Kic Posted December 3, 2017 Posted December 3, 2017 Napokon! Znaci nebum moro nove gume uzimat za iduci TD
BaGy Posted December 3, 2017 Posted December 3, 2017 12 minutes ago, Kic said: Napokon! Znaci nebum moro nove gume uzimat za iduci TD Daj bože da bude u roku Mogu taman Csc6 ubiti do kraja
ND4SPD Posted December 3, 2017 Posted December 3, 2017 4 hours ago, tigar_87 said: Stvarno ne vidim smisao ovog posta kad sam to isto ja objavio, samo nisam kopirao tekst kao ti Znam da je isti tekst, ali novi list mi je relevantniji izvor Uostalom asfalt je najavljivan vec vise puta, ako se opet ne ostvari, a clanci "slucajno" nestanu imamo dokaz barem na forumu
JosipZG Posted December 4, 2017 Posted December 4, 2017 12 hours ago, tigar_87 said: Stvarno ne vidim smisao ovog posta kad sam to isto ja objavio, samo nisam kopirao tekst kao ti ima smisla jer te pol forumaša ima na ignore listi 6
TomiTraktor Posted December 4, 2017 Author Posted December 4, 2017 Nadam se da ce podloga biti bolja neg je bila tj da nece biti smrgl papir koji ne drzi.Hoce li i izletne zone urediti? Trend je vec godinama da se rade tvrde izletne zone tako da imas sanse uloviti auto. Ovako kada imas offroad sanse su kada malo pretjeras da ti treba novi kiler 100%Sent from my Moto X4
ND4SPD Posted December 4, 2017 Posted December 4, 2017 Bas da kopiram sa jednog drugog foruma, dakle C/P necijeg posta: Projekt je vrijedan 9,5 milijuna kuna, - uzet kredit od 7 milijuna i vlastitih 2,5 milijuna kuna - desetogodišnji prihod 105 milijuna kuna baš me zanima bilanca i račun dobiti i gubitka sa ovakvim prihodima su mogli biti dobro likvidni i ne bi im trebao kredit, kaže investirali samo 27 mil kuna u 10 god, ali u šta točno? hladni pogon ... koliko je ljudi zaposleno na stazi? smrdi mi da se tamo opako pere lova klasicna hrvatska prica, tudjim kurcem mlate po plotu da je to privatna staza, odavno bi imala i posteni asfalt, tribine, boxeve i svu potrebnu infrastrukturu ... jer u 25 godina koliko stazom upravljaju, ocito su prihodi znatno iznad 105 milja kuna ... a ulozili su lipov kurac 5
maredo Posted December 4, 2017 Posted December 4, 2017 Ekipa iz MotoPulsa ih šarafi već godinama sa pitanjima i potpitanjima ali bez uspjeha...fina se ekipa tamo ukopala... 2
Raptor6767 Posted December 5, 2017 Posted December 5, 2017 (edited) (po)Krenulo se... Edited December 5, 2017 by Raptor6767 2 1
Snjur Posted February 3, 2018 Posted February 3, 2018 Gledam malo po fejsu objave Motopulsa u vezi Grobnika, čini se da bude jos jedan u nizu dobro naplaćenih poslova a odrađenih katastrofalnoSent from my MI 6 using Tapatalk
Gabre Posted February 3, 2018 Posted February 3, 2018 Očekivao si drugačije? kao prvo kolko sam skužio posao će odraditi hrvatska firma, zaći, NULA iskustva pri izradi trkaćih staza I kako očekivati dobar posao. Vidit ćeš sada zavoja sa krivim nagibom ili bez njega, itd, graba i uleknuća više nego prije. Naše firme nisu u stanju navuc ravan komad ceste da auto ne poskakuje ili trese, a kamoli trkaću stazu lol Nisam se da ću biti u krivu i da će ispasti super. Ima li kakvih fotki trenutnog stanjaEdit. Vidio na fb Sent from my HTC U11 using Tapatalk 1
plastikman Posted February 3, 2018 Posted February 3, 2018 Koliko znam asfalt riješavaju Talijani, stara podloga ostaje samo će se doraditi, nove se bankine rade i proširuju izletni dijeloviPoslano sa mog Redmi Note 3 koristeći Tapatalk 1
maredo Posted February 3, 2018 Posted February 3, 2018 Gledam malo po fejsu objave Motopulsa u vezi Grobnika, čini se da bude jos jedan u nizu dobro naplaćenih poslova a odrađenih katastrofalnoSent from my MI 6 using TapatalkUpravo vidio...kako izgleda malo će strugnut bubnut cm novog asfalta a naplatiti kao da kompletnu novu postelju rade...
Snjur Posted February 3, 2018 Posted February 3, 2018 Upravo vidio...kako izgleda malo će strugnut bubnut cm novog asfalta a naplatiti kao da kompletnu novu postelju rade...Neka nova tehnologija nano asfalt. Mikronski sloj Sent from my MI 6 using Tapatalk
2fast Posted February 7, 2018 Posted February 7, 2018 42 minutes ago, tigar_87 said: Znači oni će zbilja samo staviti novi (tanki) sloj asfalta preko ovog starog?
BaGy Posted February 7, 2018 Posted February 7, 2018 47 minutes ago, 2fast said: Znači oni će zbilja samo staviti novi (tanki) sloj asfalta preko ovog starog? Pa iskreno, mislim da je to bolje. Stari je već utaban i novi sloj će sigurno biti dovoljan. Tak rade i na Nürburgring-u Koliko vidim...
BM0021 Posted February 7, 2018 Posted February 7, 2018 (edited) Ide navodno 40mm sloj tako nešto, tamo di su bile rupe su popunili, pukotine pokrpali i sad novi sloj preko svega, mislim da je to potpuno ok. Edited February 7, 2018 by BM0021
GonzoT5 Posted February 7, 2018 Posted February 7, 2018 (edited) Tak se i radi. S obzirom da ne voze kamiJoni po stazi sasvim dovoljno Edited February 7, 2018 by GonzoT5
2fast Posted February 7, 2018 Posted February 7, 2018 1 hour ago, BaGy said: Pa iskreno, mislim da je to bolje. Stari je već utaban i novi sloj će sigurno biti dovoljan. Tak rade i na Nürburgring-u Koliko vidim... To se slažem da je stari utaban, nisam stručnjak i dopuštam da griješim, no ovako laički imam dojam da je tih 40 mm (a kad znamo da se to radi u Hrvatskoj znači minimalno 20 mm manje da možemo asfaltirat put do vikendice lokalnom "moćniku" i dvorište kumu od lika koji nam je sredio posao) dosta tanko i da će to brzo dobiti "kolotrage" i razići se. Nadam se da griješim.
Bubi Posted February 7, 2018 Posted February 7, 2018 u poreču je jedna nizozemska firma stavljala taj mikro sloj u centru grada na 1 ili 2 kružna toka i na jednoj dionici prema nekoj selendri, po principu da rade besplatno, pa ako valja će dobiti ugovor za sve asfaltirati, ako ne vraćaju u prvobitno stanje. nije trajalo ni 10 dana i počelo se ljuštiti, nakon mjesec dana cesta je izgledala kao osoba s nekom žešćom kožnom bolesti. sve su vratili kako je bilo i kasnije je došao običan asfalt. druga strana priče je prijatelj inženjer koji tvrdi da su vremenski uvijeti u trenutku postavljanja tog shita bili loši zbog temperaturnih razlika i da ta metoda obično bude super u europi jer je kvaliteta zadovoljavajuća, cijena niža, a rok realizacije kraći
2fast Posted February 7, 2018 Posted February 7, 2018 25 minutes ago, Bubi said: druga strana priče je prijatelj inženjer koji tvrdi da su vremenski uvijeti u trenutku postavljanja tog shita bili loši zbog temperaturnih razlika i da ta metoda obično bude super u europi jer je kvaliteta zadovoljavajuća, cijena niža, a rok realizacije kraći Kvaliteta je nešto što je najčešće u obrnuto-proporcionalnom odnosu sa cijenom... Kad tu ubacimo i kratki rok, u svijetu građevine, sve je jasno.
Goertosing Posted February 7, 2018 Posted February 7, 2018 1 hour ago, Bubi said: u poreču je jedna nizozemska firma stavljala taj mikro sloj u centru grada na 1 ili 2 kružna toka i na jednoj dionici prema nekoj selendri, po principu da rade besplatno, pa ako valja će dobiti ugovor za sve asfaltirati, ako ne vraćaju u prvobitno stanje. nije trajalo ni 10 dana i počelo se ljuštiti, nakon mjesec dana cesta je izgledala kao osoba s nekom žešćom kožnom bolesti. sve su vratili kako je bilo i kasnije je došao običan asfalt. druga strana priče je prijatelj inženjer koji tvrdi da su vremenski uvijeti u trenutku postavljanja tog shita bili loši zbog temperaturnih razlika i da ta metoda obično bude super u europi jer je kvaliteta zadovoljavajuća, cijena niža, a rok realizacije kraći mikroasfalt je smeće kako god okreneš i problem je gdje god i kako god se stavi
Fredy Posted February 10, 2018 Posted February 10, 2018 http://automania.hr/art/na_automotodromu_grobnik_rekonstrukcije_staze_teche_po_planu 1
Recommended Posts
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Sign In Now