Jump to content

Impreza - procjena Grobnik vremena


vandal2407

Recommended Posts

2 hours ago, Mille said:

Nosac na turbu nema bas nikakve veze sa tim zasto je grana pukla . Prije bude pukla radi nosaca jer ga svi krivo sloze i ne dozvoljava sirenje grane od temperature , i zato pukne  . 

 

Perekovic na Evo 9 ima najveci efr turbo i nasu granu i nikad nista nije puklo . Do sada smo slozili preko 70 grana u zadnjih 15 godina i nikada jos nista nije puklo . 

 

U čemu je tajna? Materijal? Način zavarivanja? Ili oboje?

Ako je ovo poslovna tajna i ne želiš odgovoriti, samo zanemari pitanja. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, tonci said:

 

U čemu je tajna? Materijal? Način zavarivanja? Ili oboje?

Ako je ovo poslovna tajna i ne želiš odgovoriti, samo zanemari pitanja. 

 Nema tajne . Moras znati kojim redosljedom se vari grana i kako se slaze da na kraju ne bude prenapeta od varenja . Jer inace puca kakav got materijal bio i kako got debelo bilo . 

 

Sve mora biti pripasano u mm i moras znati u koju stranu i koliko ce povuci svaki zavar da bi na kraju dobio minimalnu prednapregnost . 

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pekx said:

Nevezano za ovaj slucaj, ali zato sto i svaki Štef doma "konstruira" grane i tjunira po štalama, drago mi je da stiscu propise i uvode malo po malo reda u tjunerske vode.

 

Bravo @Mille vidi se tko zna!

Jm grana nije u štali  rađena,to je ozbiljna firma.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Sasaa said:

Jedini problem je kad mislis da se u HR ne moze napravit kao i vani. 

 

Svima koji su nesto takvo radili sam preporucio Mille-ta jer znam kako radi... Da ja idem raditi tako nesto isao bi kod njega, ali to nije bila poanta...

 

7 hours ago, Mille said:

Nosac na turbu nema bas nikakve veze sa tim zasto je grana pukla . Prije bude pukla radi nosaca jer ga svi krivo sloze i ne dozvoljava sirenje grane od temperature , i zato pukne  . 

 

Perekovic na Evo 9 ima najveci efr turbo i nasu granu i nikad nista nije puklo . Do sada smo slozili preko 70 grana u zadnjih 15 godina i nikada jos nista nije puklo . 

 

OK, ja imam samo jedno pitanje, zasto tvornica stavlja nosac? A zna se da tvornica gleda da ustedi svaki cent...

 

Pored toga, JMF kaze da se grane ne smiju motati termo trakom, te su poznati slucajevi pucanja grana koje su bile omotane trakom, ali to mi je malo nategnuta teorija, posebno zato sto auto nema puno km...

 

6 hours ago, vesko said:

Nije imala nosač,

 

Hvala.

 

3 hours ago, Top00 said:

Od kojeg je materijala radjena uopce?

 

SS 304:

 

http://www.jmfabrications.com/store/products.php?product=EVO-Twin-Scroll-Stock-Replacement-Exhaust-Manifold

 

Slike od Kevinove grane:

 

https://www.lancerregister.com/showpost.php?p=5393238&postcount=36

 

Na stranu to sto ne vidim smisao zamjene grane kad ides na hibridni turbo i hibridni turbo na takvom projektu, ali to je vec za neku drugu temu (ili nije, svatko sa svojim novcima kupuje ono sto zeli)...

 

2 hours ago, vesko said:

Jm grana nije u štali  rađena,to je ozbiljna firma.

 

http://www.jmfabrications.com/site/index.php?option=com_content&view=article&id=49&Itemid=57

 

http://www.jmfabrications.com/site/index.php?option=com_content&view=article&id=48&Itemid=56

Link to comment
Share on other sites

mislim, na prvu se cini puno, no mislim da je cijena takva kakva je, ok. Auta nema bas puno, volan na pravoj strani, cini se odrzavan i fini upgrade dobijes na njemu

 

cijene su im pocele opet rasti :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, BaGy said:

mislim, na prvu se cini puno, no mislim da je cijena takva kakva je, ok. Auta nema bas puno, volan na pravoj strani, cini se odrzavan i fini upgrade dobijes na njemu

 

cijene su im pocele opet rasti :)

 

Rijetko kad (slobodno citaj nikad) ces dobiti povrat love koji si ulozio u tuning, nebitno koliko je tuning kostao...

 

Sto se cijena tice, variraju, ali recimo da su dobri LHD primjerci cca. 30k EUR, na to dodaj cca. 7k EUR za unos...

 

CIjene lagano rastu, sumnjam da ce dostici cijenu od npr. Mercedes-Benza 190 EVO 2, koji su sad od 200 do 400k EUR, mooooozda eventualno TME ili neka druga limitirana izvedba... Ali moguce da bi s vremenom mogli doci do cijene Lancie Delte Integrale EVO 2, one su sad od cca. 60 do 100 k EUR... No to je tesko predvidjeti, to ce vrijeme i trziste pokazati...

 

9 hours ago, Xman said:

da mu je barem koji put dobro izje.. majku na nekoj stazi, sve bih razumio. Ovak bacanje brdo love da bi si bio zgodan na fotkama..ne kuzim, nikak.

 

Svatko ima svoje veselje :D 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, tigar_87 said:

Bome, sa 45 000eur na 30 000 :D

stock auto vrijedi 30 000e. po slikama vidim da je ulozeno cca 30 000e. ne vidim razlog zasto radit takav projekt i onda prodat i izgubit 30 000e. pa rađe bi mi stajao u garaži nego da pola cijene izgubim.  isto tako sasina impreza. ulozeno brdo love, a prodana ispod vrijednosti stock auta. 

Edited by vandal2407
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...