki TD ja cu ga odvozit. auto se slaze za cisti gust. a ne samo za stazu. a slick vozim jer impreza na -3° camber pozdere bocnicu na UHP i semi slicku u 2 kruga. a na slicku se bocnica drzi puno bolje. ja sam htio na jos vece minuse ic. al ekipa koja vozi trke s imprezama kaze da je kod njih tako. zderu bocnice i nema tu bas pomoci.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, epicuser said:

ja onda i dalje ne vidim smisao teme, posto te sad ne zanima ni time attack ni nista. ljudi voze twingo po grobniku pa se izgustaju

pitao sam tako iz znatizelje za misljenka vasa. al ocito je to problem. izgleda da je auto kod krivog tjunera i jos ljubomora mozda plus o tome i eto ti samo negatinih komentara. skinite se lijepo s posta, a admin moze lijepo zakljucat temu. i bok. 

Link to comment
Share on other sites

Otvoriš topic, pitas za mišljenje i za svako mišljenje koje ne potvrđuje tvoju tezu da je Impreza bolid za srusit sve rekorde se nalaziš uvrijeđen. Nije Impreza nikakvo nedostupno auto kso ni Micika, valjda ima neki rezlog zašto nisu toliko uspješni na stazi za razliku neznam brda. Ako si već otvorio topic onda si i trebao očekivati da ce biti mišljenja koja se razlikuju od tvog. Nema to veze ni s tvojim tunerom ni ikakvom ljubomorom jer i u nas imas fino složenih jdm auta i s vise ks i ne znam kakvim sve dijelovima na njima.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, vandal2407 said:

dali ima koja impreza 500+ u hr? ima. sasina bivsa sa 510hp. nije niti slagana za stazu niti se vozilo s njom po stazi kolko ja znam.  par impreza skoro stock je vozilo i to je to. bez ovjesa, bez ARBova, bez guma, bez trkacih nagiba, bez 500+ hp i bez da ja auto bar malo olaksan nebres nista ocekovat od tog auta. jer taj auto je samo dobra baza i nista vise. da budes brz treba jos uloziti par puta vrijednost auto. i takav auto onda nema nikakve veze sa nekim 400hp hibridom  koji se recimo nije proslavio. a falilo mu 75% stvari. imao je samo recimo bazu 25% :)

Jebote jesi navalio sa tom imprezom više??????

Složi , probaj i tako jedno 5 godina dok ne skuzis zasto ljudi kupe gt3 a ne ulazu novce u takve projekte. 

Nemoj misliti da sam ja nešto pametnjji i da nisam jednu garsonjeru ubio u tuning ??????

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

svakom tko ima bar malo pameti u glavi jasno je da auto ide ispod 1:40. e sad koliko. to se naravno na forumu nemoze izracunat. nego treba probat. a ovi komentari o podupravljanju. o usporedbama stock auto i moje impreze naravno nisu realni. nitko nije napisao odgovor kak spada i obrazložio zasto kako i zbog cega. nego samo serete bezveze. ne svi naravno :)

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vandal2407 said:

svakom tko ima bar malo pameti u glavi jasno je da auto ide ispod 1:40. e sad koliko. to se naravno na forumu nemoze izracunat. nego treba probat. a ovi komentari o podupravljanju. o usporedbama stock auto i moje impreze naravno nisu realni. nitko nije napisao odgovor kak spada i obrazložio zasto kako i zbog cega. nego samo serete bezveze. ne svi naravno :)

Pa šta je problem doći na stazu i probati. Ili te je strah da se osramotiš. 

Ja sam imao auto koji je Krainc vozio 1.45 na starom asfaltu.... ja sam jedva ispod 2 išao dok se nisam naučio. 

Ne gledaj druge dođi i uživaj. 

Sa time da 1.40 je prokleto brzo.. Ustvari da se ne zavaramo sve ispod 1.50 je brzo. 

Ovo šta vozi ispod 1.40 nisu auti nego monstrumi i ljudi koji znaju 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, BaGy said:

iskreno...vecina koja i aktivno vozi grobnik i koji su brzi, ne pisu u ovoj temi...

tako da...nemojmo sada tu pretjerivati i s komentarima...

 

ne pisu, kad dodu majstori ko ovaj naslazu sve u auto i misle da su brzi. nema smisla onda ista objasnjavat kad je on sebi poslozio sve u glavi.

 

ljudi voze iz gusta, vremena dodu sa iskustvom. onaj ko dode sa jednim jedinim ciljem da skida vremena cesto zavrsi u sljunku sa finom cifrom popravka na kraju

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, epicuser said:

 

ne pisu, kad dodu majstori ko ovaj naslazu sve u auto i misle da su brzi. nema smisla onda ista objasnjavat kad je on sebi poslozio sve u glavi.

 

ljudi voze iz gusta, vremena dodu sa iskustvom. onaj ko dode sa jednim jedinim ciljem da skida vremena cesto zavrsi u sljunku sa finom cifrom popravka na kraju

ja sam ovdje pitao za maximum auta. a ne da cu ja doc i odvozit tolko i tolko. sad na godisnjem ako bude TD cu ic. i vozit normalno bez ganjanja vremena :)

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, vandal2407 said:

svakom tko ima bar malo pameti u glavi jasno je da auto ide ispod 1:40. e sad koliko. to se naravno na forumu nemoze izracunat. nego treba probat. a ovi komentari o podupravljanju. o usporedbama stock auto i moje impreze naravno nisu realni. nitko nije napisao odgovor kak spada i obrazložio zasto kako i zbog cega. nego samo serete bezveze. ne svi naravno :)


"svakom tko ima bar malo pameti u glavi jasno je da auto ide ispod 1:40."  - Zbog čega bi trebao ići? Zbog "velikog" turba?

"o se naravno na forumu nemoze izracunat" - O da može, plati nekog ko radi u Dymoli i Matlab Simulinku i imaš izračun.

"usporedbama stock auto i moje impreze" - Tvoja impreza ima veci turbo i ok ovjes i to je to, idalje je vise stock neko race car.

Nije mi cilj bezobrazan i "pametnjaković" nastup, al kad ti se nešto kaze na lijep način tebi to niš ne znači i ne prihvaćaš kritike.
 

Edited by Radman_ED35
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites




"svakom tko ima bar malo pameti u glavi jasno je da auto ide ispod 1:40."  - Zbog čega bi trebao ići? Zbog "velikog" turba?

"o se naravno na forumu nemoze izracunat" - O da može, plati nekog ko radi u Dymoli i Matlab Simulinku i imaš izračun.

"usporedbama stock auto i moje impreze" - Tvoja impreza ima veci turbo i ok ovjes i to je to, idalje je vise stock neko race car.

Nije mi cilj bezobrazan i "pametnjaković" nastup, al kad ti se nešto kaze na lijep način tebi to niš ne znači i ne prihvaćaš kritike.
 


Nedostatak poštovanja i prihvaćanja dijelić sarkazma.
Ipak novi, zaletio se previše i više od očekivanja. Slagati i voziti nije isto.



Отправлено через SM-G988B

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Hawkeye said:

Nakon grobnika prvo mishimoto novi kiler vode
Pa kod Hica slagan motor i izasao mi je u susret i vise nego sto je trebao 337ks i oko 500nm auto se preporodio, čak je bio brži od N4SPD ovog evo 9, od Darca rs skode sa 290 ks jedno 10 duzina i od Klosara 6 Gti sa 300 i kusur jedno 5 duzina

 

Kad je tvoja Impreza bila brza od Lancera? Molio bi vise informacija, jer nisam bio prisutan na tom dogadjaju.

 

@Sasaa moze potvrditi koliko je EVO stage 1 sa ~400 KS brzi od Impreze stage 1 sa ~350 KS

 

2 hours ago, Radman_ED35 said:

taj tvoj model impreze ima aerodinamiku ko Wienerberger puna cigla

 

Takva Impreza, Roger Clark Motorsport Gobstopper 2, dva je puta bila prvak na Goodwoodu (a znamo kakva je tamo konkurencija), te ima/imala je rekorde (u klasi) na raznim stazama...

 

2 hours ago, Radman_ED35 said:

bacaš novce na slickove, a ekipa iz WTAC-a vozi Yokohamu Advan Neovu ili A050 na autima od 1000+ks. 
 

 

WTAC se vozi na poluslickovima zbog pravila, na Yokohami Advan Neova AD08 (najslabija klasa, s time da ta guma nije pravi poluslick) i A050R (sve ostale klase) jer je Yokohama sponzor i jer su to "kontrolne gume":

 

https://worldtimeattack.com/index.php/understanding-wtac-tyres/

 

1 hour ago, Snjur said:

Nije Impreza nikakvo nedostupno auto kso ni Micika, valjda ima neki rezlog zašto nisu toliko uspješni na stazi za razliku neznam brda.

 

Oba auta su uspjesna i na stazama, Gobstopper 1 i 2 je najpoznatiji od Impreza, dok Lancera ima znatno vise, jedan od najpoznatijih je Tilton EVO sa svim mogucim rekordima...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, robert said:

Evo ako oćeš nekog da ti odvozi vrijeme dovezemo Sikiricu. Miki i ekipa ga znaju. 

Imas ili šljunak ili rekord. 

Ili onog ludog mikku (Matko Oluić) 

Nemogu se odlučiti između njih dvojice

Moze Sike, on je 1.9 tdi-a sa 200-ak konja odvezao 1:46 ili 1:47. Je da je taj auto VW Motorsport sa srkvencom i ovjesom/kocnicama, ali naglasak je na ......snagu. Zbaci, sta je pjesnik htio reci, ....jebo snagu. Ona je manje bitna.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ova tema me podsjeća kad slušam priče likova iz lokalnog moto kluba.


Mitas je smeće, talijani se kvare u salonu, skuteri su za pičke, a većina planira đir do Drvenika kao da ide na ekspediciju na Mont Everest, gumu ne mogu dovesti ni blizu ruba, ali sve znaju. A angažiraniji vozač na Beverlyu 350 radi krugove oko njih.

 

Ima tipova kojima je cilj biti najbrži na Grobniku. Ali znaju svaki milimetar staze, znaju kako se auto ponaša kad povećaš zatur ovjesa, a kako kad mrvicu smanjiš nagibe, žive za to i trude se svakim izlaskom na stazu izbrusiti vozačke sposobnosti do savršenstva. Ja nisam jedan od tih, a sudeći po temama koje si otvorio, nisi ni ti, već je ova priča s Imprezom isključivo da se vidi što novci mogu napraviti. Volio bih da sam u krivu.

 

I dosta mi je sranja o gevindama, balansštangama, čipovima pičkama materinama i sličnim kafanskim pričama kad vidiš profesionalca kako se igra sa serijskim autom na limitu, a određenim trkačima je to nedovoljno, a nikad neće doći ni blizu limita auta.

 

 

 

 

Edited by DiscoVolante
  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...