Jump to content

THP Solutions


Hic

Recommended Posts

 
 
Pozdrav G.Hic, vi se bavite tuningom ? , posjedujem Golf R sa TSI motorom, pa sam gledao staviti stage 1 revo mapu. Citajuci temu malo, vidim da ne preporucate njihove mape 



Samo stavite sto god zelite, svi trebaju raditi, insce bi na trzistu bila samo jedna firma.
Ljepota je u raznolikosti. G7R ima vec 6-7 verziju tvornickog turba, tako da....vrag ce ga znati :)
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Hic said:

 

 


Samo stavite sto god zelite, svi trebaju raditi, insce bi na trzistu bila samo jedna firma.
Ljepota je u raznolikosti. G7R ima vec 6-7 verziju tvornickog turba, tako da....vrag ce ga znati :)

 

 

 

 

Pozdrav, mozete li mi se javiti na mail sa ponudom ante.falic@gmail.com 

 

Hvala 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, BaGy said:

A to je kako te posere. Može biti da drži, može biti da se sutra raspadne. Nema pravila

Pa da....zato kažem da tuner nema veze sa time baš puno ako će se raspasti onda će to biti na Revu, Hicu, RSR-u....da ne nabrajam sada....jer nije to tunera nego do lošeg turba..normalno ako se ne pretjera

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Raspadaju se serijski, pa nije uzalud VW radio toliko revizija turbina. Da ne bi netko mislio da samo radi tuninga to rade :)

Pogledajte koliko se Revo autiju raspalo na forumu samo...da nejdemo u detalje ovdje. I? Nikom nista.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Hic said:

I kako stojite? Ovo njegovo sam vidio zadnje 12.5 100-200

 

Pa to je bilo prije nekih 5-6 tjedana cca neam pojma..

u startu mi iskoči 2 dužine doslovno, a onda ga po malo stižem i na 250 sam ga prestigao, on reko njemu tad bilo 235 na satu

tada je rekao da ima 380ks.. ja ne znam koliko sam imao tada jer je wg-aktuator neispravan i auto je brutalno dimio na full gas.. valjci su pokazivali svakako.. od 355 do 369

moj cajger nije lagao jer imao fleet management u autu

sada je već i prodan auto, kupujem f10 LOL

Edited by Ozy
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, marin2405 said:

Jednostavnije prodas taj problematicni is38 koji vrijedi nesto, i ides na jaci s kojim nemas straha.

Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk
 

 

Pozdrav Marine, pa eto nisam znao da su turbo punjaci na ovom modelu sa problemom :( . pa auto sam nedavno kupio tek, slabo ga i vozim kako radim na brodu. Auto ima 54.000 km i koliko je provjereno bilo u servisu nije nista rađeno 

Link to comment
Share on other sites

 
Pozdrav Marine, pa eto nisam znao da su turbo punjaci na ovom modelu sa problemom :( . pa auto sam nedavno kupio tek, slabo ga i vozim kako radim na brodu. Auto ima 54.000 km i koliko je provjereno bilo u servisu nije nista rađeno 
Dugo sam bio potrazi za (7r,s3) no bas zbog tih mana sam odustao sad neko vrijeme dok se 7.5R ne smire cijene jer mi je previse 30+ dat za taj auto.
Procitaj bilo vise recall-ova na turbine ono bitnije su bile 2014,2015 i kao zadnja je trebala bit finalna 2016 no kako vidim da jos imaju problema i dalje te da nisu nasli ljek za to. Po meni najvise isplativo ti je prodat is38 jer pase na gti-e a njih ima dosta, i da uzmes neku od alternativa (tte, etr revo, itd).

Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, marin2405 said:

Dugo sam bio potrazi za (7r,s3) no bas zbog tih mana sam odustao sad neko vrijeme dok se 7.5R ne smire cijene jer mi je previse 30+ dat za taj auto.
Procitaj bilo vise recall-ova na turbine ono bitnije su bile 2014,2015 i kao zadnja je trebala bit finalna 2016 no kako vidim da jos imaju problema i dalje te da nisu nasli ljek za to. Po meni najvise isplativo ti je prodat is38 jer pase na gti-e a njih ima dosta, i da uzmes neku od alternativa (tte, etr revo, itd).

Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk
 

Pa ne bi rekao da nema lijeka. Da svoj turbo npr u Turbomanufaktur, plati 1200€ za lm440 (prerada postojećeg) i miran je za zauvijek. 

 

Kao što većina radi.

2 hours ago, epicuser said:

Zanima me hoce li u ovlastenom mi promjeniti turbo punjac?, vozilo posjeduje garanciju jos godinu dana.

Ako posjeduje garanciju, 100%

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Pekx locked this topic
  • Pekx unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...